Aşk Acısı Çeken Burçlar Ne Yapar?

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
İstisnalar kaideyi bozmaz ;;)

belki 20'li yaşlardan sonra böyle oluyorumdur,artık farklı düşünüyorum aldatırsa,giderse üzülmem bende hayatıma devam ederim diyorum :D(ölü bir kocam olacak ama olsun)
yok valla calismayi düsünmüyorum istesede istemesede yok öyle :D

burcundan yana şansın yok,çalışmayı seven,kadının çalışmasına izin vermeyen bir maço bulmak lazım sana :D:P

Esr3

Özel Üye
Özel üye
belki 20'li yaşlardan sonra böyle oluyorumdur,artık farklı düşünüyorum aldatırsa,giderse üzülmem bende hayatıma devam ederim diyorum :D(ölü bir kocam olacak ama olsun)

burcundan yana şansın yok,çalışmayı seven,kadının çalışmasına izin vermeyen bir maço bulmak lazım sana :D:P

baktik bulamiyoruz esra erola basvururuz hajii :P

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P

Bi kere bana soracak olursan kimse için intihar etmeye falan değmez yani ayrıldım yok intihar edecem yok öldüm yok bittim bunlar yanlış şeyler.. Ne hayırlıysa zaten Allah onu karşımıza çıkaracaktır, biraz sabretmek gerekiyor sadece.. Bu astroloji şu bu işin gırgır tarafı zaten..

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Bi kere bana soracak olursan kimse için intihar etmeye falan değmez yani ayrıldım yok intihar edecem yok öldüm yok bittim bunlar yanlış şeyler.. Ne hayırlıysa zaten Allah onu karşımıza çıkaracaktır, biraz sabretmek gerekiyor sadece.. Bu astroloji şu bu işin gırgır tarafı zaten..

şimdi bende böyle düşünüyorum ama o zamanlar böyle düşünmemiştim...:(

o hala pirogram yapiyor muydu ya :D hani su su gibi olan? valla kim oldugu önemli degil bana macomu versinlerde :P

bilmem bir ara yapıyordu gogıl amcaya bakayım :D

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
OĞLAK

Her şey yolundaymış gibi davranacaktır. Sakin görünüşünün altında çok üzülecek ama duygusal yanını size gösretmeyecektir. Aşk hususunda tedbirlidir. Bu yüzden hemen yeni bir ilişkiye girmesini beklemeyin. Kalbini onarması zaman alır. Ayrılığa mantık açısından bakacaktır. Ama tek başınayken birkaç damla gözyaşı dökebilir.

Helal Olsun Bildi. :)