Galatasaray Aslan 4 koldan!

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Fatih Terim “Geç kalıyoruz” uyarısı yaptı, yönetim transferde gaza bastı. Forlan'ın dışında “10 numara olarak” ismi geçen Arshavin, Diego ve Marlos için nabız yoklanmaya başladı
662020_detay.jpg

HTSPOR

Teknik direktör Fatih Terim'in transferlerin gecikmesinden rahatsız olduğunu bildirmesinin ardından yönetimdört koldan saldırıya geçti.

Sarı-Kırmızılılar, bir yandan 3 yıl için 15 milyon Euro teklif edilen, ancak Inter'in devreye girmesiyle kararsız kalan Diego Forlan'dan gelecek yanıtı beklerken, diğer taraftan da hem taraftarın beklentisine cevap verecek hemde kadrodaki ofansif sıkıntıları giderecek farklı isimlere yöneldi. Bunların başında da Arsenal'de durumu belirsizliğini koruyan Arshavin, Wolfsburg'da kadro dışı bırakılan, Cimbom'un
eski göz ağrısı Diego ile Brezilyalı genç yetenekMarlos bulunuyor.

10 NUMARA ISRARI

Fatih Terim'in, “Ofansif olarak sıkıntı yaşıyoruz. 10 numara pozisyonunda da oynayabilecek transfer yapmalıyız” uyarısını dikkate alan yönetimin bu yüzden Arshavin, Diego ve Marlos üzerinde durduğu öğrenildi. Rus basını, Arshavin için Juventus'un yanı sıra Galatasaray'ın da devrede olduğunu ve bu transferi bitirebileceğini yazdı. Brezilyalı maestro Diego'nun da Wolfsburg'la sorunlar yaşaması nedeniyle teklife sıcak bakabileceği kaydedildi.

Marlos'u kaleci antrenörü Tafferel'in önerdiği, hem sol kanatta hem de forvet arkasında oynayabilmesi nedeniyle Arda'nın boşluğunu doldurabileceğinin düşünüldüğü ifade edildi.
 
Top