• Merhaba Ziyaretçi.
    "EYLÜL AYI" temalı fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

McAfee Security Scan Plus *

Ücretsiz ama tam sürüm kalitesinde bir program daha mcafee den geliyor virüs uyarılarına ihtiyaç duyan virüs programı şirketleri daha çok tehtitten haberdar olmk için ücretsiz sürümlere ağırlık veriyor bu sayede yeni virüslerden haberdar oluyorlar tabiiki bu ücretsiz sürünler ücterlilerinden aşağı kalır değil güvenlik duvarı gübü özelliklerinin yanında yerleşik korumayıda getiriyor denemeye ne dersiniz :)

box_prod_mss_271x308.png


üreticisi ne diyor :
Basit
Tek tıklatmayla kurulum!
Zahmetsiz kurulum ve anında çalışmaya başlama

Hızlı
Gecikme yok!
2 dakikadan kısa sürede bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde otomatik olarak güncelleştirir ve tarar.

Dikkatli
Savunmanızı kontrol eder!
Özelleştirilebilir uyarılar, olası tehditler hakkında uyarı sağlar.

McAfee Security Scan Plus, bilgisayarınızda güncel virüsten koruma, güvenlik duvarı ve web güvenliği yazılımlarını aktif olarak denetleyerek korunmanızı sağlayan ücretsiz bir tanılama aracıdır, böylece bilgisayarınızın güvende olup olmadığını her zaman bilirsiniz. Bilgisayarınızda aktif olarak çalışan zararlı yazılımlar, Truva atları ve istenmeyen programlar gibi tehditleri tarar. Hatta, şüpheli etkinlik olup olmadığını denetlemek amacıyla tarayıcı geçmişinizi de tarar. McAfee Security Scan Plus, bilgisayarınızı iki dakikadan kısa sürede tarayarak çalışmanızı veya oyununuzu asla yavaşlatmaz. Ayrıca, bilgisayarınızın hangi sıklıkta taranmasını istediğinizi özelleştirebilirsiniz. Bir tarama tamamlandığında, güvenlik korumanızın durumunu görürsünüz. Sorun algılanırsa, McAfee güvenlik çözüm önerileri sağlar.

sistem gereksinimleri
İşletim Sistemleri
Windows XP SP2/SP3, Vista SP1/SP2 ve Windows 7'yi destekler
Internet bağlantısı
256 MB RAM veya üzeri
Minimum 20 MB boş disk alanı
Tarayıcılar
Microsoft Internet Explorer 7.0 üzeri bir sürüm
Mozilla Firefox 3.0 veya üzeri bir sürüm
Gönderen
CeBuR
İndirilme
78
Gösterim
587
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

CeBuR: diğer kaynakları

Top