2012’den en büyük beklentiniz?

2012’den en büyük beklentiniz?

• Yeni bir iş

Oy: 0 0.0%
  • Yeni bir aşk

• Yeni bir ev

• Yeni araba

• İyi bir zam

Oy: 1 14.3%
  • Beklentim yok

Oy: 6 85.7%

• Toplam katılan
    7

BeReNN

Alyam?
Özel üye

yeni yılın kellere saç,
hastasına ilaç,
züğürte para,
sıvacıya mala,
işsize iş,
dişsize diş,
olmayana çocuk,
üşüyene gocuk,
colaya buz,
yemeğe tuz,
nazar değmişe hoca,
evde kalmışa koca,
dırdırcıya akıl,
onu çekene sabır,
vermesini diler mutlu yıllar dileriz

Yani rüzgar dırdıcı diyerek yine kadınları katmışsın ama olmadı:hey

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
çocukluğumda hep yeni yıl geldimi sokaklar caddeler insanlar tümüyle değişecek sanırdım .. tabii her yeni yılda değişen hiçbirşeyin olmadığını hayal kırıklıklarıyla fak ettim :( sonuçta hiçbir beklentim kalmadı . yeni yıllar için değil umutlarım için yaşıyorum . çektiğim kredilerin ve çeklerimin boc uolan 90 milyarı bu yıl içinde ödeyebilirsem ne ala . ama hepsinden önce yeni yıldan değil rabbimden sağlık beklentim var .ekmeğimi taştan bile çıkarırım yeterki ben ve ailem sağlıklı olsun :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
çocukluğumda hep yeni yıl geldimi sokaklar caddeler insanlar tümüyle değişecek sanırdım .. tabii her yeni yılda değişen hiçbirşeyin olmadığını hayal kırıklıklarıyla fak ettim :( sonuçta hiçbir beklentim kalmadı . yeni yıllar için değil umutlarım için yaşıyorum . çektiğim kredilerin ve çeklerimin boc uolan 90 milyarı bu yıl içinde ödeyebilirsem ne ala . ama hepsinden önce yeni yıldan değil rabbimden sağlık beklentim var .ekmeğimi taştan bile çıkarırım yeterki ben ve ailem sağlıklı olsun :)
Dilerim seni refaha çıkaracak şeyler olur yeni yılda.

Bana gelince yukardaki şıklar uymadı bana sağlık ve huzur diliyorum ilk başta bu ikisi oldugu sürece hayatımda sorun olmayacak çünkü :)Birde benim için önemli olan canım dediğim dostumun beklediğimiz günün en olumlu sonuclanması.