Astrolojik Cinsel Çekim Raporunuz

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Burcunuzun diğer burçlarla olan cinsel çekimlerini biliyor musunuz?

Koç Uyumu

Koç ile Koç: Cinsel açıdan Koç kadını koç erkeğine hükmetmeye kalkar. İlk başlarda erkek bundan mutluymuş gibi görünse de, bir süre sonra aralarındaki ilişki tamamen bir hükmetme savaşına dönüşür. Her ne kadar ilişkilerinin başında umut varsa da, beraberlik ilerledikçe cinsel ilişkilerinde gittikçe tatsızlıklar başlar ve çift ilk günlerine büyük özlem duyar. İdeal bir ilişki değildir.

Koç ile Boğa : Koç-Boğa ilişkisinde kesinlikle koç boğadan daha etkindir. Boğa nadiren heyecanlanırken koçta durum tam aksinedir. Koç tarafı önderliği derhal eline alır. Bu durumda ilişki zevkin doruk noktasına çıkabilir. Ancak Boğa hep pasif kalacak olursa zorlanır. O mutlaka dengeyi kurmalıdır. Boğa'nın ilişkide pasif kalması ilişkinin ilerisi açısından uyumsuz sayılabilir.

Koç ile İkizler : Her iki burçta hareketli tipler olduğundan cinsel ilişkileri oldukça renklidir. İkizler'in kurnazlığı Koç'un hükmetme duygularını frenleyebilir. Koç alenidir, ne yapacağını ve ne isteyeceğini iyi bilir. İkizler'in dalavereciliği devam ettiği sürece ilişkileri yürüyecektir. İkizlerin cinsel yasaklara karşı oluşu Koç'a biraz ağır gelebilir.

Koç ile Yengeç : Genel olarak bu ikili cinsellikte güçlü bir çekim içindedirler. Ancak her şeye rağmen Koç Yengeç'te istediğini bulamaz. Aralarındaki tutku bitince yavaş yavaş münakaşalar başlar. Yapı ve mizaç olarak uyumsuz oldukları için yatak odası onlara zinden olmaya başlayacaktır. Hafif başlayan rüzgar gittikçe sert esecektir bu ikili için.

Koç ile Aslan : İki ateş grubu burcu olan bu ikili cinsel açıdan iyi anlaşabilir. Aslan'n cinsel gücü iyidir. Ancak Koç'un bunu övmesi gerekir. Aslan' da Koç'un hükmetme duygusunu fazla kısıtlamayarak dengelerse ilişkileri iyi olur. Her ikisi de ateşli birer tip olduklarından cinsel yaşamları başarılı olabilir.

Koç ile Başak : Koç, Başak'ın sesiz ve kontrollü hareketlerine bayılır. Başak ise Koç'un cesaretine tav olur. Esasında her ikisinin de cinsel anlayışları birbirinden çok farklıdır. Dönem dönem eğlenceli ve hareketli aşk maceraları yaşasalarda bu ikilinin cinsel beraberlikleri uzun ömürlü değildir.

Koç ile Terazi : Bu ikilinin her bir ferdi de, cinsel hazza düşkündür. Koç'un ilişkide ileri gitme istemesi Terazi'ye ters gelebilir. Cinsel yaşamlarında bazı detayları uygulamaları icap eder. Sonsuz bir ilişki söz konusu değilse, fiziksel birleşme cinsel yönden yeterli olabilir. Genel anlamda bu ikilinin cinsel uyumu için söylenecek şey, kısa süreli bir çekim içinde olduklarıdır.

Koç ile Akrep : Bu ikili her bakımdan güçlü cinsellik özellikleri taşıyan bir çifttir. Her ikisi de Mars özelliğinden de bilindiği gibi seks sembolüdürler. Fiziksel enerjileri son derece güçlü kimselerdir. Cinsel çekimleriyle ilişkide harikalar yaratabilirler.Her ne kadar birbirlerini çekseler de ilişkilerinde hayal kırıklığı yaşamaları muhtemeldir.Birliktelikleri tutarsız olarak sonuçlanabilir.

Koç ile Yay : Ateş grubunun iki elemanı olan bu burçlar mücadeleci oldukları için cinsellik açısından da bazı çatışmalara girebilirler. Yaydaki huzursuzluğu ortadan kaldırabildiği takdirde Koç burcu onunla çok güzel sevişebilir. Fiziksel istemler her ikisinde de karşılıklıdır. Birbirlerine güçlü bir cinsel çekim duyan bu ikili mükemmelce anlaşabilirler.

Koç ile Oğlak : Oğlak'ın namusa verdiği değerle Koç'un gelecekteki yaşama bakış açısı arasında farklar vardır. Oğlak'ın belirli bir sevişme zamanı seçmesiyle ve sınırlı oluşuyla Koç'un aceleciliği ve sınır tanımazlığı çatışma yaratabilir. Ancak yine de Koç Oğlaktaki cinsel dürtüleri uyandırabilir. Her ne kadar zıt görünüyorlarsa da bu ikili cinsellikte iyi anlaşabilir.

Koç ile Kova : Yapı olarak biraz daha geri planda kalan Kovan'ın karşısında Koç oldukça aktiftir. Aralarında ki ilişki hem fiziksel yönden enerji dolu hem de yaratılık dolu olur. Kovan'ın hayalciliğiyle Koç duygusal olarak başa çıkabilirse, ilişki mükemmel olur.

Koç ile Balık : Koç'un canlılığıyla verdiği güven Balık'ı etkiler. Balık'ın Koç'un bedenini kullanmaktaki sezgileri ise Koç'u çok etkiler ve deyim yerindeyse azdırır. Büyük cinsel fantezileri olan Balık'ın bu fantezileri Koç tarafından uygulamaya konulduğunda ortaya harika bir cinsel tablo çıkar. Balık pasif gibi görünmekle beraber, oldukça azgın olan Koç'u etkilemeyi çok iyi bilir.
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Boğa Uyumu

Boğa ile Koç : Boğa sekste aceleci değildir. Koç ise tam tersidir. Bu kilinin cinsel olarak anlaşabilmeleri için Koç'un Boğa'da olmayan yaratıcılığı ona öğretmesi gerekir. Bu durumda Boğa Koç'a ateşli bir şekilde cevap verebilir.Boğa'nın en önemli özelliklerinden biri de,Koç'un kaçamaklarına göz yumabilmesidir. Kişilikleri bayağı farklı olduğundan bu ikilinin cinsel uyumu pek yoktur.

Boğa ile Boğa : Bu ikili cinsellikte genel olarak pek uyumlu sayılmaz. Boğa erkeği ilişkinin bedeni yönündeyken, kadını duygusallık peşindedir.Boğa kadını aldatılmaktan nefret eder ve erkeğinden başkasını düşünmez. Erkek Boğa'nın ise gözü dışarıdadır. İlişkileri zevkli ama kalıcılık arz eden bir düzeyde değildir.

Boğa ile İkizler : Birbirleriyle cinsel açıdan alakasız bir ikilidirler. Boğa'nın dogmaları ve sabitliği ile İkizler'in seksteki hareketliliği hiç uyuşmaz. Boğa her şeyde olduğu gibi cinsellikte de programcı ve statiktir. İkizler ise sınır tanımaz ve statikliğe sinirlenir. Onun sanatçı ve yaratıcı yapısı Boğa'nın ilgisini çekebilir ama cinsel açıdan ilişkileri bir türlü yürümez.

