• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

1 Haftada Aşkınızı Canlandırma Reçetesi

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
İlişkinizin ilk zamanlardaki, kalbinizi ağzınıza getiren heyecanlı günlerini özlüyor ve bir daha geri gelmeyeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Önerilerimizle bir haftada aşkınızı tazeleyeceksiniz!
1-haftada-askinizi-canlandirma-recetesi-7382202_x_5359_300.jpg

İHTİRASLI ÖPÜŞÜN!
Dudaklarımız parmak uçlarımızdan 100 kat daha hassastır. Öpüşmek; endorfin, dopamin ve feniletilamin (çikolatada da bulunan bir çeşit kimyasal) gibi seks hormonlarının salgılanmasını sağlar.Bu hormonlar haz duygusunu tetikler ve aranızda güçlü duygusal bir bağ oluşmasını sağlar.
GÖZLERİNİN İÇİNE BAKIN
Ama tabii dik dik de bakmayın! Araştırmalar, yalnızken veya kalabalık bir ortamda birbirinin gözlerinin içine bakan çiftlerin, hiç göz teması kurmayan çiftlere oranla birbirlerine % 75 daha fazla aşık olduğunu gösteriyor. Bu, sevgilinizle yakınlaşmanın en kestirme yoludur.
KÜÇÜK HİKAYENİZİ PAYLAŞIN
Birbirinize çocukluk anılarınızı anlatmanız yakınlaşmanızı sağlar. Anılarınız birbirinden tamamen farklı olabilir ama bu zıtlıkların aranızdaki samimiyeti artıracağından emin olabilirsiniz.
BERABER SPOR YAPIN
Egzersiz yapmak, vücudunuzun seks sırasında da salgıladığı endorfin hormonlarını salgılamasını sağlar. Cinsel organlara giden kan akışını da artırır. Bu, muhteşem bir orgazma giden en kestirme yollardan biridir.
BİRBİRİNİZİ GÜLDÜRÜN
Esra, nişanlısının onu nasıl güldürdüğünü şöyle anlatıyor: "Beyonce'nin Crazy in-Love şarkısındaki dansını poposunu sallayarak o kadar iyi taklit ediyor ki, gülmekten yerlere yatıyorum. Kendisini çok ciddiye almamasına da gerçekten bayılıyorum."
TELEVİZYON KUMANDASINI SAKLAYIN VE UNUTUN!
Hepimiz televizyonun karşısında yayılmaktan hoşlanırız ama aklınız başka bir yerdeyken sevgilinize konsantre olamayacağınızı kabul etmeniz gerekiyor. Yakınlaşmanın en kolay ve hızlı yolu televizyonu kapatmaktan geçiyor. Ne bekliyorsunuz? Fişi çekin ve erkeğinizle ilgilenin.
ÖZÜR DİLEYİN VE KENDİNİZİ AFFETTİRİN!
Özür dilemeniz harika hir barışma seksi yaşamanızı sağlayabilir. Öyleyse açık olun. Özür dileyin. Onun da size açılıp muhtemelen özür dileyeceğini göreceksiniz. Maksimum duygusal yakınlık kurmak için ona odaklanın, birbirinizin yüzünü görecek şekilde uzanın ve ışıkları söndürmeyin.
ONU DİNLEYİN!
Erkek arkadaşınıza gününün nasıl geçtiğini sorun ve cevabını gerçekten dinleyin. Konuşmak istemediği durumlar da olabilir. O zaman ne hissettiğini keşfetmeye çalışın. İşe yaradığını göreceksiniz.
AŞK DOLU MESAJLAR GÖNDERİN
Bütün gün boyunca onu düşünmüş olabilirsiniz. Bu düşüncelerinizi kendinize saklamak yerine onu ne kadar istediğinizi ya da özlediğinizi yazan mesajlar yollayın.
KOKUNUZ MUHTEŞEM OLSUN!
Bu akşam eve gittiğinizde, ilk buluşmanızda kullandığınız parfümü sıkın. Psikolog Jessica Chivers "Duyularını harekete geçirmek ve hatıraları canlandırmak ilk günlerin heyecanını geri getirecektir" diyor. Hatta ilk tanıştığınız yere de gidebilirsiniz. Bunun sizi yakınlaştırdığını hissedeceksiniz.
 
Top