Adobe Photoshop CS3 Extended Final+Key

Celal28-

Forum Gururu
Adobe, (8 Mart 2007)de , Photo Marketing Association (PMA)'da, Adobe® Photoshop® CS3' ü iki farklı ürün olarak dağıtarak, dijital fotoğraflama ürün grubunu genişleteceğini duyurdu. Photoshop CS3, Creative Suite 3 paketi 'nin en önemli asli unsuru olacak.Tasarımcılar ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından çok tutulan Photoshop CS3 Beta edisyonu dijital imaging 'in tüm sınırlarını zorlayacak şekilde Photoshop CS3 Extended adı alında genişleterek tamamen yeni bir edisyon olarak dağıtacaklar.


Photoshop CS3 Extended, Photoshop CS3'ün bütün özelliklerini kapsıyor. Ek olarak 3-D ve hareketli grafiklerlerle entegrasyon, imaj ölçümleme ve analiz etme gibi ek özelliklere de sahip olacak. Photoshop CS3 Extended; mimarlık, mühendislik, tıp ve bilim alanlarında çalışanlar için de işlerini kolaylaştıracak çözümler sunacak.

Photoshop ailesi Photoshop CS3 ve Photoshop CS3 Extended ürünlerinden oluşacak. Photoshop CS3 family, Creative Suite 3 ürün paketinin lansmanı kapsamında 27 Mart 2007'de duyurulacak. Dağıtımlarının da 2007 bahar aylarında başlaması planlanıyor.


Özetlemek gerekirse
Adobe Photoshop CS3

  • Fotoğrafçılar
  • Grafik Dizayn ve dekoratif tasarım alanlarıyla uğraşanlar
  • Web tasarımcılar ve interaktif designerler
  • Baskı teknolojileri ve copy centerler icin ideal bir seçim olacak.


BU PAYLAŞIMADA TEŞEKKÜR ETMEYENİ ALLAH DAVUL ETSİN:v
 
Top