Kaynak ikonu

Veresiye Defteri 4.0.0.0

Ürün detaylı olan veresiye defteri programınız, Müşterilerinize yaptığınız veresiye satışlarda satılan ürünlerinde kaydını tutabilir.

Veresiye Defteri 4’ ün içinde ayrıca ürün kayıtları tutulmaktadır. Bu ürünler kolaylık olması açısından hazırlanarak yapıya dahil edilmiştir. (3500 kalem) Programın bünyesinde olmayan ürünleri Stok menüsünden ekleyebileceğiniz gibi satış anındada hızlıca kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

Barkod okuyucu ile ürünü okutarak, direk ürünün adını girerek ya da ürün listesinden seçerek veresiye satışı gerçekleştirebileceğiniz gibi, Ürün belirtmeden, Manüel borç girişi de yapabilirsiniz.

Satışa başlamadan önce seçtiğiniz müşterinin yanlış olduğunu satış kartını oluşturduktan sonra fark etseniz bile satış kartını iptal etmeden borçlandırılacak müşteriyi değiştirebilirsiniz.

Yanlış müşteriye yazılan bir veresiye satışı iptal etmeden başka müşteri hesabına transfer edebilirsiniz.

Müşterilerinize Risk limitleri tanımlayarak Alışverişi sınırlayabilir.(sadece uyarı satış kullanıcı yetkisinde), limit aşımlarında otomatik uyarılar alabilirsiniz.

Ödeme periyotları esnek bırakılarak Günlük, Haftalık, 15 Günlük, Aylık, 3 Aylık vb. şekillerde tasarlanmış her müşteriye göre istenilen periyot tanımında çalıştırılabilir özellik verilmiş ve bu sayede tahsilatları ve gecikmeleri takip altına alabileceğiniz bir sistem tasarlanmıştır.

Detaylı olarak geciken ödemeleri, yapılan tahsilatları, yapılacak tahsilatları inceleyebilir. Günlük yapılan veresiye satışı izleyebilir. Müşteri tüketim analizi alabilir. Bütün raporlarınızı Ekrandan, yazıcıdan alabileceğiniz gibi Excel belgesine de transfer edebilirsiniz.

İstediğiniz müşterinize istediğiniz oranda belirlediğiniz ürünlerde otomatik olarak ıskonto yapabilir, ıskontolu müşteriniz olsa dahi bazı ürünleri ıskonto kapsamı dışında otomatik olarak bıraktırabilirsiniz.

Bilgisayar sisteminizde oluşabilecek olası hatalara ( Virüs, Donanımsal arızalar) karşın otomatik yedekleme seçeneği ile istediğiniz depolama birimine yedek alabilir. Sonraki bir dönemde geri yükleme yapabilirsiniz.

Programınız içersindeki arama kısımları opsiyonel bir yapıya sahip olup kişi veya ürüne ait herhangi bir bilginin girilmeye başlanmasıyla uygun kayıtlar liste halinde ekrana gelecektir.

Veresiye Defteri 4 ile satışlarınızı kesinlikle kayıpsız kayıt altına alır. Hatalı yapılan girişler unutulan ve yazılmayan borçlandırmalardan kurtulmuş olursunuz.

Sisteme bağlayacağınız termal bir yazıcı ile müşterilerinize alış veriş sonrası bilgi fişi vererek müşterinizin de güvenli bir biçimde alış veriş yaptığını gösterir, itiraza sebebiyet veren unsurlardan kurtulmuş olursunuz.

Veresiye Defteri4 ile ekstra sunulan ve isteğe bağlı olan SMS paketi ile özel günlerde toplu olarak veya kişiye özel mesajları çok ekonomik olarak müşterilerinizin cep telefonuna gönderebilirsiniz.

İş yerinizde Veresiye satış yapıyorsanız, Bu ürünü mutlaka denemelisiniz. Bir çok noktanın olurunu isteğini karılaştığı sıkıntılarını inceleyerek geliştirdiğimiz ürün tam anlamı ile Kara kaplı defteri dijital ortama taşıyan bir bilgisayar yazılımıdır. Minimum PIII işlemci, 64 mb Ram , Windows98 işletim sisteminden oluşan bir bilgisayar ile çalıştırılmalıdır.

Veri sistemi SYSBASE, Advantage Database ile oluşturulmuş yüksek güvenilirlikli bir yapıya sahiptir.

Program İçin Neler Gerekli?: Win Xp, ( Vista ile çalıştırmayınız. )
Gönderen
Mavi Gül
İndirilme
91
Gösterim
575
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

Mavi Gül: diğer kaynakları

Top