• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Recuva 1.53.1087

Yanlışlıkla veya bilinçli şekilde sildiğiniz dosyaları, geri dönüşüm kutusundan silmiş olsanız bile geri getirebilirsiniz. Ancak bu işlemi kısa sürede yapmanız son derece önemli. Eğer sildiğiniz verilerin üzerine başla veriler eklemişseniz artık dosyayı kurtarmak mümkün olmuyor.

Recuva adlı program ile kalıcı olarak sildiğiniz dosyaları geri getirebilirsiniz.

Recuva, çöp kutusundan da silinen ve umudunu kestiğiniz dosya ve klasörleri kurtarabilen ÜCRETSİZ bir yazılımdır.

Bütün yazı fotoğraf çekerek geçirdiniz, yüzlerce film ve müzik indirdiniz ancak yanlışlıkla bunlardan birini kalıcı olarak sildiniz veya geri dönüşüm kutusunumu boşalttınız,artık üzülmeyin çünkü Recuva %90 a yakın başarı yüzdesiyle dosyalarınızı kurtaracaktır. Hemen aşağıdaki linkten programımızı indirip kuruyorsunuz ve Recuva silinmiş dosylarınızı sizin için tek tek buluyor. Sonra içlerinden kurtarılacak olanları seçip kurtarı seçiyorsunuz.

Programın boyutu düşük ve kullanımı son derece kolay. Başlangıçta aramak istediğiniz dosya türünü seçip, eğer konumunu biliyorsanız seçiyorsunuz ve kurtarılabilir dosyaları taratıyorsunuz...

Kurtarmak istediğiniz dosyayı önizleyebiliyor istediğinizi kurtarabiliyorsunuz. Sol menüdeki sadece mavi olanların bir kısmı kurtarılmak için uygundur. Bazen hayati önem taşıyan belge veya görsellerinizi kurtarabilirsiniz.

Program Türkçe desteği de sunuyor...


JlRrM.png
Gönderen
YoRuMSuZ
İndirilme
131
Gösterim
412
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

YoRuMSuZ: diğer kaynakları

Top