Kaynak ikonu

UltraSurf 17.04

Arkadaşlar Türk Telekom'un yasakladığı sitelere artık bu programla girebilirsiniz.Lütfen sadece size çok çok ihtiyacı olan ve yasaklanmadan önce faydasını gördüğünüz sitelere girin.Yani her sitewye girmeyin.Çünkü girdiğinizde kötü bir sonuçla karşılaşabilirsiniz.Ayrıca kötü maksatlar içinde lütfen kullanmayın.

programın adı ultrasurf

özellikleri budur
internette gizli bir şekilde anonim sörf yapmak için kullanılan Proxy IP'lerine bağlanarak bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi gizleyen UltraSurf, bu sayede erişime engellenmiş olan tüm sitelere erişmenizede olanak tanıyor.

Dünyanın bir çok yerindeki proxy IP'lerine bağlanarak güvenli ve tamamen gizli bir internet bağlantısı kullanmanıza olanak tanıyan UltraSurf ile güvenli sörf deneyimini tamamen tecrübe edebileceksiniz. IP adresiniz ve bulunduğunuz bölge gibi ayrıntıları saklayan program tarayıcı geçmişini ve cookileri temizleyerek ardında hiç iz bırakmıyor. Dosya indirme işlemlerini kendi içinde şifreleyen program bu anlamda da güvenliğinizi sonuna kadar koruyabiliyor.

Türkiye'den erişime engellenmiş sitelere bağlanmak için de kullanabileceğiniz UltraSurf sayesinde artık hiçbir site engelli olmayacak.

Önemli! UltraSurf programı erişimi engellenmiş sitelere bağlanırken yaptığı işlemler sırasında bilgisayarınızda bulunan antivirüs programı uyarı verebilir. Bu programın işlevinden kaynaklanmaktadır.
Gönderen
KartalKaan
İndirilme
392
Gösterim
392
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top