Boğa ile Yengeç : Bu ikilinin cinsel uyumu oldukça iyidir. Yengeç'in cinsel hareketliliği Boğa'ya dokunmaz. Her ikisi de sağlamcı olduklarından seksteki kasıtlı gecikmeler ve geciktirmeler her ikisinin de hoşuna gider. Tutkulu ve heyecanlı bir cinsel yaşantıyı severler.

Boğa ile Aslan : Boğa'nın tembelliği ile Aslan'ın neşeliliği pek bağdaşmaz. Aslan cinsellikte sevişme zamanını kendi belirlemek ister. Cinsel birleşmede ise oldukça müşkülpesenttir. Oysa Boğa cinsellikte bencildir. Bu yüzden ikili cinsel bakımdan ideal bir harmoni oluşturamazlar. Her geçen gün sorunlar büyür. Gelecek için güzel bir ilişki pek söz konusu değildir.

Boğa ile Başak : Boğa bedensel zevkine düşkündür. Oysa bazı kuralları olan Başak Boğa'yı sıkabilir.. Başak'ın ölçülü biçili cinselliği Boğa'nın hayli çok olan cinsel isteklerine hitap etmeyebilir. Başak biraz yorulabilir. Ancak her şeye rağmen bu ikili cinsel bakımdan iyi anlaşırlar. Cinsel uyum sağlandığında bu uyum uzun ömürlü olabilir.

Boğa ile Terazi : Bu ikilinin cinsel uyumunda baş rol Teraziye düşer.Terazi ilişkiyi renklendirmek için gerekli hareketi sağlayabilirse Boğa da bu çabaya katıldığı takdirde aralarında güzel bir uyum başlar. Boğa'nın cinsel gücü ile Terazi'nin hisliliği birleşirse ortaya mükemmel bir ikili çıkabilir. Bu ikilinin ilişkilerinin uzun vadeli olacağı rahatça söylenebilir.

Boğa ile Akrep : Bilindiği gibi en tutkulu ve yıldırım hızındaki aşklar Boğa ile Akrep arasında yaşanır. Dış dünyayla pek alakadar olmayan ikilinin tek ortak noktaları cinselliktir. Boğa inatçıdır. Ancak Akrep'in de sinirliliği ve kızgınlığı hiçte çekilecek gibi değildir. Uzun sözün kısası Boğa -Akrep ilişkisi daima cinsel yönden başarılı ve uzun ömürlü olur. Her ikisi de cinselliğe düşkündür.

Boğa ile Yay : Yay'ın cinsel performansı sayesinde cinselliğe bir hayli meraklı olan Boğa çok iyi tatmin olur. Ancak Boğa'nın ayak uyduramadığı tek özellik olur olmaz yer ve zamanda yapılan sekstir. Yay bundan hoşlanır ve sınır tanımayabilir. Boğa ise Yay'ı sınırlandırmaya çalışır. Ama bu ikilinin cinsel yaşamları beraberce iyi gider. Cinsel uyumlulukları gayet iyidir.

Boğa ile Oğlak : İki burçta kuralcı bir cinselliğe sahiptirler. Ne Boğa ne Oğlak olur olmaz zamanlarda seksten hoşlanmazlar. Bu bakımdan fikirleri birbirini tutar. Ancak Boğa'nın istediğini elde etme çabası bazen Oğlak'ı sıkabilir. İkisi de romantik tipler sayılmadıklarından aralarında iyi bir cinsel beraberlik kurulabilir. Çünkü ikisi de cinselliğin fiziğine bakarlar.

Boğa ile Kova : Boğa cinselliğin fiziksel kısmına meraklıdır. Kova ise daha ziyade aşkın düşünsel yanıyla ilgilenir. Bu bakımdan Boğalar, Kova'ların cinsel beklentilerinden hoşlanmayabilirler. Ancak erotizmden hoşlanan Kova,Boğa'da ilgi uyandırır. Kafaca birleşmedikleri gibi cinsel yönden de pek ideal bir ikili değildirler. İlişki uzun ömürlü değildir.

Boğa ile Balık : Boğa'nın cinselliğe merakı ile Balık'ın fantezi dünyası birleştiği zaman ortaya ilginç bir uyum çıkabilir. Balıktaki fantezi gücünü Boğa açığa çıkarmaya çalışır. Yani bu ikilinin ilişkisinde büyük rol Boğa'nındır. Bazen Balık'ın fantezileri ona zor gelebilir. Her şeye rağmen bu ikilinin cinsel uyumları gayet iyidir. Uzun vadeli bir beraberlik olması söz konusu.
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
İkizler Uyumu

İkizler ile Koç :Koç'un şehvetliliğiyle İkizler'in cinsel yaşamındaki çeşit merakı çok güzel bağdaşır. İkizlerin nazlı karakteri Koçu daha da fazla tahrik eder. Bu ikili cinsel bakımdan birbirlerine çok yakındır. Hele hele bir de Koç, İkizleri düzgün bir şekilde yönlendirecek olursa ortaya harikulade bir beraberlik çIkar. Cinsel yaşamdaki bu uyumluluk uzun süreli olabilir.

İkizler ve Boğa : İkizler flört tutkunudur. Boğa ise kıskanç ve statik. Bu bakımdan bu ikilinin cinsel yaşamlarında uyumlu olabilmeleri zordur. Boğa'nın bu kısıtlayıcılığından İkizler kolayca sıkılır. Zaten bu huylarından dolayı da Boğa İkizler'e güvenemez. Uzun lafın kısası bu ikilinin cinsel uyumları hem iye değildir hem de uzun vadeli bir beraberlik olmaz.

İkizler ile İkizler : Yürümeyecek bir ilişkinin iki burcudur. Her ikisi de daldan dala konduklarından bir yere varamazlar. İkisi de flörtçüdür. Her ikisi de çabuk sıkılır. Geçici olmak kaydıyla bir cinsel çekim oluşabilir. Ancak bu uzun süreli değildir. Birbirlerine benzeyen bu ikilinin ilişkileri çabuk kopar ve ilişkileri bir yere varamaz. Uyumlu değillerdir.

İkizler ile Yengeç : Dışadönük İkizler ile içedönük Yengeç'in ilişkisi oldukça zordur. İkizler bin türlü aşk oyunu yaparken Yengeç utanabilir. Onun biraz övgüye ihtiyacı vardır. Mizaçları hiç uymaz . Bu durum da yatak odasına olumsuz olarak yansır. Beraberlik devam ettikçe aralarındaki uyuşmazlık ikiliyi birbirinden yavaş yavaş koparır. Cinsel bakımdan ideal bir ikili değillerdir.

İkizler ile Aslan : İkizler -Aslan ilişkisinde İkizler çok mühim bir rol oynar. Cinsel oyunlarda çok atak ve kurnaz oluşu ve fantezileri Aslan'ı ziyadesiyle etkiler.Aslan, İkizler'den herhangi bir konuda şüphelenmez. Hatta onun kendi yolunu izlediğini düşünüp, memnun dahi olur. Cinsel ilişkileri tek kelimeyle mükemmel ve uzun ömürlüdür.

İkizler ile Başak : Bu ikilinin cinsel ilişkilerinin pek iyi olduğu söylenemez. Başak cinsel konularda sabit fikirli İkizler ise deli doludur. Başak'ın mesafeli tutumu İkizler'e , İkizler'in pervasız tutumu ise Başak'a ters gelir. Hele hele Başak İkizler'in cinsel davranışlarını da eleştirmeye başlayınca işler yolundan iyice çıkar. Bu ikilinin cinsellikleri hiç uyumlu değildir.

