• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

2007 Üç Bant Bilardo Dünya Şampiyonası Manisa'da yapılacak...

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Üç Bant Dünya Bilardo Şampiyonası'nın, 17-24 Mart 2007'de Manisa'da yapılacağı bildirildi.
Bilardo Federasyonu Asbaşkanı Bülent Özkırım, yaptığı açıklamada, Üç Bant Dünya Bilardo Şampiyonası'nın 17-24 Mart 2007'de Manisa Anemon Otel'de gerçekleştirileceğini kaydetti.
Organizasyon için Portekiz, Belçika, Almanya ve Hollanda'nın da başvurduğunu ancak Dünya Bilardo Birliği Başkanı Fransız Jean Claude Dupant'ın Türkiye'yi tercih ettiğini kaydeden Özkırım, şöyle dedi:
''Mart ayında yapılacak bu dünya şampiyonasını ilimizin tanıtımı için çok önemli bir organizasyon olarak görüyoruz. Herkesin bu organizasyona destek vermesini bekliyoruz. Özellikle Meclis Başkanımız Bülent Arınç'tan da destek ve katkı bekliyoruz.'' Özkırım, şampiyonaya 40 ülkeden 200'e yakın sporcu beklediklerini, bilardoseverlerin organizasyonda Semih Saygıner ve Adnan Yüksel'in yanı sıra, İspanyol Daniel Sanchez, Belçikalı Frederic Caudron, Hollandalı Dick Jaspers, Danimarkalı Martin Horn ve İsveç'li Torbjorn Blomdahl'ı izleme imkanı bulacaklarını kaydetti.
 
Top