Aptal Erkek

felsefe_mi

...!...
Özel üye
aptal erkekler, "erkeklik gururu" incinince deliren, kendine hakim olamayan iradesiz mahluklardır. kadını "KADIN" gibi göremeyen, evlenince iyiiiiiiice aptallaşan varlıklardır. aman aman uzak durmak gerekir. tek bir uzuvları var ki yalnızca buna güvenirler. bu olmazsa bir hiç olurlar. lakin her daim öyledir zaten. onlar da "ben akıllıyım, ben erkegim, o kadın bana muhtaç" (bu tırnak içinde yazılanların, ses inceltilmesi ile dalga gecmek amacıyla söylenildigini belirteyim) zannederler. iyyyyyyy diyorum baska da bir sey demiyorum!...

Sizin erkekler hakkındaki bu katı düşünceniz için bir gün coocuklugunuza inmeyi düşünüyorum :-)
Tamam bende feminist bir insanım ama bu erkeklere ölüm anlamında bir feminizm değil :-) sadece kadınların hakları anlamında...

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Sizin erkekler hakkındaki bu katı düşünceniz için bir gün coocuklugunuza inmeyi düşünüyorum :-)
Tamam bende feminist bir insanım ama bu erkeklere ölüm anlamında bir feminizm değil :-) sadece kadınların hakları anlamında...

bilemiyorum, acaba ben mi büyütüyorum kafamda.. ama bir gıcıklığım var ki sormayın gitsin! :-) evlilik düşüncesine olan soğuklugum belki de ebeveynlerimin bilinçaltımdaki etkileridir.
belki de kısaca ben kafayı yemişim :D

felsefe_mi

...!...
Özel üye
bilemiyorum, acaba ben mi büyütüyorum kafamda.. ama bir gıcıklığım var ki sormayın gitsin! :-) evlilik düşüncesine olan soğuklugum belki de ebeveynlerimin bilinçaltımdaki etkileridir.
belki de kısaca ben kafayı yemişim :D

Bende evliliğe gerizekalı eylemi olarak bakan bir insanım ama sizdeki cidden feci bir durum
Erkeklere ölüm nidaları falan :-) aşk güzeldir, işine gelmeyene yol verir gidersin canım :-) çok takma ;;)