İkizler ile Terazi : İkizler'in cinsellikte aşırıya kaçmasını Terazi dengeleyebilir. Esasında zaten fikir olarak da anlaşırlar. Her ikisi de sevgiye büyük önem verir. Sahiplenme ve kıskançlık duyguları dengelidir. Bu bakımdan aralarında kolay kolay anlaşmazlık çıkmaz. Bu ikilinin cinsel yaşantıları da birbirleriyle uyumlu ve uzun vadeli beraberliğe müsait bir ilişkidir.

İkizler ile Akrep : Akrep'in kıskançlığı ile İkizler'in vefasızlığı çatışır. Cinsel açıdan uyumlu olabilirler. Ancak mizaçları bakımından temelde bu ilişki umut vermez. Akrep biraz baş rolü oynarsa ilişki sürebilir. Ancak bir süre yürüse bile zaman dilimi uzadıkça ortaya cinsellik de dahil olmak üzere çeşitli sorunlar çıkacaktır. Bu ikili birbirini iyi anlayamaz denilebilir.

İkizler ile Yay : Değişken ve zıt olan bu iki burç birbirlerini çekerler. Her ikisinin de maceracı oluşu aralarındaki ilişkinin de bir macera anında başlamasına sebep olur .İkizler Yay'ın yataktaki durumunu eleştirmeye başlayabilir zaman geçtikçe. Bu da Yay'ı sıkar. Aralarındaki cinsel çekim iyidir ama, biraz uğraşmaları gerekir.

İkizler ile Oğlak : İkizler'in pervasızca olan cinsel davranışları muhafazakar Oğlak'a hayli ters gelir. Çünkü o statiktir. İkizler'i hafif meşrep olarak düşünür. İkizler anı değerlendirmek isterken, Oğlak para, iş gibi daha birçok konuyu düşünür. Cinsellik Oğlak için bir gereksinim , İkizler için ise hayat boyunca süren bir tutkudur. Pek parlak olmasa da cinsel hayatlarında uyum yakalanabilir.

İkizler ile Kova : İkizler ile en iyi anlaşabilen burçlardan biri Kova'dır. Kova'nın fantezilerini İkizler çok iyi anlar ve bunlara katılır. Ortaya maceralarla dolu bir aşk çıkabilir. İlişkilerinde zaman zaman fırtınalar esebilir. Ancak bütün bunlara rağmen ikilinin uyumları kolay kolay bozulmaz. Cinsellikleri tutku dolu değildir ama sevgi doludur. Bu ikili yaşam yolunda rahatça ilerleyebilir.

İkizler ile Balık : İkizler ,Balık'a göre ikili ilişkilerden biraz daha fiziksel zevk almaya eğilimlidir. Balık ise biraz daha duygusaldır ve sevilme teknikleri üzerinde devamlı hayaller üretir. Her ikisi de kendi yolunda yürümek ister. Güvensizlik her ikisi için de en büyük düşmandır. Çünkü ikisi de güvenmez. Bu ikilinin uyumu pek iyi değildir.
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Yengeç Uyumu

Yengeç ile Koç : Yengeç'e Koç biraz maceracı gelir. Çünkü o biraz daha radikaldir. Ayrıca Yengeç fazlasıyla kıskanç olduğu içinde Koç'un serbestliğinden sıkıntı duyar. Biri diğerinin kıskançlığından, diğeri de onun sivri dilinden şikayet eder. Cinsellikleri prensipler haricinde iyidir. Ancak ikisi de inatçı ve ısrarcıdır. Yatakta anlaşabilirler ancak ilişkileri uzun ömürlü olmaz.

Yengeç ile Boğa : Yengeç'in ateşli oluşu Boğa'nın cinsellik anlayışıyla bağdaşır. Bu ikilinin her ferdi tutkulu ve evcimendir. Kolay kolay evden dışarı çıkmazlar ve yatakta da birbirleriyle yetinirler. Boğa yumuşak davranarak yengecin sorunlarını çözer.Yengeç de ona nazik davranır. Uzun lafın kısası bu ikili hem fikirsel hem de cinsel birliktelikte uyumludur.

Yengeç ile İkizler : Eğlenceye düşkün,bir yerden bir yere konan İkizler Yengeç'in güvensizliğini arttırır. Yengeç kıskanç olduğu için İkizler'in pervasızlığından hoşlanmaz. Kendisi de cinsel yönden güçlü olmasına rağmen İkizler'in sınır tanımaması ona batar. Cinsel olarak iyi anlaşabilmelerine rağmen fikirleri tutmadığı için bu ilişki uzun vadeli olamayacaktır.

Yengeç ile Yengeç : Her ikisi de aynı özellikleri taşıdığından ilişkileri heyecan taşımaz. Zıtlık ve kontrast yoktur. Duygusallıkları birbirlerini olumsuz etkiler ve sorunlar çıkmaya başlar. Birbirlerini bol bol eleştirirler. Yatak odasında gelindiğinde ise her şey bitebilir. Çünkü fiziksel açıdan çok fazla çekim vardır aralarında. İkisi de şehvetlidir. Ancak bu ilişki uzun ömürlü değildir.

Yengeç ile Aslan : Yengeç değişken bir karakter gösterir. Aslan ise bunu dengelemeye çalışır. Yengeç'in istediği güveni Aslan ona verir. Yengeç ise Aslan'ın övülmeyi ne kadar sevdiğini bildiğinden Aslan'ı bol bol överek sevgisine sahip olur. Cinsellikleri uyumludur. Yengeç'in ateşi Aslan'ı fazlasıyla tatmin eder. Bu ilişki uzun vadeli de olabilir doğrusu.

Yengeç ile Başak : Başak duygularını pek belli etmemeye çalışır. Ancak Yengeç bunun farkındadır. Başak biraz daha mantıklıdır Yengeç ise ona oranla daha hassastır. Aralarında sıcak bir sevgi oluşur. İşin en garip yönü ise ikisinin de ilişkide utangaç olmalarıdır. Buna rağmen bu ikilinin cinsel uyumları mükemmeldir. Birbirlerini usulca tahrik eder, çılgınca seks yapabilirler.

Yengeç ile Terazi : Terazi Yengeç'in değişiklik gösteren ruh halini anlamakta zorluk çeker. İlgisiz tutumu ise Yengeç'e çok batar. Her ikisi de hislidir. Ancak Yengeç Terazi'ye göre daha içine kapanıktır. Duygulu Terazi ile cinselliği güçlü Yengeç yatak odasında çok iyi anlaşır.

Yengeç ile Akrep : Mükemmel bir ikilidir Yengeç ile Akrep. Yengeç cinsel ilişkide duyarlı, Akrep ise tutkuludur. İkisinin birleşiminden nefis bir cinsel uyum doğar. Akrep sürekli Yengeç'i kıskanır Yengeç ise bu durumu anlamlandıramaz zira Yengeç beraber olduğu kişiye çok sadıktır. Böyle ufak tefek problemlere rağmen bu ikili birbirleriyle çok iyi anlaşır ve ideal bir yatak ilişkisini ortaya çıkartabilirler.

Yengeç ile Yay : Gerek fikirsel , gerekse bedensel olarak hiç anlaşamayan bir ikilidir. Tüm istekleri tamamen birbirinin zıttıdır. Yengeç sevgi dünyasına ne kadar bağlıysa Yay'ın da gözü bir o kadar dışarıdadır. Geleceği düşünen ve planlı yaşayan Yengeç'le,anı yaşayan Yay hiç anlaşamaz. Ayrıca Yay'ın cinsel olarak sabit bir kişiye bağlanmaması Yengeç'i rahatsız eder ve ortaya uyumsuz bir ilişki çıkar.

