• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

9 yaşında ne kötülük yaptın?

Esr3

Özel Üye
Özel üye
Bende 9 yasina kadar ablam abimlerden cok ilgi goruyordum sonra bi kardesim oldu tabi kiskanclik krizlerine girmisim misime dikkat cekiyorum cunku hatirlamiyorum neyse yastigi almis kardesimi bogmaya calismisim. Bazen diyorum az daha bastirsaymisim bazende iyiki annem beni suc ustu yakalamis diyorum :v

Suskun

V.I.P
V.I.P
9 yaşımda kedilerin kuyruğuna teneke bağlardım,kızlarla mahallenin yaramaz çocuklarına pusu kurar düşürürdük hatta birinin kafasına 5 dikiş atılmıştı

EsRaRenGiz

.
Özel üye
biz arkadaşlarla 9 yaşındayken kedilerin ayaklarına tutkal sürerdik öle yapışırlardı sonra çözülünce tutkal hepsi birden koşunca pat patp atpapt at koşturuyo gibi ses çıkıyo aynı sürü at gibi :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ben çocukken hep uslu çocuktum ama yaa düşünüyorumda kötülük yapmaktan çok başıma gelmeyen kalmamış
Bi keresinde arkadaşım güya oyun oynuyormuş bahanesiyle beni çamura itmişti çok ağlamıştım
Bi keresinde de başka bi arkadaş yine oyun oynarken geri git demişti ve belediyenin açtığı kanalizasyon çukuruna düşmüştüm iki dişim kırılmıştı. Allahtan kafamı çarpmadım o zaman
Bi de halamın kızı bisikletle çarpmıştı kaşım hafif yarılmıştı :D
Çok daha küçükken abimin kafama keseri geçirip hastanelik etmeside başka bi boyut, birde soba demiriyle bacağımı yakmıştı :D

hayatta kalmış olmam mucize :P

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
sümüklü böceklerin üstüne tuz dökerdim.sinekleri yakalar kanatlarını kopartırdım ..ne iğrenç bir çocukmuşum ben yav =BB

DeNiZ-

Forumun Delisi =)
Çok Uslu bir çocuktum..

Biliyorum hiç inandırıcı olmadı =LL

Komşu teyze çok ses yapıyosunuz diye az mı kızmadı bize :P Hep balkondan aşağıya su dökerdi. Biz de canımız sıkıldığı için teyzeyle uğraşırdık daha çok gürültü yapardık :kik

Posta kutularına gelen fatura mektup vs. Şeyleri yerlere atardım okurdum hep :P

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
kuzenim yiğitle aynı okula gidiyorduk,yiğitte çok uyuz,pısırık biriydi:Dtenefüsler de yanıma gelip,ablaa bana sarı limon dediler demekten başka bişey demiyordu,bende birine sinir olunca onu sevme ihtimalim yok olur gider,yiğit garibim de bunlardan biriydi,zil çaldı içeriye geçerken,yiğidi burdan aşağıya itsem ne olur diye düşündüm,ve ben çok akıllı bir kızdım hemen iç sesimi dinleyip yiğidi aşağıya iteledim,kolu ve kafası kırıldı :Dyiğidin ağlaması hala gözümün önünde elinden tuttum 3. sınıfa gidiyorum ben de:D müdürün yanına gittik:Dnasıl düştüğü hakkında hiçbir bilgi yoktu,üniversite son sınıfta dün gece bizdeydi eskileri konuşunca seni ben ittim,affet dedim:D