13 Yaş ve Altı Üyelerimiz

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Foruma üyelikte 13 yaş ve altı üyelik için aile onayı gereken bir ayar mevcut ancak kullanmadık.

Sizce, aktif etmeli miyiz ?

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Bence gerek yok yaş sınırına..e-PaCk'ın tüm dediklerinede katılıyorum..ben ödev hazırlarken çogu zamn üyelik isteyen yerleri es geçiyorum..şimdi ugrasamam diye mesela..bi de ana baba onayı düşünülürse oo hem annesinin yada babasının onay verdiği ne malum..nerden bileceksin ki..kendiside anne babası gibi onay verebilir..hatta hiç ugrasmaz direk yasını büyültür..bunu anlamamız imkansız...ben 12 yasındayım diyelim hanginiz anlardı bunu..

neyse uzun lafın kısası gerek yok bence böyle bir uygulamaya..herkes güzel forumumuzda istediği alana ulaşabilsin..

Öylede es geçilir böylede...Yani Sen yararlandığın üyelik istemeyen o foruma sonra dönüp yine üye oluyormusun sanırım hayır.Demek istediğim şu zor kazanılanın kıymeti olur.Ama kolay kazanılan unutulur.Mesela kendimi örnek vereyim.ÇR linkleri açık olsaydı ve üyelik gerektirmeseydi ben bu foruma üye olmazdım.Sadece linkleri indirir giderdim.Ama yinede dediğim dedik değil.Forum için ne iyi ise o olsun.

Ama sadece küçük yaştakilerin eğitimi için endişeleniliyorsa Egenin dediği mantıklı sadece eğitim bölümü -eğer mümkünse- açık bırakılabilir.Birde unutmayalım +18 bölümler var.

teşekkür ederim ben yapmamam gerekenleri yapmam zaten +18 yazan yerlere girmiyorum.Ödev araştırırken bile bazı yerlerde yazıyor hemen çıkıyorum ben zaten konuştuklarınızın hepsini anlıyorum okuduğum kitaplar sayesinde:D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
belli bir yas sininiri biz ne kdar dikkat etsekte bu daha cok aileye dusuyor bilgisayari alip cocuk basimdan gitsin de ne yaparsa yapsin derse ayri ama bilgisayarini alip surekli cocugunu kontrol ederse yada nereye girip cikiyor takip ederse daha guzel ve hos olur mesala benimde cocuklarim var ama ben herseyi kayit yaptiriyom ve kontrol ediyorum nereye girdigini neler yaptigini ve en önemlisi saatlerce degil gunde 1 saat bilgisayarda oturmasina musade ediyorum