Yengeç ile Oğlak : Yengeç duygusal olduğu için sevgiden çok şey bekler. Oysa hayli maddeci olan Oğlak ona istediklerini veremez. Ancak aralarında anormal bir cinsel çekim vardır. İlişkileri tutarsızdır. Her ikisi de başka fikirleri savunduğu için uzun ömürlü bir ilişki söz konusu değildir.Ancak yataktaki ilişkileri mükemmeldir.

Yengeç ile Kova : Yengeç'i, Kova'nın bağımsız tavırları incitir.Yengeç ne kadar sabitse,Kova da bir o kadar maceracıdır Yengeç için.Yengeç'in duygusal isteklerine sırt çeviren Kova Yengeç'i duygusal yönden tatmin edemez ve uzun süreli bir beraberlik kurmaları zor olur. Her şeye rağmen bu ikili cinsellik açısından nefistir. Ancak yatağı terk edince ilişki de sallanmaya başlayacak demektir.

Yengeç ile Balık : Sevgiye çok önem veren bu ikili cinsel açıdan da mükemmel bir ikilidir. Birbirlerinin istediklerini karşılıklı olarak yine birbirlerine verirler. Yengeç genel olarak yöneticidir. Onun aktif seviciliği Balık'ı çok etkiler. Onun tuhaflıklarını Yengeç çözer. Hem kısa hem de uzun vadede bu ilişki iki taraf içinde hayırlıdır. İkili yataktan kolay kolay çıkmayacaktır denebilir.
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Aslan Uyumu

Aslan ile Koç : Ateş grubunun iki elemanı olan Aslan ve Koç birbirleriyle iyi anlaşırlar. Her ikisi de sekse epeyce ilgi duyduklarından bu ikilinin cinsel uyumu mükemmeldir. Her ikisi de ateşli ve tutkulu tiplerdir. Koç'un önderlik isteğiyle Aslan'ın hükmetme isteği çoğunlukla çatışır. Ancak her şeye rağmen bu ikilinin cinsel ilişkileri hem uyumlu hem de uzun vadelidir.

Aslan ile Boğa : Aslan coşkulu, Boğa ise tekdüzedir. Bu bakımdan ikili zaman zaman çatışabilir. Ancak ikisi de sevgi dolu oldukları için aralarında güzel bir aşk yaşanabilir. Aslan para harcamaya bayılırken, Boğa tutumluluğuyla onu sıkar. Bütün bunlara rağmen bu ikilinin cinsel beraberlikleri yürür. Ancak ilişkinin uzun ömürlü olacağı söylenemez.

Aslan ile İkizler : İkizler'in hafif meşrepliliği ile Aslan'ın krallığı bağdaşmaz.Bu durumda İkizler'in zekice davranması gerekir. Eğer ikizler zekice davranabilirse cinsel bakımdan Aslan'ı heyecanlandırıp çileden çıkartarak güzel bir ilişki kurulmasını sağlar. Aslan kişilik olarak daha güçlü olduğu için dizginleri hemen eline alır ve ilişkiyi yönetmeye başlar böylece çok hoş bir ilişki doğar ve uzun ömürlü de olur. İkilinin cinsel uyumu gayet güzeldir.

Aslan ile Yengeç : Aslan'ın istediği ilişki daha yüzeyselken, Yengeç daha hissidir. Aslan Yengeç'e istediği pek çok şeyi verir. Ancak Aslan'da Yengeç'ten kendisine karşı olan hayranlığını anlatmasını ve bunu belli etmesini ister. Yengeç'in en büyük cinsel özelliği cinsel tutkudan daima daha fazlasını istemesidir. İkili birbirlerinin dediği şeyleri yaparlarsa cinsel bakımdan iyi anlaşabilirler.

Aslan ile Aslan : İki Aslan'ın beraberliği oldukça zordur. Çünkü ikisi de " Ben der ". Ancak her şeye rağmen ikili sağlıklı bir empati kurabilirse ortaya biz kavramı çıkabilir. O zaman bu ikili hem romantik açıdan hem de cinsel açıdan anlaşabilir. "Biz" kavramının farkına varabilirlerse uzun ömürlü bir beraberlik ve sağlıklı bir cinsel yaşantı sürdürebilirler.

Aslan ile Başak : Aslan'ın hükmetme duygusuyla Başak'ın hükmedilmekten hoşlanmayan tutumu birbirine uymaz. Hele hele Başak'ın eleştirileri yoğunlaştıkça,Aslan'ın da kükremeleri artacaktır. Ayrıca Aslan yatak odasında da verdiği cinsel tepkilerle sorun çıkartabilir. Bu ikili arasında bir şekilde cinsel ilişki kurulabilir ama bu uzun ömürlü bir ilişki değildir.

Aslan ile Terazi : Aslan kendini biraz frenleyip Terazi'nin uyumuna ayak uydurabilirse ortaya mutlu bir beraberlik çıkabilir. Terazi kolayca ateşlenir.Bu durumda Aslan'ı iyice kükretir. Aslan cinselliğe Terazi'den daha düşkündür. Ayrıca Aslan'ın yataktaki yaklaşımlarına Terazi saygı gösterebilirse bu ikili cinsel bakımdan hem iyi anlaşır hem de bu durum ilişkiyi uzun ömürlü kılabilir.

Aslan ile Akrep : Uyumlu olmalarına rağmen her ikisinin de hükmetme duyguları birbirleriyle çatışır. Tek engel budur beraber olamamaları için. Oysa yatağa gidildiğinde ortaya o kadar güzel bir uyum çıkar ki, bu ikilinin yapamayacağı bir şey yok gibidir. Ancak Aslan'ın istediği saygıyı Akrep'te bulması biraz zordur. Dehşetli bir cinsel uyum yakalarlar ancak uzun vadeli değildir.

Aslan ile Yay : Bu ikili aşkı sanki bir maceraymış gibi görür. Her ikisi de dışadönük tiplerdir. Her ikisi de ateşlidir. Beraberken durmadan cinsel birleşmeye girmek sanki adetleridir. Aslan Yay'ın cinsel tahriklerine hemen kapılır. Uzun sözün kısası Aslan ile Yay her bakımdan anlaşan bir ikili oldukları gibi beraberlikleri de çoğunlukla uzun ömürlü olur. Harika bir birleşim.

Aslan ile Oğlak : Aslan romantik, Oğlak ise gerçekçidir .İkisinin bu farklı tutumları birbirine zıt düşer. Oğlak'ın statikçiliği Aslan'ı sıkar. Oğlak ise Aslan'ın israfçılığından sıkılır. Bu ilişki kolay kolay yürümez. Ancak kısa süreli bir ilişki kurulabilir. Ne var ki Aslan'ın ateşliliğinin yanında Oğlak soluk kalır. Yatak odası bakımından umut vermez bu ikili.

Aslan ile Kova : Aslan gelenekçidir. Kova ise geleneklere karşı çıkar. Aslan'ın hükmetme duygusuna ise Kova tabii ki sıcak bakmaz ve fazla aldırmaz. Bu da Aslan'ı sıkar. Aslan'ın cinsel kişiliğinin ilgisini çeken Kova, cinsel birleşmeye heyecan katan taraftır. Geçici olan bu seks beraberliği uzun vadeli olmaktan çok uzaktır.

