• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

yine olsa yine yaparım=)

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Pek bir itiraf niteliği taşımasa da yaşadığım bir olayı anlatacağım diyelim. Küçükken gene ortadan kayboldugum annemlerin beni aradığı ve bulduğu an da sopayla kovaladığı bir hatıramdır.

ben küçükkenee:P bir nedenle ortamda çok fazla asker vardı. ama öyle böyle değil hani yakınımızda yaşıyorlar ve aramız da iyi muhabbet falan almış başını gidiyor:P içlerinde azınlıkta da olsa türk askeri var ama biz daha çok yabancı askerlerle kankayız:P o zamanlar ufağız ya boyama kitabımız falan var mesela david bir sayfa begeniyor onun için boyayıp adını yazıyoruz sayfaya. öyle manyaklıklar işte:D neyse birgün bunlar arkası kasalı brandayla kaplı askeri araçla bir yere gideceklerdi. bizde arkadaşımla atladık kasaya. neyse gittik gittik arabanın gideceği yere vardık . kafaları çıkarıp etrafa bakıyoruz falan:D arabadan inmeden keşif yapıyoruz anlıycağın:D öyle biraz zaman geçti biz yine onlarla beraber eve döndük. bu arada tabi annem dellenmiş. dışarı çıkmış elinde sopa mı odun mu ne beni bekliyor. sanırım yengemler görmüş amerikan askerlerinin arabasına binmiş de gitmiş diye. artık anne mantığı aklında ne senaryolar kurduysa. bizi görenler olmuş arabada. ben ordan indim ama annemin gözlerden ateş fışkırıyor. elindeki sopayla baya kovaladı eline geçeydim eşşek sudan gelene kadar dövecekti o kesin ya ne zaman gelirdi eşşek orası meçhul=LL neyse yengem kurtardı yine beni elinden:D

haaa değişen bir şey oldu mu hayır...!=LL yine olsa yine yaparım=LL

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ne iş yaa yabancı askerler falan :D Türkiye'deyiz değil mi :D bir an nato üssü falan geldi gözümün önüne zaten olayın içeriği değil şu yabacı askerlerin olabileceği yerin neresi olabileceği takıldı aklıma :D

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Esas takılma dediğin yere insan takılıyor.Ben bunu okurken bir kitaptan alıntı falan sandım.:DBaşlangıçta 28 şubat sürecinden bahsediyorsun sandım ama Amerikan askerleri falan işin içine girince o işin içinden çokılmaz hale geldi.

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
yok 28 şubat gibi siyasal bir neden söz konusu değildi. biz okçk halimizle arkadaş gibiydik birer abi gibi muhabbetimiz oolduğu için bana çok utopik gelmemişti:D

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Bana sana geldiğinden çok daha ütopik geldi Amerikan askerleriyle sizin hangi noktada kesiştiğinizi halen çözemedim ya hayırlısı.:D

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
ya dedim ya bizim için sadece onlar ingilizce bilen asker abilerimizdi:D zamanında hayırlı bbir amaçla gelmişlerdi diiyim:)

patik

Özel Üye
Özel üye
Dayaktan iyi kurtulmuşsun valla... Bir de yeniden yaparım diyorsun ya pes mi desem, yoksa helal olsun mu? Karar veremedim.