• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Projeksiyonda kimya dersi sunumları PPS

İndirmek için giriş yapınız
Tüm sınıfların 4 yıllık lise kimya müfratadaına uygun olarak ders sunumları hazırlanmıştır. Konuların türüne göre görsel efektler, flash animasyonlar ve internet bağlantı adresleri, deney videoları çözümlü ve test soruları ile öncelikle öğretmenlerin projeksiyon cihazında dersi işlemesine imkan sağlamaktadır. Ders işlenişinde teknolojinin imkanlarından yararlanmak istiyorsanız ve tahta kullanmak artık size zor geliyorsa sizin için mükemmel bir yöntem olacaktır. Ayrıca öğrenciler için mükemmel bir kaynaktır. Özel derslere vaktinizi ve paranızı boşa harcamayın.

Her sınıf kimya dersi için ayrı ayrı sunum CD si hazırlanmıştır. Tüm kimya müfradatını bir arada isteyenler için sunumlar DVD ortamında sunulmaktadır. Ayrıca öğrencilerin derse hazırlıklı gelmelerini sağlamak için konuların tamamı yazıcıdan çıktı alınmasına imkan tanıyan Microsoft Word ortamında sunulmaktadır.

Canlıların Sınıflandırılması
Gönderen
Mc_ÖRGE
İndirilme
2
Gösterim
137
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

Mc_ÖRGE: diğer kaynakları

Top