Aşkım Sen Benim Mutlu Olduğum Tek şeysin ve Bu Dünyada

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

3nz4bC5.jpg

Kelebek gibidir aşk.
4sKGWUu.jpg

Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, belki beklemediğin bir anda gelip omzuna konar.
Dünyayı, gökyüzünü ya da ayı istemiyorum. Sadece seni yanımda istiyorum. Aşkıma kucak dolusu sevgiler. Sen benim iyi olduğum tek şeysin ve bu dünyaya gönderilmemin tek nedeni bu. İnsanlar: Ben de SENİ SEVİYORUM!
Aşkıma kucak dolusu sevgiler. Sen benim iyi olduğum tek şeysin ve bu dünyayada

Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar derlerdi inanmazdım. Şimdi inanıyorum çiçeklerin şarkı söylediğine ve dünyanın güzellik için döndüğüne. Gözlerim gözlerine değdiğinden beri şimdi inanıyorum hayata sevdiğim..
https://www.cerezforum.com/

Dünyada hiçbir şey yeni değil, ama sana olan aşkım yeni bir günden daha yeni. Seni kalbimin ön saflarına götüreceğim ve aklımın derinliklerinde seni koruyacağım. Bu dünyada çok şey kaybettiysem, senin gönlümdeki yerin ve varlığın eksik bulunmaz. Seni korumak, kalbimi korumaya benzer. Gözlerimi kırpıyorum çünkü sana baktığım güzel anları yakalamak istiyorum. Sen kalbimin mükemmel resmisin. Seni yeryüzünden alıp kalbimin göklerine koyacağım.
https://www.cerezforum.com/

Sana değer veriyorum! Senin sayende sevgilim, birine bu dünyada düşünülebilecek her şeyden çok değer vermenin ve ona değer vermenin gerçekte nasıl bir his olduğunu biliyorum. Benden asla vazgeçmeyecek, ne olursa olsun beni her zaman seven ve önemseyen birinin olacağını bilmenin en güzel hissini yaşama şansım var.
g7uZuJs.jpeg

Sarsılmaz sevginle beni cennette gibi hissettiriyorsun. Aşkım, beni çok mutlu hissettiriyorsun. Bana alabileceğimi düşündüğümden daha fazla sevgi verdiğin için teşekkür ederim. Aşık olduğumuz için çok minnettarım. Hayatımın geri kalanını birlikte geçirmek isteyeceğim tek kızsın. Sensiz hayatın nasıl olacağını asla hayal bile edemiyorum. Tüm istediğim sensin; sen hayatımın aşkısın. Seni çok seviyorum.
1gp70q7.jpeg

Aklım mantıktan çok sevgiye dönüştü. Kalbim artık kan pompalamıyor, sevgi taşıyor. Her şeyi güzel görebilirim ama biri harika ve o da sensin. Bulutun dünyayı kapladığı gibi ben de seni koruyabilseydim, sırf seni korumak için yaparım. Senin için her şeyden vazgeçmeyi umursamıyorum, buna değersin. Sen devreye girince aşk benim için tatlı bir deneyim oldu ve sevgi dolu duygularımın tercümanı oldun.
80UDPwa.jpg

Bu hayatta bir tek mutluluk vardır, sevmek ve sevilmek, derler. Bu nedenle, mutluluğumu sende bulduğuma sevindim. Hayatımın bu dönemine favorilerimden biri olarak başlayacağım çünkü kalbimi çaldığın ve karşılığında bana mutluluk verdiğin an. Senin iyiliğin için bir milyon risk alacağım, hepsini riske atmaktan korkmuyorum. Paylaştığımız enerji bana anlatamadığım bir güç veriyor. Sen benim yaşam enerjimsin
PXfx9sV.jpg

Son düzenleme: