• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Admin oldum Diye

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Sen yine yakıp yıkmışsın ben bir şey demeden banlandım :(
Yani altı üstü modcuk resim eklemişti... Ben de "Aaa seni daha güzel bir şey sanmıştım" dedim.. Ne var ki bunda? Bende çirkinim... ama hiç kapris yapmam :)

bunun için mi banlandın :Plss: yuhhh!!! ben adminime başka yere üye oldum şu sıkıntı var derim hemen çözüm sunar:)
canımı sıktıkların da adminden başlarım hepsine saydırırm hiç sorun olmaz,forum demek aile demek,bu tarz forumlar tutunamazlar bu yüzden,ya da 3-5 kişiyi aşamaz sayıları.özgüvene sahip forumlar,adminler belli başlı sayıdalar,öyle olmasalar bende gelip zaman geçirmem:)
tek sorun adminler kızlara asılıyormuş bir defa yaşandı bende bu konu,onun dışında hiç sıkıntım olmadı,çerez ve başka yerde de :)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
bunun için mi banlandın :Plss: yuhhh!!! ben adminime başka yere üye oldum şu sıkıntı var derim hemen çözüm sunar:)
canımı sıktıkların da adminden başlarım hepsine saydırırm hiç sorun olmaz,forum demek aile demek,bu tarz forumlar tutunamazlar bu yüzden,ya da 3-5 kişiyi aşamaz sayıları.özgüvene sahip forumlar,adminler belli başlı sayıdalar,öyle olmasalar bende gelip zaman geçirmem:)
tek sorun adminler kızlara asılıyormuş bir defa yaşandı bende bu konu,onun dışında hiç sıkıntım olmadı,çerez ve başka yerde de :)

Bu bir forumda oldu.. ama çoğunun nedenini bilmiyorum herhalde elimden kaçan kaba sözler için diye düşünüyorum...
ama bu atılma sebebim biraz bir bahane bul üstteki üyeyi banla gibi oldu...
Eee kızın arkasında adminnnnnnn var :D :D :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Komedi bölümündeyiz ama ben yine de ciddi birkaç şey söylemek istiyorum. Yönetici arkadaşlarımız bilir üyeyi kazanmak için azami çabayı ve özveriyi gösteririm, gösteririz. Ama etik değerlerimiz var, hassasiyetlerimiz var bunlara dokunulduğunda tahammül sınırlarımız elbette değişiyor. Biz bir aileyiz ve bu ailenin ferdi olma isteğinde olanlarla birlikteyiz. Ki mevcut durum bunu kanıtlıyor.

Kanatlarım çıkmış gibi hissettim nedense :)

Ban karşıtı bir forumuz biiiizzzzzzzzzzzzzzzzz :D

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Bu bir forumda oldu.. ama çoğunun nedenini bilmiyorum herhalde elimden kaçan kaba sözler için diye düşünüyorum...
ama bu atılma sebebim biraz bir bahane bul üstteki üyeyi banla gibi oldu...
Eee kızın arkasında adminnnnnnn var :D :D :D

canım sıkıldı ban haa :D
adminler de kız delisi :D benim adminim yapmaz öyle şey :P aslan burcudur sinsidir :P
burası için demedim yanlış anlaşılmasın :D

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Komedi bölümündeyiz ama ben yine de ciddi birkaç şey söylemek istiyorum. Yönetici arkadaşlarımız bilir üyeyi kazanmak için azami çabayı ve özveriyi gösteririm, gösteririz. Ama etik değerlerimiz var, hassasiyetlerimiz var bunlara dokunulduğunda tahammül sınırlarımız elbette değişiyor. Biz bir aileyiz ve bu ailenin ferdi olma isteğinde olanlarla birlikteyiz. Ki mevcut durum bunu kanıtlıyor.

Kanatlarım çıkmış gibi hissettim nedense :)

Ban karşıtı bir forumuz biiiizzzzzzzzzzzzzzzzz :D
kanatlarını kapa bence,bizde aynı şeyden bahsediyorduk :D