Akademisyen Aylin Sözer Çapan Cinayeti

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
İstanbul Maltepe'de Kemal D. isimli şüpheli, eski sevgilisi olduğu iddia edilen özel bir üniversitede öğretim görevlisi Aylin Sözer'in üzerine yanıcı madde döktükten sonra ateşe verdi. Çıkan yangında öğretim görevlisi hayatını kaybetti. Şüpheli ilk ifadesinde "Tartıştık bana bıçak çekti, ben de elinden aldım boğazını kestim. Ardından doğalgaz borusunu söküp evi ateşe verdim. Hırsızlık süsü vermek istedim" dedi.

KaderKatibi

Özel üye
Arkadaşlar bu konu bence çok önemli.
Haberin detayını incelediğimde kadın internette bir erkekle tanışıyor ve onunla arkadaş olup realde görüşmeye başlıyor.
Kadın ekonomik özgürlüğünü kazanmış üniversite de öğretim görevlisi. Erkek ise doğru dürüst işi yok hatta adam yaralamaktan iki sabıkası var.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bu da kulağımıza küpe olmalı ,böyle bir insanda bu kadın ne görmüş olabilir ki acaba adam karakterini başlarda gizledi mi çok çok dikkatli olmak gerekiyor

KaderKatibi

Özel üye
Arkadaşlar bu konulara dikkat etmeli. Bazı kişiler kendine yalan bir dünya kurup onunla yaşıyor ve muhatap olduğu insanlara kendini öyle tanıtıyor. Özellikle kadınlar araştırmadan tam öğrenmeden asla realde bir erkekle görüşmeyin.