Aslan ile Balık : Balık yatak odasında da gizemliliğini sürdürmeye çalışır. Ancak Aslan'ın bu tür gizemleri çözmeye hiç niyeti yoktur. Ayrıca Balık'ın tutku eksikliğine Aslan hayli kızar. Aslan gösterişi ve tutkuyu sever. Balık ise ona içe kapanık ve utangaç gelir. Balık'ın somurtkan zamanlarında da Aslan gururundan dolayı taviz vermez ve sevgi göstermez. Bu ikilinin fikirsel ve cinsel uyumları yoktur.
 
Son düzenleme:

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Başak Uyumu

Başak ile Koç : Başak kısıtlamalarla dolu olduğu için son derece ateşli olan Koç bu durumdan sıkılır. Koç'un maceracılığıyla denenmemiş olaylara rağbet etmeyen Başak iyi bir beraberlik kuramazlar. Daha bir çok konuda da anlaşamayan bu ikilinin cinsel bakımdan da anlaşabileceği söylenemez. Bir anlık bir zaaf olsa bile uzun ömürlü olmasına hiç imkan yoktur.

Başak ile Boğa : Başak cinsellikte bile analizci ve eleştiricidir. Boğa ise acele etmeden seks yapmaktan hoşlanır. Maddiyatçı yapılar onları birbirine yakınlaştırır. Etkileyici şeylere meraklıdır her ikisi de. Fazla heyecanlı olmamakla beraber ikilinin cinsel uyumu pek fena değildir. Başak Boğa için ateşli değil ama istekli bir seks partneri olarak bilinir.

Başak ile İkizler : İkizler, Başak'a oranla daha girişkendir. Ancak pek ateşli sayılmazlar. Başak ise cinsellikte bencil değildir, hükmetmeye de meraklıdır. İkizler ise bu durumdan hiç hoşlanmaz. Her şeye rağmen bu ikili cinsel açıdan anlaşabilir. Ancak bu beraberlik uzun vadede asla yürümez.

Başak ile Yengeç : Başak ile Yengeç'in iyi anlaştıkları kesindir. Yengeç'in duygusal açıdan güvene ihtiyacı vardır ve Başak bunu ona verir. Sevgi gösterir, problemlerini dinler ve onu ruhen tatmin eder. Yengeç de buna karşılık verir ve Başak'ı gerçekten mutlu eder. Sevginin de yardımıyla bu ikili cinsel bakımdan mükemmel bir uyum yakalayabilirler.

Başak ile Aslan : Başak seksten önce ilişkide güvenli olmaya ihtiyaç duyar. Aslan ise sekse çok düşkündür. Beraberlik ilerledikçe Başak'ın bu konuda Aslan'ı eleştirmesi artar. Başak Aslan'a göre ayağı yere basan bir tiptir. Aslan ise maceracıdır. Bu ikilinin beraberlikleri hiç ideal değildir.

Başak ile Başak : Bu aynı iki burç sıkı bir ilişki kurabilir.Karakterleri hemen hemen birbirinin aynıdır. Bu bakımdan cinsel hayatları ve istedikleri şeyler de benzeşir. Bu ikilinin cinsel uyumları ve istedikleri şeylerin aynı olması ilişkilerini uzun vadeli kılabilir.

Başak ile Terazi : Aralarında asgari müştereklik çok azdır.Terazi duygusal, Başak ise ona göre soğuk ve fazla mantıklıdır. Başak'ın eleştirileri Terazi'yi rahatsız eder. Başak'a göre ise Terazi havaidir. Bu da Başak'ın hiç hoşuna gitmez.Yani sözün kısası bu ikili birbirleriyle geçinemez. Bir anlık cinsel çekim olabilir ancak kesinlikle bu beraberlik uzun vadeye taşınmaz.

Başak ile Akrep : Bu ikilinin beraberliği sağlam temeller üzerine oturur. Başak Akrep'in cinsel tutkusunu söndürmeye çalışsa da Akrep onun cinsel duygularını tahrik etmekten asla vazgeçmez. Birbirlerini anlayacak olurlarsa çok iyi bir sevgili olacakları gibi, iyi birer arkadaş da olabilirler. Bu ikili cinsel olarak uyumludur ve ilişkileri uzun vadeye de yayılabilir

Başak ile Yay : Tek günlük aşk yaşayabilecek bir ikilidir bu iki burç. Başak güven duymak ister , Yay ise son derece maceracıdır. Yay Başak'ın gereksinimlerini anlamak için ya hiç uğraşmaz ya da çok az uğraşır. Başak'ın cinselliğe muhafazakar pencereden bakması da Yay'ın hoşuna gitmez.Böylece maceracı Yay kısa zamanda Başak'tan uzaklaşır. Ve bu ikilinin anlaşması imkansızlaşır.

Başak ile Oğlak : Oğlak'ın yatak odası dışında ilgilendiği pek çok ilgi alanı vardır. Başak bunlardan kısa sürede sıkılır. İlk başlarda Oğlak'a karşı cinsel bir çekim duyar ancak Oğlak tam istediği gibi değildir. Her ikisi de idareci ve pratiktir, ihtiyatlıdır.İki burç da denenmemiş şeyleri denemekten hoşlanmazlar. Bu ikili cinsel açıdan vasat bir uyum içindedirler. Ancak ilişki uzun vadelidir.

Başak ile Kova : Uzun vadeye dayanmayan bir beraberlik çıkar ortaya bu iki burç için. Her ikisi de cinselliğin fiziksel yönünden ziyade fikri yapısına eğilimlidir. Kova cinsel yaşamında uçarı ve maceracı sayılır. Başak ise cinsellikte pek bir ölçülüdür. Zaman ilerledikçe beraberlik gücünü kaybeder. Cinsellikte gerçekçidirler ama ne yazık ki bu işin sonu gelmez.

Başak ile Balık : Başak cinselliğe mantıklı,disiplinli ve dikkatli yaklaşır. Balık'ın ise cinsel fantezileri bitip tükenmek bilmez. Başak sinirlidir ama Balık duygusallıkta sınırsızdır. Bu bakımdan bu ikili hislerinde ve duygularında anlaşamadıkları için cinsellikte de anlaşamazlar.Sonuç olarak Başak-Yay ikilisi uyumsuzdur ve uzun vadeli bir ilişki imkansızdır.
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Terazi Uyumu

Terazi ile Koç : Zıt burçlar birbirini çektiği için ilk bakışta Terazi-Koç ikilisi de böyle bir çekime kapılabilir. Ne var ki sakinliği seven Terazi ile saldırgan Koç anlaşamaz. Mizaçları apayrı olduğu için bu kili geleceğe yönelik hiçbir umut vermez. Yatak beraberliği olarak çok iyi olabilirler. Ne var ki bu beraberlik asla ve asla uzun süreli olamayacaktır.

Terazi ile Boğa : Duygusal Terazi ,Boğa'nın fazla maddiyatçı olmasından rahatsızlık duyar. Boğa ise Terazi'yi biraz hoppa bulur. Ona göre Terazi'nin gözü dışarıdadır. Ancak cinsellikteki fiziksel uyumları bazı problemlerin çözülmesine yardımcı olabilir.Terazi'nin Boğa'yı idare etmesi gerekir. Her ne kadar cinsel uyumları iyi ise de bu ikilinin beraberliği uzun ömürlü değildir.

