• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Aşk nedir

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Avuçların mı terliyor , kalbin mi tekliyor , sesin mi kısılıyor ? Bu aşk değil hoşlanma . Gözlerini ondan ayıramıyor musun , dokunmak mı istiyorsun ? Bu aşk değil , şehvet . Onu herkese göstermek istiyorsun , aşkını haykırmak istiyorsun , öyle mi ? Bu aşk değil , gösteriş . Onu istiyorsun çünkü yanında değil , öyle mi ? Bu aşk değil , zayıflık . Sana aşkını itiraf ettiği için onunlasın , öyle mi ? Bu aşk değil , acıma . Ona aitsin çünkü görünüşü seni cezbediyor , kalbini tekletiyor , öyle mi ? Bu aşk değil , vurulma . Hatalarını görmezden geliyorsun çünkü onu önemsiyorsun , öyle mi ? Bu aşk değil , arkadaşlık . Ona her gün , her an onu düşündüğünü mü söylüyorsun ? Bu aşk değil , yalan . Sevdiğin her şeyi hatıra olsun diye ona mı veriyorsun ? Bu aşk değil , hayır işi .
Ama ;
O üzgün olduğunda kalbin mi acıyor ? İşte bu aşk . O iyiyken bile onun canı yanar diye ağlıyor musun ? Bu aşk . Gözleri kalbini gerçekten görüyor ve ruhuna derinden işliyor mu ? Bu aşk . Kör olmuş bir şekilde , acılar içinde kıvranırken bile hala onunla mısın ? Bu aşk . Onu hatalarıyla kabul ediyorsun , çünkü hataları da ondan bir parça diye düşünüyorsun öyle mi ? Bu aşk . Başkalarına da ilgi duyuyorsun ama her şeyinle , pişman olmadan onunla mısın ? Bu aşk . Ona kalbini , hayatını , hatta ölümünü bağışlayabilir misin ? Bu aşk .
Şimdi gerçekten aşık mısın ? Bir kere daha düşün ..
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Sebepsiz Sevmektir Aşk


Sebepsiz sevmektir aşk.
Nedeni olmadan bağlanmak birine..
Gözlerine baktığında erimektir içten içe.
Ellerini tuttuğunda titremektir tüm benliğinle.
“Hatta sarılamamaktır utançtan,
Çünkü utanmaktır sevmek aslında”.

Sevmek nedir aslen ?
Ölmek mi uğruna ?
Yaşamak mı onunla ?
Sevmek mi ömür boyunca ?
Yoksa ayrılmak mı gerekince ?
Nedir insanı başkasına bağlayan ?

Bilmez kimse bu soruların cevabını..
Kimi güzelini sever, kimi özelini.
 
Top