Admin oldum Diye

cemree

=)=)
V.I.P
Komedi bölümündeyiz ama ben yine de ciddi birkaç şey söylemek istiyorum. Yönetici arkadaşlarımız bilir üyeyi kazanmak için azami çabayı ve özveriyi gösteririm, gösteririz. Ama etik değerlerimiz var, hassasiyetlerimiz var bunlara dokunulduğunda tahammül sınırlarımız elbette değişiyor. Biz bir aileyiz ve bu ailenin ferdi olma isteğinde olanlarla birlikteyiz. Ki mevcut durum bunu kanıtlıyor.

Kanatlarım çıkmış gibi hissettim nedense :)

Ban karşıtı bir forumuz biiiizzzzzzzzzzzzzzzzz :D

Abartı gibi geliyor bazılarına ama forum da üyelik gönül işi bence. Yani bir insan zevk almadığı ortamda ya da hoşlanmadığı bir sitede vaya güven samimiyet kalite görmediği bir yerde konu eklemeye girmeye yorum yapmaya bir şeyler paylaşmaya vakit harcamaz. Sonuçta burada emek söz konusu konu eklediğinde maddi bir şey almıyorsun ama 1 kişi bile okuduğunda işe yaramış yardımcı olabilmişim diyorsun ya bu yeterli geliyor zaten. Özenli bir konu emek istiyor ve insan karşılık beklemeden yapıyorsa bunu gerçekten değerli bulduğu içindir ...

;;A;;A Adminim istediğin kanat olsun :kik

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
:D :D :D :D
Birde olmayan kızlardan kıskanırlar :D:D
Heyy gidi sanal alem :D Bir ben senden sevgili bulmadım :D :D

ben bulmuştum :D garip ama gerçek kavuşamadan kaybettim kendilerini :D
sevgili ne demekse,anlamını bilmediğim için sevgili snmışım galiba:)

Yazarken sıralamayı dikkate almadım canım =) Tabii herkes kendince bir sıralamaya sokabilir bunu belki başka şeylerde eklenebilir=)

aynen tatlım,sanal desekte benim için fazlasıyla gerçek alem:)