Terazi ile İkizler : Bu ikilinin birçok ortak yönleri vardır. Sevgilerini dizginleyemeyen bir mizaca sahiptirler. Her ikisi de kıskançlık ve sahiplenme gibi duygulardan uzaktır ve ikisi de ateşli kişilerdir. Bu ikili cinsellikte de mükemmelce anlaşabilir. Üstelik beraberlikleri de uzun vadeli olur. İdeal bir yatak odasını kolaylıkla paylaşabilirler.

Terazi ile Yengeç : Bu ikilinin beraberliği pek ideal değildir.Terazi oldukça savurgan, Yengeç ise tutumludur.Terazi atılgan,Yengeç ise içe kapanıktır.Yengeç Terazi'nin duygularını yüzeysel bulur, çünkü onun hisleri oldukça derindir. Bu ilişki biraz zor şartlar altında yürür ve sonunda biter. Her ne kadar cinsel bakımdan anlaşırlarsa da ilişki hiç uzun ömürlü olmayacaktır.

Terazi ile Aslan : Terazinin yapıcı tutumuyla Aslan'ın tutkuları birbirini kamçılar ve bu ilişki umut verir. Her ikisinin de sekse düşkün olmaları beraberliği çok kolaylaştıracaktır. Aslan'ın kızgınlık anlarında Terazi onu yumuşatmayı iyi bilir.Ve böylece ilişki yolunda seyreder. Cinsel bakımdan fevkalade anlaşırlar ve ilişki uzun ömürlü olur.

Terazi ile Başak : Başak'ın kuralcılığı ve detaycılığıyla Terazi uyumsuzdur. Başak için maddiyat önemliyken, Terazi sekse daha fazla önem verir. Burçlar kuşağı içinde hemen hemen hiç anlaşamayacak bir ikili görünümündedirler. Cinsel yaşantıları da birbirine hiç uymaz. Başak'ın cinsel tutuculuğu seksten hoşlanan Terazi'ye tamamen ters gelir. Bu ikili cinsel olarak anlaşamaz.

Terazi ile Terazi : Normal şartlar altında iki Terazi birbirleriyle anlaşabilirler. Çünkü pek çok ortak yönleri vardır. Ancak aralarında birinin biraz daha gerçekçi olması gerekir. Sevgi ve cinsellik konusunda iyi bir uyumları vardır. Bu ikili cinsel bakımdan mükemmel anlaşırlar.

Terazi ile Akrep : Terazi sekste içinden geldiği gibi hareket eder ve ön yargılı değildir. Onun bu tutumu ise kıskançlıkta bir numara olan Akrep'i çileden çıkartır. Bu yüzden Terazi'nin küçücük bir flört yaklaşımına bile izin vermez. Daima ona hükmetmek ister. Terazi ise ona uymalıdır. Her şeye rağmen aralarında garip bir elektrik vardır ve bu ikili olağanüstü bir yatak beraberliği kurabilir.

Terazi ve Yay : Terazi'nin küçük flörtlerini Yay normal karşılayabilir.Yay'ın maceracılığı da Terazi'ye fazla batmaz. Yatak hayatları son derece uyumludur. İkisi de seksten hoşlanır. Yay'ın ara sıra bağımsız olmak istemesi Terazi'ye pek uymaz. O uzun vadeli aşklardan hoşlanır. Bu problemi çözdüklerinde ikili hem cinsel hem de fikirsel olarak rahatlıkla anlaşabilirler.

Terazi ile Oğlak : Terazi tembel sayılabilecek bir burçtur. Oğlak ise çalışkandır.Terazi'nin sosyalliği Oğlak'a hitap etmez. Oğlak'ın da maddiyatçılığı Terazi'ye göre değildir. Her şeye rağmen bu iki burç arasında fiziksel bir çekim söz konusudur. Ancak yatakta anlaşabilseler de fikirler uyumadığından bu ilişki uzun vadeli değildir.

Terazi ile Kova : İki hava burcu arasındaki uyum çok iyidir. Terazi Kovan'ın maceracılığından hoşlanır ve ona ayak uydurur. Her ikisi de sosyal tiplerdir. Arkadaşları çoktur. Bazen kendi özel konularına da zaman ayırabilirler. Uzun lafın kısası bu ikili nefis birer yatak arkadaşıdır.İlişkileri de uzun vadeli olur.

Terazi ile Balık : Terazi hassaslıkta bir numara olan Balık'ın fantezileri ve karmaşık duygularıyla başa çıkamaz.Terazi'nin dışa dönük yapısı ise Balık'a ters gelir. Beraberlik içinde Terazi'nin davranışlarını onaylayamaz. İlişki her bakımdan karmaşıktır. Belirli bir zaman sonra yatak ilişkileri bile olumsuz etkilenir. Bu ikili sekste uzun ömürlü olamaz.
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Akrep Uyumu

Akrep ile Koç : Aralarındaki çekim gücü yüksek olmasına rağmen Akrep'le Koç'un geçinmesi biraz zordur. Çünkü Akrep çok kıskançtır ve Koç'u havai bulur. Her ikisi de " Ben " der. Aralarında benlik çatışması olur. Ne var ki bu ikilinin cinsel çekimi olağanüstü güçlüdür.Yatakta yorulmak bilmezler. İkisi de ateşli ve tutkuludur. Ancak ilişkileri uzun vadeli olmaz.

Akrep ile Boğa : Akrep cinsellikte süperdir. Boğa da beraberlikte en önemli faktörün seks olduğuna inanır. İkilinin hükmetmeyi sever. Her ikisi de tembeldir. İlişkilerinde kişilik çatışmaları yaşanır. Kendi aralarında bir çözüm yolu bulurlarsa ilişki yürür. Cinsellikleri gerçekten imrenilecek derecede uyumludur.

Akrep ile İkizler : Akrep'in sabitliği ile İkizler'in değişkenliği çatışır. İkizler ,Akrep'e her şeyi hafife alıyormuş gibi gelir. İkizler'in topluluk içinde kendisini ön planda tutan hareketlere girişmesini, Akrep hiç hoşlanmaz ve bunu normal karşılamaz. Çünkü kıskançtır. Bütün bunlara rağmen bu ikili cinsel bakımdan uyumludur. Biraz inişli çıkışlı olmalarına rağmen seks ilişkileri iyidir.

Akrep ile Yengeç : Fiziksel bakımdan nefis bir uyum tablosu çizerler. İkisi de kıskanç olduğu için bu kıskançlık aralarında güçlü bir tutku oluşmasına yarar. Akrep'in daha baskın olan tutkusuna Yengeç cinsel açıdan nefis karşılık verir. Cinsel bakımdan dört dörtlük anlaşan ikilinin beraberliği uzun vadeli de olabilir.

Akrep ile Aslan : Anlaşabilecek bir ikili olabilmelerine rağmen bu ilişki zorluklarla doludur. Her ikisi de asabidir ve birden patlarlar. Akrep Aslan'a istediği saygıyı hiçbir zaman göstermez. Üstelik sürekli onu kıskanır ve gururunu kırar. Cinsel bakımdan anlaşabilirler ama uzun vadeli bir beraberlik olmaz.

Akrep ile Başak : Sabit Akrep ile Başak'ın anlaşması zordur. Başak sekste oldukça tutucu sayılır. Akrep ise tutkulu ve hırslıdır. Akrep'in sekste sınır tanımazlığı Başak'ı gerecektir. Belirli bir süre birbirlerine anlayış gösterip geçinmeye çalışsalar da tutkulu Akrep kısa bir süre sonra seks için yeni birini arayacaktır.

