Yeni Forum: Gördüğünüz Eksiklikler

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Diğer sistemden bana ulaşmamış. Eğer sana ulaşırsa şifresini değiştirmen en doğrusu olur.

Konu düzenlemedeki hata sadece bir konudaki gizli bir kod nedeniyle idi. O konu silindi...
Var o çocuklarda bi numara ama çözemedim
Zaten üyeyi bu akşam banladım. Saçma sapan konuların flood mesajların ardı arkası kesilmedi. Gerekeni yaptım.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Flash gösterim sorunu düzeltildi. Ancak yeni flash eklemek mümkün değiş şimdilik, sadece mevcut eklenmiş olanların gösterim sorunu düzenlendi.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tablo görünümündeki sorunlar da büyük ölçüde giderildi arkadaşlar. Eğer sorunlu konular görürseniz lütfen "Rapor Et" linkine tıklayınız...

Papatya

V.I.P
V.I.P
Bir konuya bakarken, alt tarafta o an için konuya bakan üyeyi veya birden fazla kişi bakıyorsa üyeleri gösteriyordu. Şimdi o yok, ben göremiyorum :honk:

r0se

Forum Onuru
Özel üye
1- Mesela bir konu açarken renklendirme yaptıgımızda o renk orda kalmıyor yanı A ya her renklendırme yaptıgımızda tıklamak zorundayız. Örneğin baslıkları kırmızı yaptıgımda her başlık için tekrar tekrar tıklayıp seçmem gerekiyor. Önceki forumda varmıydı bilmiyorumda.
Genellikle forumlarda öyle olur sadece üstüne tıklayıp butun baslıkları renklendırıyor aynı renkte.
Umarıma anlatabılmısımdır

2- Konu ekledikten sonra bir önceki sayfaya dönup konu ekleme yapıyoruz.
Bence ekledığımız konunun içinde 'konu ekle' yazısı yazmalı.
Konuyu izle 'nin altında veya herhangi biryernde 'konu ekle' olsa daha iyi olmazmı.
Benim için bir eksikliktir bu.

Teşekkürler...