• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Asıl Siz Özür Dileyin ! *

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Son düzenleme:

wien06

V.I.P
V.I.P
Arkadaslar bu sunuya mutlaka bakmanizi tafsiye ediyorum. Cünkü ermenilerin Türklere yaptiklari vahset tüm detaylariyla anlatilmis. Tam anlamiyla bu sunuda Ermenilerden Özür dileyen icimizdeki ermeni yalakalarina Tokat gibi cevap verilmis.

Sevgi.2

Aktif
Evet arkadaşlar,özür dileme kampanyasına açılan dava sonuçlandı ve "Demokrasi " gereği özür dileme "olabilecek bir faaliyet" kabul edildi,eğer islamiyet adına yine demokratik bir kampanya başlasaydı "irticai faaliyet" olurdu,demokrasi gereği olmazdı.Bazen yargının gerçekten tarafsız olup olmadığı konusunda ciddi endişeler yaşıyorum doğrusu :( Bir ülke birilerine yaranmak için bu kadar adaleti saptırabilir mi?Bu nasıl milli çıkarları gözetmektir anlamadım.Bunu başka bir ülkede yapamazsınız.Bir ülkede soykırım vardır denmişti de yoktur diyen Doğu Perinçek içeri alınmıştı yanlış hatırlamıyorsam öyle değil mi ? Artık bağımsız yargımız karar vermiş,boynumuz kıldan ince .....