Karakter testi Aslında Sen Nasıl Bir KIZSIN :) ?

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Havalı Kız

Sen son zamanların aranan kızısın! O kadar havalı, o kadar coolsun ki, anlat anlat bitmez. Etrafındaki insanlar tarafından takip ediliyorsun; yani tarzın olsun, hareket olsun, sana benzemeye çalışan bir sürü insan var inan bize. Sendeki bu kendinden emin, biraz da gizemli duruş sana o kadar çok yakışıyor ki ayrıca. Kısaca sen ortamların çekinilen ve özenilen havalı kızısın!

havali-kiz.jpg

Hı hı aynen :D

Düş

Özel Üye
Özel üye
Delikanlı Kız

Sen tam bir delikanlısın! Hem çok cesur, hem de sözünün erisin! Biraz da erkek Fatma bir mizacın var sanki ama sana cuk oturuyor ve insanların ilgisini çekiyor inan bize. Daima dağınık saçların, rahat kıyafetlerin ve pervasız tavırlarınla içten içe herkesin "vay be kıza bak" dediği kız sensin işte. Ayrıca senin için en önemli şey doğallıktır, hoşlanmazsın sen öyle suratı bir kilo makyaj gezen tiplerden. Ayrıca topuklu ayakkabıları da oldum olası hiç sevemedin. Aman ne gerek var zaten, eziyet resmen. Sen nasıl rahatsan öyle ol, kısaca sen kendin ol. Çünkü sana en çok bu yakışıyor :)

Oo olmus bu test :D

Hecem

Özel Üye
Özel üye
Tam beni anlatan sonuç :sevinctenyat:

Gotik Kız

Sen son derece asi, uçlarda yaşayan ve aslında göstermek istemesen de çok duygusal bir kızsın. Küpelerin, piercinglerin ve dövmelerinle çoğu insanın yaklaşırken aslında biraz korktuğu bir insansın. Ama böyle alternatif ve sıradışı olmak senin çok hoşuna gidiyor, biliyoruz bunu. Çılgınsın sen resmen, hiçbir şeyden korkun çekincen yok senin. Erkeklerin sana yaklaşmasına pek izin vermezsin. :)

gotik-kiz.jpg

oezlem1999

Karşımda tebessüm eden herkesi kendim gibi sandım.
Özel üye
Gotik Kız
Sen son derece asi, uçlarda yaşayan ve aslında göstermek istemesen de çok duygusal bir kızsın. Küpelerin, piercinglerin ve dövmelerinle çoğu insanın yaklaşırken aslında biraz korktuğu bir insansın. Ama böyle alternatif ve sıradışı olmak senin çok hoşuna gidiyor, biliyoruz bunu. Çılgınsın sen resmen, hiçbir şeyden korkun çekincen yok senin. Erkeklerin sana yaklaşmasına pek izin vermezsin. :)

P.S. Benim dövmelerim ve piercinlerim yok :)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P

Süper Kız​

Sen kimsin biliyor musun? Sen, hani şu sürekli oyun oynayan, karikatür dergileri okumaya bayılan ve erkeklerle arası müthiş olan eğlenceli kızsın. Sende mükemmel bir hayal gücü var ve bir o kadar da iyi bir mizah anlayışı. Sen çoğu kişinin tuhaf diye adlandırdığı kızsın; ama hiç canını sıkma! Çünkü sana tuhaf diyenler senin tırnağın bile olamaz, sendeki bu zeka, bu bakış açısı keşke onlarda da olsa da asıl tuhaf neymiş görseler. Sen tuhaf değilsin sadece sen sensin işte. Sen kendi renkli dünyanla birlikte o kadar güzel, o kadar Süper'sin ki! Hiç değişme :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Özgür Kız​

Her zaman kendine ayıracak zamanı bulan birisin. Etrafında ne olursa olsun hangi sorunlarla boğuşursan boğuş özgürlü senin karakterin ve bunun için önündeki entelleri aşarsın. Sen hayatında bir erkek olsun istersin ama buna rağmen seni kısıtlamasına izin vermezsin. Problemleri kendin çözersin, bunun için bir erkeğe ihtiyaç duymazsın. Ayrıca müzik senin resmen hayatın desek yanılmış olmayız asla. Kulaklıklarını taktığın zaman senden mutlusu, huzurlusu olmaz bu dünyada.. :) Özgürlük senin karakterin. :)

Özgür kız

Birde ben ekleyim biraz deli biraz kacik :))

Son düzenleme: