• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

adminimizin biyografisi:):)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
duydum ki herkes yorumsuzun biyografisini merak ediyormuş adminimizde bunu açıklamaktan çekiniyor...ben açıklayayım dedim...

1. Adı / Soyadı = Polat Alemdar

2. Doğum Tarihi/Yeri = 07.07.1977/bu konuda çok söylentiler var bir grup arkadasımız ordu,bir kısmımız samsun,bir kısmımız sivas hatta antalya diyenlerimiz bile var doğrusunu Allah bilir.

3. Medeni Hali = kimseye çaktırmıyor ama o Evli ve ikizlerii olan bir baba...

4. Varsa Lakabı = NoNaMe:):)

5. Nick'inin Anlamı = yorum yapmaktan nefret eder onun için..yorumsuzdan yorum falan beklemeyin...

6. Yaşadığı Yer = sanırım okul ve ev arası mekik dokuyor(bak geceleri barlarda gezdiğini kimseye sölemedim)

7. Göz ve Saç Rengi= saçlar mavi gözler bordo (anlayacağınız koyu Trabzonsporlu)

8. Mesleği = Öğretman (benden duymuş olmayın ama okul müdürü)

9. Eğitimi= ilkokul terk aslında nasıl öğretmen oldu bir türlü anlamadım..torpil mi var ne...

10. En Sevdiği Tatlı = kazandibi

11. En Sevdiği İçecek = sigara:)

12. En Sevdiği Yemek = menemen

13. En Sevdiği Şarkı = Jale-üzgünüm:D

14. Hobileri = ütü yapmak,bulaşık yıkamak,yemek yapmak

15. Fobileri = -KıRMıZı-

16. En Sevdiği Dizi veya Tv Programları = Tom ve Jerry

17. Sitede En Sevdiği Üye (üyeler) = herkesi sever ayrım yapmaz...

18. En Sevdiği Renk = Turkuaz uygundur...

19. En Sevdiği Hayvan = timsah

20. En Belirgin Özelliği = sert,kabadayı bir kişiliği var...

yorumsuz bunları burada açıkladığım için beni siteden atıcaksın ama gönlüm el vermedi üyelerimiz okadar merak ediyor..açıklamak gerekiyordu:D:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Araştırmacı kimlik diye ben buna derim işte :D:D:D Tamam söyleyemediklerimi söylemişsin sanki üstümden bir yük kalktı :D

Top Bottom