• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

13 Yaşındaki Çocuğa 100 Bin Euro'luk Tekne Almak

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Motorun yaptığı dalga.. köpürtmesi.. anlayamazsınız!!..

Son günlerde sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri. Bir sürü capsi de yapıldı gülüyoruz ağlanacak halimize :-) 13 yaşındaki çocuğuna yaklaşık 300bin liralık tekne alacak ailenin sorumsuzluğunu, bu çocuğun psikolojisini, oradaki spikerin çocuğu teselli etmeye çalışırken girdiği şekillerin sinirlerimi ok gibi germesini geçtim.. Biz günler önce vasıta bulamadığı için çocuğunu hastaneye sırtında taşıyan adamı görmedik mi? Soğuktan ölen bebek görmedik mi?
Ha diyebiliriz ki para onların. Kapitalizm dünyası. Kime ne diyeceksin? Onun parası istediğini yapar.
Ama insan gerçekten hayret ediyor.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Her zaman derim. Zenginin parası, züğürdün çenesini yorar diye :))
Eleştirsek kaç yazar :)
Yarın öbürgün bu çocuk ailesinden habersiz o tekneyi alıp gidip çarpmasa bari birine.. Yanarım da ona yanarım... Paralarını isterseler yaksınlar umrumda değil.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Para kazanmak ayrı mesele, parayı elde tutmak, paraya yön vermek ayrı... Elbet insan evladı, evlatları için dünyaları ayaklarına sermek ister... Sadece maddiyatla değil, maneviyatla da doyurmak gerek... Çocukların, çocuk olmasına müsaade etmiyoruz... Bırakalım onlar parklarda, bahçelerde koşsun, eğlensin... Büyüklerin, bir biriyle yarışının bedellerini ağır ödüyor çocuklar, çocuklarımız...

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
:) Yahu bizimkiler 10 TL'lik kontör bile almıyor bee... 100 Bin Euro desem benim böyle evladım yok deyip yetimhaneye bırakırlar herhalde... :)