Asker Sözleri

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Asker Sözleri
Senin uğruna canımı veririm vatanım.
Vatan hainlerine korkuyu salabilecek tek asker Türk askeridir. Neden mi? Korku nedir bilmezler de ondan.
Bizler vurulduğumuz zaman değil unutulduğumuz anda ölürüz.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Senin uğruna canımı veririm vatanım.
Vatan hainlerine korkuyu salabilecek tek asker Türk askeridir. Neden mi? Korku nedir bilmezler de ondan.
Bizler vurulduğumuz zaman değil unutulduğumuz anda ölürüz.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Hakkını helal et anam. Vatan için canımı vermeye gidiyorum.
Onlar bayrakta al, yıldızlar da hilaller. Dönmeyeceklerini bilerek gidiyor. Arkaların da öksüz bırakarak.
Vatan diye bir hastalığa tutulduk. Allah şifa mifa vermesin.
Bayran solmasın diyerek kanlarını döken koca yiğitler var.
Vatanımda gözün varsa eğer mezarın derin olur bunu unutma.
Zume eğilmeyenler, güce boyun bükmeyen tek soylular Türk askeridir.

pietaS

Ben o yoldan çıktım.
Özel üye
Hainler mezarda bile olsa korkuyu hissettirmeyi beceren Yüce Türk Askeridir.
Mazlumun yanındayken zalim karşısında tarihi yazmaya durmadan devam edeceğimize emin olun.
Bu milletin bekçisi askerleridir.
Kahramanlar vatanı için toprağa düşerken, hainler leş için düşerler.
Vatan sana sonsuza kadar canımız feda.
Ezan ile doğuk, sela ile ölürüz. Vatanımız içinde şehadet yolunda durmayıp, devam ederiz.
Öfkemizden tüm dağlar yıkılır, dökülür yere düşman kanı. Ardından ise doğar Türkiye’nin güçlü şanı.
Gururlu ve onurlu lafı geçiyorsa orada Türk askeri vardır.
İman ve ülkümüzden ödün vermeyip canını vermeye giden Türk askeridir.
Bizler her birimiz inanmışız vatanımıza. Bu yüzdendir canımızı ortaya koymak.
Biri asaletten mi bahsediyor.. Hemen Türk Askerine bir bakın.
Gecenin o siyah gölgesinde vatanı bekleyen çelik iradeli Türk askerleriyiz biz.
Kahramanlık Türklerin kanında var.
Ve kahramanlar canını verirler yurdu ayakta tutabilmek için.
Göğsümüzde daima iman, kalbimizdeki vatan aşkı olduğu söylece inmez o bayrak göklerden!
Tarihe adımızı yazdırmayı başardıysak bunu sürdürmesini de biliriz.
Ezan ile geldik sela ile gitmesini biliriz. Bu vatanımız için kanımızı da şerbet niyetine içeriz.
Askerlerimizin her biri vatanımızın asil kahramanlarıdır.
Üstüm başım kanla dolmuş umurumda mı sanki? Uykusuz kalmışım kaç gündür kime ne bundan. Şanlı bayrak dalgalandığı sürece uykusuz da kalırım, canımı da veririm.
Seven her daim sevdiğini anlatır. Bizimde tek sevdamız vatanımız. Asla düşmez dilimizden.
Allah’ım senden başkasına dua etmeyen, inanmayan, senden başkasının önüne eğilmeyen Türk askerini koru yarabbim.
Yiğit anaların, yiğit evlatlarına Türk askeri denmektedir.
Her tarafta Türk askeri olsa barıştan geçilmez.
Asker Sözleri
Bizi köşeye sıkıştıracağını sanan kişiler, bastıkları toprakların bir altına bakıversinler.
Kurt gibi duruşun olursa eğer köpeklerin havlanmasından asla korkmazsın.
Biz daima ölerek çoğalırız.
Can askerim, seni göremesem de elini tutamasam da kalbim çok uzakta olsa da seni senden daha çok seviyor bebeğim.
Seni her haline aşığım ben bir tanem. Vatan görevinde Allah’ım her zaman yanında osun. Bu kalbim daima seninle beraber.
Vatanım varsa eğer her şeyim tamamdır benim.
Gittiğin zamandan beri sol yanımda kalakaldın sevgilim. Uzun bir süre seni göremeyeceğimi bilsem de kokunla, bakışınla her şeyin ile sol yanımda olduğunu biliyorum.
Bizim sevgimiz sadece yan yanayken değil uzakta bile olsa devam eder canım asker sevgilim.
Sevgilim, askerim hasretin ile yanan bir kalp var uzaklarda sakın aklından çıkartma beni.
Ne kadar ayrı kalsakta sen vatan için oradayken aşkımız daima büyümeye devam edecek.
Sana dokunamıyorum, sana bakamıyorum ama orada vatan görevinde olduğunu bilerek hayata tutunuyorum.
İçimdeki sen o kadar büyük ki beni öyle bir mutlu ediyor ki sevgilim, askere gidişin bile yüzümde koca bir gülümseme olmasına yetiyor.
Ben seninle beraber nöbetteyim, sen de vatan için nöbettesin. Artık kavuşmamıza çok az kaldı canım birtanecik sevgilim.
Şafakları saymadan gün geçmeyecekmiş gibi geliyor. Her günün bitişi bir kez daha sana yaklaşmama neden oluyor.
Asker olup gittin, bense arkandan yanıp tutuşmakla yetiniyorum.
Kalbimin sahibi şuanda nöbet tutuyor. Hem vatan için hem de kalbim için.
Sensiz olduğum zamanlarda bile seninle nefes alabiliyorsam eğer aslında hiç ayrılmadığımızı da anlaman gerek sevgilim..
Yokluğunda bu gece ayazında üşüdüğünü bilmek beni kahrediyor. Keşke ansızın çıkıp gelsen de o güzel kokunu içime çeksem askerim.
Zor olsa da ayrılık vatan içinse her şeye katlanılır.
Şafak askerlerin ömür törpüsüdür.
Önce vatan şafak nasılsa öyle böyle geçecektir.
Şafak söktü haydi uyan.
Kanımız daima deli gibi akar. Vatan aşkımız için bu kalbimiz çarpar, durur.
Aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor. Lütfen şafaktan sonra tekrar arayın.
Şafak değil bana bu kadar üzüntüyü çektiren sadece senin uzakta olman, sensiz omaktır.
Şafak istediği kadar çok olsun elbet bir gün bitecek!
Asker sözleri yazımızın sonuna geldik.