Kaynak ikonu

KeePass 2.42.1

Hemen belirtmeliyim ki yıllardır güvenle kullandığım programdır KeePass. Tek bir master şifre bilmeniz yeterli. Diğer şifreleri program içine ekliyorsunuz ve güçlü bir şifreleme ile şifrelenerek kaydediliyor şifreler. Benim gibi sizinde birçok şifre kullanmanız gerekiyorsa (ftp, forum bankalar, çeşitli keyler vs) bu program size göre.

Siz siz olun her yerde aynı şifreyi kullanırım sonra hatırlamakla uğraşmam demeyin. Tüm bilgiler bir anda birilerinin eline geçebilir!!!

Eğer daha basit ve kolay kullanımlı bir şey benim işimi görür diyorsanız benim kodladığım adlı programı da kullanabilirsiniz. Site Kontrol programının açılışına da şifre atayabilirsiniz :)

Programı ilk açtığınızda boş olarak geliyor. New butonuna bastığınızda ise sizden bir master şifre belirlemeniz isteniyor. Kayıt esnasında bir veritabanı dosyası oluşuyor ve sizden kayıt edilmesini istiyor Bu dosyayı programın olduğu yere kaydedebilirsiniz. Ben şahsen öyle kullanıyorum. Artık sadece bu şifreyi bilen biri program arayüzüne ulaşabilir. Veritabanı çalınsa bile hiç merak etmeyin şifreler tekrar şifrelenerek kaydedildiği için kimsenin eline geçmez. Aman dikkat edin master şifreyi unutmayın çünkü şifrelerinize bir daha ulaşamazsınız!

74000


Artık site arayüzünden istediğiniz kadar kategori oluşturabilir, istediğiniz ikonları atayabilir, istediğiniz kadar alt bölüm girebilirsiniz. Benim kullandığım programın arayüzünden bir kesit var üstteki resimde...

Portable versiyonuu öneririm. Yüklersiniz bir flash diske istediğiniz bir bilgisayarda görüntüleyebilirsiniz. Kurulum işleminden de kurtulmuş olursunuz böylece...

Program küçük ama işlevi oldukça büyük. Şifrelerinizi güvenli ellere bırakın derim ben. Eğer çok detay istemiyorsanız size 1x sürümlerini öneririm.

Program ücretsizdir... Aşağıdaki linkten istediğiniz sürümü indirebilirsiniz.

Resmi Download Sayfası:
Gönderen
YoRuMSuZ
İndirilme
198
Gösterim
602
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

YoRuMSuZ: diğer kaynakları

En son güncellenenler

  1. KeePass

    Yeni sürüm daha kararlı ve yeni özellikler mevcut.
Top