Akrep ile Terazi : Bu ikili bazı anlaşmazlıklara rağmen geçinebilir.Terazi Akrep'e biraz tembel gelir.Terazi ise Akrep'in kıskançlığından yakınabilir. Zaman zaman fırtınalı günler geçirirler. Ne var ki ikisi de tutkulu kişilerdir. Cinselliğe gelince bu ikilinin fiziksel bakımdan anlaşamaması için bir neden yoktur. Ancak ilişkilerinin uzun vadeli yürüyeceği söylenemez.

Akrep ile Akrep : Her ikisinin de birbirlerine benzemesi aralarındaki en büyük dezavantajdır. Her ikisi de kıskançtır ve birbirlerini sahiplenmeye hazırdırlar. Sinirsel açıdan da birbirlerine çok benzediklerinden en ufak bir münakaşada bile kıyametleri koparırlar. Cinsel ilişkileri ise tek kelimeyle ateşli ve tutku doludur.

Akrep ile Yay : Apayrı dünyaların insanlarıdırlar. Akrep evcil bir burçtur.Yay ise gezmekten hoşlanan,maceracı bir tiptir.İkilinin uyumu hemen hemen yok gibidir.Yay'ın ne kadar aklı fikri özgürlüğündeyse, Akrep'in de aklı fikri partnerini sahiplenmektedir. Bu bakımdan bu ikili katiyen uyum hali içinde değildir. Bu iki burç günlük aşk yaşayabilir.

Akrep ile Oğlak : Son derece seksi olan Akrep ile hırslı ve istekli Oğlak iyi bir cinsel uyum sağlayabilir. Akrep'in duygusal bir beraberliğe gösterdiği uyum ile Oğlak'ın mesafeliliği birbirlerini tamamlayan yardımcı öğelerdir. Ayrıca Akrep'in sahiplenme duygusu, güven duymayı seven Oğlak'ın işine gelir. Bu ilişki gerek fikir , gerekse cinsel açıdan mükemmeldir ve işin güzel yanı uzun vadeli olarak da yürüyebilir.

Akrep ile Kova : Bu ikilinin anlaşması olanaksızdır. Özgürlüğüne düşkün Kova'nın değişken ruh yapısı ile Akrep'in statik tutumu hiç bağdaşmaz. Kovan'ın aklı sosyal çevresindeki olaylardayken, Akrep'in aklı ise evindedir. Ayrıca Kova ,Akrep'in tahakkümünü kabul etmez. Yatakta anlaşsalar bile bu ikili uyumsuzdur ve katiyen uzun vadede ilişkileri yürümez.

Akrep ile Balık : Fantezileri bol,yaratıcılığı yüksek Balık ile dayanıklılığıyla ünlü Akrep uyum içindedir. Akrep'in kendisine sahip çıkması Balık'ın aradığı şeydir. İkisi de birbirlerine derin duygularla bağlanır. Cinsel bakımdan uyumları mükemmeldir. Yatak muhabbetinden ikisi de kopmak istemez. İlişkileri uzun vadeli olacaktır.
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Yay Uyumu

Yay ile Koç : İki ateş burcunun ilişkisi oldukça iyidir. Her an patlamaya hazır olsalar da onlar gerek fizik,gerekse ruhsal açıdan rahatça anlaşabilirler. Cinsel hayat dışında da yapacakları ve paylaşacakları çok şeyleri vardır. Zaten bu ikilinin uyumunu cinsellik haricinde de pek çok konu belirler. Seks açısından ikili harikalar yaratır ve bu ilişki uzun vadeli olacaktır.

Yay ile Boğa : Yay'ın pervasızlığı ve maceracılığı ile Boğa'nın hükmetme duygusu hiç bağdaşmaz.Yay daima anlık yaşar. Boğa ise uzun vadeli ve belirli bir yaşantıdan hoşlanır. Aralarındaki cinsel uyum da hiç iç açıcı değildir. Çünkü Yay cinselliği anlık olarak yaşamaya meyillidir. Bir anlık zaafa kapılsalar bile bu ikili her bakımdan uyumsuzdur.

Yay ile İkizler : Karşıt burçların birbirlerini çektiklerinin söylenmesine rağmen bu ikilinin ilişkisi ideal bir ilişki değildir. İkisi de hareketlidir,ikisi de maceracıdır. Ancak birbirlerinin yoluna değil kendi yollarına giderler. Bir süre sonra İkizler'in eleştirilerinden sıkılan Yay kaçar. Cinsel ilişkileri heyecan verici olmasına rağmen bu ikilinin beraberliği uzun vadeli değildir.

Yay ile Yengeç : Yay'ın maceracılığı ile Yengeç'in evine bağlılığı ve sakin yaşantısı birbirini hiç tutmaz.Yay dilediğini yapmak ister ve dışa dönüktür.Yengeç ise duygusal ve hassastır. Arkadaş ilişkisi olarak beraberliklerini sürdürmelerinde yarar var. Aralarında geçici olarak cinsel bir çekim olsa da bu ikili birbiri için ideal ve uzun ömürlü değildir.

Yay ile Aslan : Bu ikilinin arasında hayli maceralı bir ilişki doğabilir. Zaten Yay-Aslan ilişkisi de cinsel bakımdan süper olarak bilinir. Birbirlerine saygıları da vardır. Ortaya enfes bir yatak odası görüntüsü çıkar. Hayli maceralı ve ateşli bir aşk hayatını başarıyla paylaşırlar. Her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi bilen ikilinin cinsel uyumları mükemmel ve uzun vadelidir.

Yay ile Başak : İdeal bir ikili değildirler. Karakterleri tamamen farklı olan bu ikili çok farklı yapıda olan iki burçtur. Başak ne kadar tertipli ve düzenliyse, Yay da o kadar sorumsuzdur. Yay,eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Başak'ın evhamlarına hiç aldırmaz. Cinsel bakımdan belki geçici bir beraberlik olabilir ama bu ikili tamamen uyumsuzdur.

Yay ile Terazi : Anlaşabilecek bir ikilidir.Yay'ın hoşgörülü tutumu tam Terazi'ye göredir. Yay ,Terazi'yi türlü numaralarla eğlendirir. Ev hayat dışında da anlaşabilirler.Çok nadir kavga ederler. Astrolojide de bu ikili en iyi anlaşan ikili olarak bilinir. Cinsel bakımdan da dört dörtlük anlaşırlar. Birbirlerine tepkileri tek kelimeyle şahanedir.

Yay ile Akrep : Yay'ın özgürlüğüne olan merakı ile maceracılığı, kıskanç Akrep için hiç hoş bir şey değildir.Yay sinirlendiği zaman çabuk yatışır ama Akrep'in siniri geçmek bilmez. Üstelik kincidir de. Ayrıca Akrep kendine aşırı bağlı bir partner aradığı için Yay hiç ona göre değildir Aralarında oluşacak cinsel çekim devamlılık arz etmez.

Yay ile Yay :İki Yay'ın birbirleriyle uyuşması hayli zordur. Çünkü her ikisi de maceracıdır. Ancak macera anlayışları da sık sık değiştiği ve birbirine uymadığı için ilişkilerinde hayli zorlanırlar. İkisi de değişik seks heyecanlarına meraklı olduğundan yatakta birbirlerinden çabuk bıkar, yepyeni arayışlar içine girerler. Aralarında uyum yoktur.

