Aşk 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajlari

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Hayat bir aşk hikayesi ise, sen oradaki aşksın. Bırak hikayeler senin üzerine kurulsun.
Cerezforum 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajlari

Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri ... Seni seviyorum ve seni asla bırakmak istemiyorum. Benim için hayatın olmazsa olmazı sensin. Aşkım, her Sevgililer Günü’nde birlikte olmak dileğiyle…
askim.jpg

Senin gibi hoş bir kadına/adama, yılın her günü ne kadar muhteşem olduğu anlatılmalı. Ama bugün özellikle aşkına destan yazmak istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Seninle tanışana kadar hayatımın mükemmel olduğunu düşünüyordum. Hayatımda senin gibi harika bir kadın/adam olmadan tüm bunların eksik olduğunu gösterdin. Seni her zaman seveceğim. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Sana her baktığımda, hayatımın büyük bir parçası haline geldiğine hala inanamıyorum. Sana bakıyorum ve Tanrı'nın beni ne kadar çok sevdiğini anlıyorum, çünkü bana dünyadaki en güzel armağanı verdi. Seni çok seviyorum sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Hayatıma girmeden önce, hiçbir yönüm yok. Benim ışığım, güneşim, umudum, şimdim ve geleceğim oldun. Seni çok seviyorum karıcığım/kocacığım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Cerezforum  14 Şubat Sevgililer Günü Mesajlari

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Seni görür görmez sen olduğunu biliyordum. Seni seviyorum.

Mükemmel yapboz parçaları gibi birbirine uyuyoruz.

Paylaştığımız küçük şeyler her gün büyülü oluyor.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajlari

Seni her sevdiğim, sonsuza dek oldudugu gibi derinden seviyorum

Şaşırtıcı aşkın ve güzelliğinle dünyamı değiştirdiğin için teşekkür ederim.

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep oradayım!​

Kalbimi aldığın ve sevgi ile doldurduğun için teşekkür ederim.

Bu Sevgililer Günü'nde kalbim seni düşündüğünde, hiç kimsenin duymadığı bir melodi söylüyor.

Sen ihtiyacım olan her şeysin, sevgilim canım.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Herkesten Kaçıp Sadece Bir İnsana Sığınmaya Aşk Diyorlarsa Sen En Güzel Aşksın Birtanem

sözcükleri yerinden eder bir bakışın var, sen aşksın!,

Kederim kaderinle sevince dönüştü çünkü... Sendendim, sana geldim. Irmaktım, denize kavuştum. Yapraktım, toprağa düştüm. Ötesi olur mu böyle bir sevdanın. Çünkü sen aşksın.

Biz kaybettik, aşk da kazanmadı hiçbir şey Çünkü sen aşksın ey aşk, nazlı bir çocuksun! Kırıyorsun göğün biricik kapısını, söylemediğimiz tüm sözleri! Çekip gidiyorsun sonra geriye dönüyorsun Çünkü sen aşksın.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Yüreğimin en derin, en bilinmeyen yerindesin. Ne uzanabiliyor sana ellerim, ne de vazgeçebiliyor senden. Sana aç, sana susuz, sana meftun, biçare yüreğim. Hal-i hazinim. En tılsımlı, en riyasız, en içten duamsın. Beni ben yapan aşksın

sen Besmele ile başlayan sevgime yakışanımsın, nakaşımsın, mahşere kadar tutacağım sevda orucumsun. Sen benim içten içe kanayan en derin yaramsın. Ne kadar özlendiğini bir bilsen, yokluğundan utanırsın....

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Son kez olur bazı şeyler,
kimse anlayamaz.
Son defa geçilir bir yoldan.
Son defa görülür bir yüz.
Son defa duyulur bir ses.
Son defa sevilir biri.
14şubat

blue rose GIF