2021'e elveda, 2022'ye merhaba hoş geldin yeni yıl, Sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllar diliyorum

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
BİZ BİRLİKTE GÜZELİZ
🧿

YENİ YILA GİRERKEN TÜM DOSTLARIMIZA DUAMIZ
💞
💞

2021 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2022 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep birlikte olsun insallah Mutlu Yıllar Cerezforum Ailemiz​

Yeni yıl umut olsun. Yürekler bulut olsun. Her sene sağlık, mutluluk hep bizimle olsun.​

Geride kalan her yılda saçlarımızdaki aklar artacak, gözlerimiz daha yorgun bakacak. Her yıl başında bir şeyler değişmiş olacak. Değişmeyen tek şey bu güzel ailemiz olacak. Yan yana geçirdiğimiz her yeni yılda bir yaş daha atsam da, kendimi yanınızda güvende hissediyorum. Hep yanımda kalın ailem. Mutlu yıllar.​

Yeni yılınız baldan tatlı,
kelebek
🐞
gibi kanatlı,
katlı
🏢
, yatlı
🚤

Cerezforum "like"lı,
haftada üç gün ızgara kabaklı,

ama birkaç gün de şaraplı,
🍷

geçen yıldan havalı,

kışın kayakta
🎿
🏂
, yazın plajda ,
seyahati bol
geri dönmesi zor,
geliri giderinden fazla,
dolu dolu sazla
🎧
🎸
🎵
🎶
, cazla,
streslere kapalı,
uçuşları milli, etekleri zilli,
acısı sadece yediğiniz biberde,

tatlısı sağlıkla uyandığınız her günde ,
kilonuz kararında
ruh sağlığınız ayarında
tabiatın kucağında
trafiğin uzağında,
sevdiklerinizle birlikte
kem gözlerden uzak olsun ...
Tek derdiniz çok gülmekten bayılmak ,
para saymaktan yorulmak olsun!
~

Mutlu Yıllar..

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bugün harika bir hava var buralarda. Yeni yıla nasıl başlanırsa öyle devam eder derler. Bu güzelliklerde umarım yılın nasıl geçeceğinin göstergesidir. Tüm forumdaşların yeni yılını gönülden kutluyorum. Mutlu, huzurlu ve en önemlisi de sağlıklı bir yıl(lar) geçirmenizi diliyorum :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bugün harika bir hava var buralarda. Yeni yıla nasıl başlanırsa öyle devam eder derler. Bu güzelliklerde umarım yılın nasıl geçeceğinin göstergesidir. Tüm forumdaşların yeni yılını gönülden kutluyorum. Mutlu, huzurlu ve en önemlisi de sağlıklı bir yıl(lar) geçirmenizi diliyorum :)
Harika dilegin icin tesekkürler hep birlikte diyorum bizde guzel bir hava var eksi 7 den 16 ya cikti :)))