Yay ile Oğlak : İdeal bir ikili değildir. Yay ne kadar maceracı ve özgürlük meraklısı ise Oğlak da o kadar sistemli ve kendi halindedir. Aralarında çok fazla parasal problem olur. Çünkü Oğlak cimridir, Yay ise tamamen savurgan. Geçimsizlikleri günden güne artar. Ayrıca cinsel bakımdan da hiç ateşli bir ikili değillerdir.Yay'ın ihtirasları Oğlak'a fazla gelir. Bu ilişki doğrusu yürümez.

Yay ile Kova : Güzel yürüyecek bir ilişki olabilir. Her ikisi de macera sevdiğinden oldukça hareketli bir beraberlikleri olacaktır. İkisinin de kıskanç olmayışı her ikisi açısından avantajdır. Birbirlerine hükmetmeye çalışmazlar. Bu da onlara mutluluk getirir.Fantazi yaşamayı sever, değişik seksten hoşlanırlar, gerektiğinde yatağa bile gerek duymazlar. Uzun vadeli bir beraberlik yaşamaları muhtemeldir.

Yay ile Balık : Hiç yürümeyecek bir ilişkidir bu ikilinin ilişkisi. Hissiyatları, düşünceleri hatta fiziksel yapıları bile birbirinden farklıdır.Yay hiçbir zaman Balık'a güven sağlayamaz. Hatta Balık'ın fantezileri bile ona imkansız gelebilir. Balık'ın çekingenliğinden de Yay sıkılır. Uzun lafın kısası zaman zaman tutkulu anlar yaşasalar bile bu ikilinin cinsel uyumu iyi değildir.
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Oğlak Uyumu

Oğlak ile Koç : Her ikisi de atılgandır. En büyük zorluk "sen mi yöneteceksin yoksa ben mi yöneteceğim?" yüzünden çıkar. İkisi de inatçıdır. Sosyal konularda da farklıdırlar. Zevkleri, renkleri birbirini tutmaz. İkisi de son derece inatçıdır ve durmadan inatlaşırlar. İkisi de coşkulu tipler oldukları için cinsel olarak anlaşabilirler ancak bu ilişki uzun vadeli bir beraberlik olmayacaktır.

Oğlak ile Boğa : Gerçekten de iyi anlaşabilecek bir ikilidir. Gerek Oğlak'ın gerekse Boğa'nın ilişkiden beklentileri birbirine çok benzer. İkisi de tutumlu hatta cimridir. Cinsel bakımdan da iyi bir uyum sergilerler. Her ikisinin de oluşturmaya çalıştırdıkları ortak rüyaları vardır. Hırs ve kararlılıkla seks yaparlar. Bu ilişki hem uyum içinde yürür hem de uzun vadede umut verir.

Oğlak ile İkizler : Bu ikili tamamen uyumsuzdur. İkizler'in macera severliliği ile Oğlak'ın sabit bir tip olması ve de parasal konulardaki bambaşka fikirleri birbirleriyle anlaşamamalarına neden . Oğlak'a İkizler kaprisli gelir. İkizler'e ise Oğlak renksiz gelir. Bu bakımdan aralarında ufacık bir çekim olsa bile, bu kısa sürede bozulacak, hele hele uzun vadede hiç olmayacaktır.

Oğlak ile Yengeç : Oğlak ile Yengeç'in zıt burçlar olması, birbirlerini tamamlamasıyla sonuçlanabilir. Özellikle Yengeç'in utangaçlığını Oğlak'ın yönetici vasfı ortadan kaldırabilir. Bu ikili için ön sevişme önemlidir. Birbirlerini daha iyi anlayabilir ve cinsel bakımdan daha iyi anlaşabilirler.Yatak odasında başarılı olan bu ikilinin beraberliği devamlı olabilir.

Oğlak ile Aslan : Oğlak, Aslan'a göre cinsellikte yaratıcı değildir. En büyük dezavantajları ikisinin de hükmetmek isteyişleridir. İkilinin birbirine uyumlu olduğu söylenemez. Huyları birbirine hiç benzemeyen bu ikilinin yaşamlarında beraber olması imkansız değil ama zordur. Bütün bunlara rağmen ikili yatakta anlaşabilir. Ancak ilişkinin vadesini kestirmek zor.

Oğlak ile Başak : Her ikisi de maddi ve titiz burçlardır. Bu bakımdan bu ikili birbiriyle kolayca anlaşabilir. Her ikisi de tutucu sayılır. Anlayışlı ve sadık olmaları da birbirlerine benzer. Seks anlayışları fazla gelişmiş değildir. Her ikisi de kuralcıdır bu konuda. Bütün bunlara rağmen bazen cinsel bakımdan uyumsuz olabilirler,ama bu geçicidir.

Oğlak ile Terazi : Oğlak ,Terazi'nin cinsel cazibesinden oldukça etkilenir. Ama bu uzun sürmeyecektir. Çünkü Oğlak'ın güvene ihtiyacı vardır ve Terazi ona bu güveni veremez.Terazi mesafeli olduğu için Oğlak duygularını ifade edemez. Bu ilişki kısa sürede bitebilecek türdendir. Belirli bir zaman sonra cinsellikte de aradıklarını bulamayan bu ikili uyumlu olamayacaktır.

Oğlak ile Akrep : Oğlak'ın sistemliliği ve yöneticiliği ile Akrep'in güçlü ve doyurucu cinselliğinin birleşmesinden iyi bur uyum tablosu çıkar ortaya. Akrep bu beraberlikte Oğlak'a göre biraz daha hükmedicidir ama bu durum Oğlak'ın hoşuna gider. Bu ikilinin yatak odası beraberlikleri tek kelimeyle mükemmeldir ve uzun vadede de devamlılık gösterir.

Oğlak ile Yay : Olumlu bir ilişki değildir bu ikilinin ilişkisi. Çünkü Oğlak, emin adımlar atmaktan, sistemli işler yapmaktan hoşlanır.Yay ise sorumluluktan nefret eder ve maceracı bir burçtur. Bu ikilinin anlaşabilmesi mümkün değildir. Oğlak ,yerinde ve zamanında sevilmekten hoşlanırken Yay ,zaman ve mekan tanımaz. Cinsel açıdan da bu ilişki yürümez.

Oğlak ile Oğlak : İkisi de birbirlerine benzedikleri için yeniliklerden uzak, rutin ve tekdüze bir ilişki yaşarlar. Huyları birbirine benzer. İkisinin de aklı fikri parasal konulardadır. Gerek evlilik gerekse seks ikisi içinde sadece bir ihtiyaçtır. Bu bakımdan cinsel beraberlikleri de sırf usül yerine gelsin türündedir. Mantıkçı oldukları için de beraberlikleri uzun vadeli olabilir.

Oğlak ile Kova : Oğlak ile Kova anlaşamaz.Zira Oğlak gelenekçidir.Kova ise sınır tanımaz ve yenilikler peşindedir. Kova'nın alışılmadık seks yöntemleri Oğlak'ı etkilese bile Kova'ya ayak uydurması zordur.Cinsel açıdan uyumlu olduklarını söylemek zordur.

Oğlak ile Balık : Oğlak'ın partnerini güvende hissettirmesi Balık tarafından hoş karşılanacaktır. Balık, Oğlak'ı tavlamaya çalışırsa da Oğlak yatakta mutlaka yönetimi eline alacaktır. Bu da Balık'ın hoşuna gidecektir.. Böylece hem ruhsal hem de fiziksel yönden kurulacak olan cinsel ilişki bu ikiliye mutluluk getirecektir. Ayrıca bu ilişki uzun vadeli de olacaktır.
 
Top