• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

zukaa BİR KUMAR SİTESİDİR!

ZUKAA eğlence sitesi diye insanları kandırıp kumara alıştırıyorlar.ü
ç beş çapulcuda hesap numarası vermiş buraya para yatırırsanız size çimdik vericez diye!! çimdik dedikleride sanal para.yetkililere sesleniyorum ZUKAA en acil bir şekilde kapansın çocuklar kumara alışmasın!çocuklarımız ölmesin.

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
sanal kumar oynayan ve oynatan içinde yaptırımlar mevcut gerekli yerlere şikayet etmeniz yeterli diye biliyorum.

ZUKAA eğlence sitesi diye insanları kandırıp kumara alıştırıyorlar.ü
ç beş çapulcuda hesap numarası vermiş buraya para yatırırsanız size çimdik vericez diye!! çimdik dedikleride sanal para.yetkililere sesleniyorum ZUKAA en acil bir şekilde kapansın çocuklar kumara alışmasın!çocuklarımız ölmesin.

Çocukların Ölmesin mi ?
Kumara Alışmasın mı ?
Bu yazının yazıldıgı tarihte bizim sitemizde oyun bile yoktu.
Para karşılıgında satıldıgını idaa ettiğin cimdik hergün bedava olarak dagıtılıyor.
Forumlarımız Radyomuz Ve Kendi içindeki faaliyetlere İnsanlara Eglenceli Zaman Gecirtebilmek için yapılmış bir site butür karalamalara gerek yok.
Bu Konuşmalardan önce sen bi kim oldugunu gösterde bilelim duyarlı vatandaş kimmiş :)