Kaynak ikonu

Telefonu Fare Yap - AndroMouse 2018-02-20

Android telefonunuzun her özelliğinden sonuna kadar yararlanmak isteyen biriyseniz size de ilginç gelebilir telefonu bilgisayarını için fare olarak kullanmak. Hemen belirtmeliyim, bunun için küçük bir de server kuruyoruz. Server deyince korkmayın BURADAN AndroMouse Desktop Server adlı küçük bir *.jar dosyası indirip çalıştırıyoruz (kurulum gerekmiyor). Bu jar uzantılı dosyayı çalıştırınca ekrana bilgisayarın ip adresi gelecek. kuracağımız AndroMouse bağlantı bölümüne bunu girmemiz gerekiyor.

iI6Sfp8.png


Şimdi BURADAN AndroMouse adlı uygulamayı indiriyoruz (Bir de ücretli versiyonu var reklam gözükmeyen). Çalıştırdığımızda hangi yöntemle bilgisayara bağlanacağımızı soran bir ekran geliyor. Wi-fi bağlantısı nedense bende çalışmadı. o yüzden Bluetooth ile bağlandım.

yaI1MaX.png


Gayet eğlenceli gayet güzel bir uygulama. Ama normal bir mouse yerini tutmuyor elbette. Ekranda parmağınızı gezdirerek ve tıklayarak programı kullanabiliyosunuz.

Not: Programın çalışması için yukarıda ekran görüntüsünü gördüğünüz jar uzantılı küü server dosyasının açık olması gerekiyor.
Gönderen
YoRuMSuZ
İndirilme
39
Gösterim
355
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

YoRuMSuZ: diğer kaynakları

Top