Kaynak ikonu

Free Monitor For Google 2.3.16.40

Daha önce bu hizmeti veren adlı bir site ile google’de bir kelimede kaçıncı sırada olduğumuzu sorgulayabiliyorduk. Burada “Excel Çalışmaları” şeklinde CerezForum adına yaptığım bir sorgulamada olduğumuz görülüyor. Tırnakları kullanarak yaparsak bu araştırmayı 1. sıradayız. Bu site yani E-cozum.net ise 3. sırada çıkıyor.

Ancak bu sitede sorgu yapabilmek için her kelimeyi tek tek denemelisiniz. Hele de birkaç tane siteniz varsa işte o zaman bu sorgu işkenceye dönüşebiliyor.

Free Monitor For Google -Google Monitörü

Bunun için artık uğraşmanıza gerek yok. Buradan indireceğiniz programa tüm sitelerinizi ve bu sitelerde aramak istediğiniz kelimeleri girip, ilk kaç site içinde arayacağınızı da belirleyerek arama butonuna tıklıyor ve arkanıza yaslanıp işlemin bitmesini bekliyorsunuz. Böylece üzerinde yoğunlaştığınız kelimeler üzerindeki çalışma sonuçlarınızı görebilirsiniz.

Programın bir özelliğ de bir önceki sonuçları hafızada tutup sonraki tarama ile aradaki farkları -, + şeklinde size iletmesi. Sadece bu da değil. Sizin önünüzdeki sitelerin de hangileri olduğunu görebiliyorsunuz.


Hakikaten web tasarımcıların çok ama çok hoşuna gidecek bir program ve üstelik ücretsiz
icon_smile.gif


Programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Programın kullanımı ücretsizdir.

Boyut: 1.45 MB
Versiyon. 2.3.16.40
Gönderen
YoRuMSuZ
İndirilme
90
Gösterim
497
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

YoRuMSuZ: diğer kaynakları

Top