Aman Dikkat...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Bugun saat 09:59 ' da cep telefonumdan Zafer ÇELİK diye biri aradı.. ( Adımı kullanarak )

Ofis dışına çıkmamı ve çok önemli bir konuda görüşme yapacağımızı, bu konunun kimse tarafından bilinmemesi gerektiğini ifade etti.

T.C kimlik numaramın ve cep telefonu numaramın terör örgütü ( PKK ) tarafından internet üzerinden tespit edildiğini ve benim adıma ( 9 Adet sahte kimlik ) düzenlendiğini ve birçok bankada n yüksek meblağlarda kredi çekildiğini ifade etti. Hatta bazı olaylarda kullanılabileceği süpherinin oldugunu vurguladı. (( Bu sırada arka fonda telsiz sesi geliyor...)) T.C kimlik numaram kullanılarak diğer oparatör ( AVEA, VODAFONE ) dan hat alındıgını ve benim vereceğim kimlik bilgileri ve adres bilgileri ışıgında bu şahısların yerlerini ve kredi kartlarının iptalini gerçekleştirilebileceğini ifade etti. Şu anda Sivas ve Gaziantepten bu numaralara ait sinyallerin uydu üzerinden alındıgını ve takip edildiğini söyledi. Benim acilen kendi iyliğim ve güvenliğim için bir an önce kendisine istediği bilgiyi vermem gerektiğini bildiriyor.. ısrarla.... bu talebini yeniliyor... ( pek zamanınız kalmadı diye ifadeler kullanıyor. )

Ben kendisine şu soruyu sordum: Sizin emni yette çalışıp çalışmadığınızı nereden bileyim ?..
Verdiği cevap : ( Ankara Mamak / Gizli istibarat Servisinden 621172 Sicil numarasına sahip Zafer ÇELİK , oldugun ifade etti. ) ben kendisine şu anda ofis dışındayım bu bilgileri not etmem lazım bu yüzden ofise dönüyorum, dedim ve ofise geldim... Söylediği bilgileri not ettim. bu sırada kendisi ( 'Halil bey, biz sizi gün içersinde İstanbul Emniyet Müdürlüğüne aldıracagız.' ifadesini kullandı ve telefonu kapattı. )

Ben hemen 155 polis imdatı arayarak Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün telefonunu istedim ( 0505 318 06 00 ( 13 Hat )) Aradım ve dolandırıcılık masası ile görüştüm bu durumu kendilerine anlatım..

Bana, günde 100 kişinin bu şeklide arandığını ve kimlik bilgilerine ulaşıldığını aktardılar.. Aranan 100 kişinden 50 kişinin bu şekilde mağdur edildiğini ifade ettiler.

Tanıdıklarınız ı lülfen uyarın. Bizler her türlü bilgiye zaten ulaşabiliriz.. Bu şeklide bir çalışma şeklimiz yok diye ifade ettiler...

Beni arayan numara: 0534 682 46 26

AMAN DİKKAT EDİN....SAKIN BİLGİ VERMEYİN......

HALİL YİĞİT