• Merhaba Ziyaretçi.
    "EYLÜL AYI" temalı fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

CometChat 5.x Integration Dosyaları *

Bildiğiniz gibi CometChat harika bir sohbet programıdır. Siteye yük bindirmeyen, ve admin panel ayarı olan sisteme hem özel mesaj hem de toplu sohbet odaları yanında, oyunlar, duyuru sistemi, sayfa aşağı ukarı scroll, üst sürümlerde video sohbet, dosya baylaşımı ve daha onlarca özelliği olan kolay kurulumlu bir sistemdir.

Kurulduğunda sitenin en altında bir bar oluşur (sitemizde mevcut ancak giriş yaparak görülebilir) her şey bu bar üzerinden kontrol edilir.

jgcXnci.png


Nette bol miktarda CometChat sürümlerine rastlayabilirsiniz ancak Integration (sistem entegrasyon) dosyaları zor bulunuyor. Aşağıdaki dosyada tüm sistemlerin Integration dosyası mvcuttur. Yapmanız gereken tek şey, indirdiğiniz CometChat dosyalarıın içindeki ile, sisteminize uygun olan Integration.php dosyasını değiştirip kurulumu yapmak.

Aşağıdaki sistemler için uygun integration.php dosyaları mevcuttur.
sHwyPFC.png


Hemen belirtelim CometChat kurulumu en çok bir dakika sürmektedir...

Örneğin Xenforo için sistemi kurduğunuzda size verilen kodları PAGE_CONTAINER şablonunda <head> yazan satırın altına kopyalayın. İşlem tamam.

İndirdiğiniz dosyanın içinde kurulum değil sadece Entegrasyon dosyaları mevcuttur...

Boyut: 71 Kb
Gönderen
YoRuMSuZ
İndirilme
85
Gösterim
470
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

YoRuMSuZ: diğer kaynakları

Top