Kaynak ikonu

Anti Spy Mobile PRO -


Cep Telefonu Casusluk Biri?

Günümüzde, cep telefonu erişimi olan herkes kolayca casus yazılımı yükleyin ve aramaları, SMS mesajları izleyebilir ve hatta konum yapabilirsiniz. Ama AntiSpy Mobil sorunlarınızı çözecektir.

Anti-Spy Mobil PRO algılar ve cep telefonu casus yazılım uygulamaları kaldırır profesyonel bir antispyware tarayıcı. Bu casus koruyucu app her cihaz için sahip olması gereken!

AntiSpy Mobil çevrim içi hatta yeni spyware tespit edebilen gelişmiş algılama teknikleri kullanır.

Cep telefonu ya da tablet - Bizim casus koruyucusu ve anti spyware app her kişisel cihaz için sahip olması gereken!

Şimdi kendinizi koruyun ve kendinizi casusluk izin yok!
VH6F-Pn19fvTewGAaV-T9fQmpFF94Ckz04S4VLFODQuqK7Nt_fP4XMrweL2XTYT9gw=w300AT ÖNE:
=====================
xda-developers.com - "spyware ve izinleri Google'ın konuşuldu önce Play Store gibi, böyle bir uygulama app indirme meraklı kontrol etmelisiniz şey kesinlikle."
Joe Hindy, XDA-Developers

redmondpie.com - "Şimdi bizim akıllı telefon ve tablet cihazlar geçerek bankacılık, e-posta ve diğer çeşitli hassas veri ile, bu kötü amaçlı yazılım arkasındaki vicdansız bireylere karşı kol büyük önem taşımaktadır, bu nedenle Anti Spy indirmek için emin olun Mobil ... "
Ben Reid, Redmond Pie

androidauthority.com - "Ne bekliyorsun spyware ve izinsiz casus-mümkün izinleri karşı kendinizi koruyun?"
Carl Parker, Android Kurumu

appeggs.com - ". Android için Anti-Spy Mobil en kolayca algılayabilir ve akıllı telefonunuzdaki casus uygulamaları kaldırmak hangi ile fantastik bir anti spyware uygulaması olarak tarif edilir"

NOT:
=====

Eğer Anti-Spy Mobile ÜCRETSİZ kurduysanız, Anti-Spy Mobil PRO yüklemeden önce kaldırın lütfen. PRO sürümü tam bir tam özellikli bir uygulama olduğunu ve artık ÜCRETSİZ uygulaması gerekmez.

Sizi en son casus yazılım tanımları ile silahlı emin olmak için bu uygulama için otomatik güncelleştirmeleri açmak öneririz.


UYARI:
=====================
Aynı adı taşıyan internet üzerinden ürünün bazı sahte sürümleri bulunmaktadır. Bu tür sürümlerini yükleme Cihazınızı bozabilir !! SADECE resmi yükleme sayfası bu biridir. ÜCRETSİZ koruma gerekiyorsa, cihazınızı tehlikeye atabilir resmi olmayan sitelerden yazılım yüklemeden, ÜCRETSİZ sürümünü kullanın lütfen!

Yorumlar

Neco77
Zararlı uygulamalara karşı İndirdiğiniz uygulamanın istenmeyen müdahalelerine karşı liste halinde sizi uyarıyor. Uygulamayı silip ya da kullanmayı size bırakıyor. 2 yılda yüzden fazla uygulama indirdim uyarı verilenleri sildim ve telefonumla ilgili herhangi bir sorun yaşamadım.
Bir Google kullanıcısı.​
Gönderen
neco77
İndirilme
159
Gösterim
554
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy
Top