Kaynak ikonu

Spyware Doctor 7.0.0.538

Spyware Doctor spyware (casus) yazılımları silmenize olanak tanıyan ve gerçek zamanlı bir koruma sağlayan bir anti-spyware programıdır. Bu program bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi spyware (casus), adware (reklam), trojan (truva atı), keylogger, casus çerezleri, adbots, spybots, tarayıcı otostopçuları ve benzer diğer kötü niyetli saldırıalara karşı koruyor. Ek olarak Internet Explorer ile gezinti yaparken program içerisindeki popup engelleyecisi ile isteğiniz dışındaki açılır pencerelere de izin vermiyor.
Spyware Doctor kullanımı çok kolay olan ve hızlı tarama motoru sayesinde anlık koruma sağlayabileceğiniz çok güçlü bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınızdaki güvenliği hiç bir performans eksikliği hissetirmeden sessizce yapan bu program sahip olduğu Live Update seçeneği ile de en güncel tehditlere karşı bile her zaman hazırlıklı olmanızı sağlıyor.

Ayrıca programdaki OnGuard özelliği gerçek zamanlı bir koruma sağlamak için tasarlanmış olup birçok araç ile birlikte bilgisayarınıza karşı yapılan saldırıları ve kötü niyetli yazılımların faaliyetlerini takip edebilmenize olanak sağlıyor.

Yenilikler;

- Antivirüs’ lü sürüm özelliği
- Daha karmaşık tehditlerin ve rootkitlerin kaldırılması
- Gizlenmiş rootkitlere karşı gerçek zamanlı çekirdek koruma
- Yeni Başlangıç Tarayıcısı.
- Çerez korumasına “Beyaz Liste” özelliği.
- Grafiksel Kullanıcı Arayüzü [Graphical User Interface (GUI)] geliştirildi.
- Yeni Smart Update aracı

Download

Ücretsiz tarama sürümü:
Gönderen
Mc_ÖRGE
İndirilme
119
Gösterim
553
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

Mc_ÖRGE: diğer kaynakları

Top