• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Techsmith Jing Project *

TechSmith, SnagIt ve Camtasia Studio yazılımlarının üreticisi firmadır.Ekran görüntüsü yakalama ve kaydetme konusunda 2 adet yazılımla pazarda türünün en iyi örneklerini sergileyen TechSmith bilgisayar kullanıcıları için çok kaliteli ve kullanışlı yeni projesini,yazılımını son kullanıcıya ücretsiz sunuyor. Techsmith Jing ile hem ekran görüntüsü yakalayabiliyor,hemde masaüstünüzdeki hareketlerinizi video dosyası olarak kaydederek ders,tutorial,adım adım anlatım gibi sunuları video olarak hazırlayabiliyorsunuz.

Ekran görüntüsü yakalama fonksiyonunda ek olarak görüntüye balonlar,oklar,yazılar,dikdörtgenler ekleyerek sunumlarınızın anlatımını kolaylaştırabiliyorsunuz.Bunulada kalmayan Jing ile oluşturduğunuz ekran görüntüsü resmini screencast.com
dan ücretsiz açtığınız bir hesaba direkt Jing den aktarabiliyorsunuz.Aşağıda resimde görebilirsiniz.


Techsmith Jing Masaüstünü video olarak kaydetme fonksiyonunda ise süre sınırı 5 Dakika.Program arkaplanda sürekli standby konumunda bekletilebiliyor,masaüstünüzün orta-üst kısmına flash get den bildiğimiz bir kısayol bulunuyor.

Çok rahat ve hızlı kullanabileceğiniz bu programı kullanabilmeniz için .NET 3 framework kurulu olması gerekiyor.Jing i kurmaya başlamadan önce zaten Jing denetimi yapıyor ve yüklü değilse otomatik yüklüyor.

Boyut: 6.5 MB

jing_project_for_mac-196967-1247798994.jpeg
Gönderen
YoRuMSuZ
İndirilme
79
Gösterim
413
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

YoRuMSuZ: diğer kaynakları

Top