D. Günü Ablammmmm (Çağlayağmur) Doğum Günün Kutlu Olsun. Nice nice mutlu yaşlara...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
wJkFLkd.gif

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Hep birlikte Nice yaşlara ablam :)

oMSiamx.gif

kEtfwBP.jpg

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
canımmm benimmmm doğum günün kutlu olsun.. hayt hep iyi halini takınsın sana.. yüzünden tebessümün eksik olmasın.. seni seviyorummm.. daha nice bizli yıllara inş.. :)

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
Doğum günün kutlu olsun Nice Yıllara.... Çağlayağmur

Doğum Günü pastan da benden olsun :P

dogum-gunu.jpg

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sevdiklerine çok çooook uzun ve mutluluklarla dolu bir ömür diliyorum @Çağlayağmur. İyi ki tanıdım seni, dostluğun öyle değerli ki hiç bozulmasın diliyorum. Yeni yaşında tüm düşlerin gerçek olsun :)))

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sevdiklerine çok çooook uzun ve mutluluklarla dolu bir ömür diliyorum @Çağlayağmur. İyi ki tanıdım seni, dostluğun öyle değerli ki hiç bozulmasın diliyorum. Yeni yaşında tüm düşlerin gerçek olsun :)))

Son düzenleme:

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Hep birlikte Nice yaşlara ablam :)

Gülümmmmmmmm çok teşekkür ediyorum. Harika hazırlamışsın ellerine sağlık. İnşallah hep beraber sağlıklı yıllara diyorum bende:)

Doğum günün kutlu olsun Çağla..

Teşekkür ediyorum ikinokta. :)

canımmm benimmmm doğum günün kutlu olsun.. hayt hep iyi halini takınsın sana.. yüzünden tebessümün eksik olmasın.. seni seviyorummm.. daha nice bizli yıllara inş.. :)
Canımmmm Sahrammmm çok teşekkür ederim tüm dileklerin için ;)
Doğum günün kutlu olsun Nice Yıllara.... Çağlayağmur

Doğum Günü pastan da benden olsun :P
oyyy aslan çok teşekkür ederim pasta güzel görünüyor ellerine sağlık.

Çok ama çok teşekkür ediyorum sevgili dostum, insallah hep beraber güzel günlere diyorum ve iyiki bende seni tanıdım:)