• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Süper birsey ya

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Artik Googlede okadar yayginlasmiski cerez forum her konu aradiginda linki mutlak göruyorsun cok süper birsey Bayagi kök salmis forum Sen cok yasa be Cerezforum

yesim434

AdminE
Gercekten cok guzel birsey birzamanlar imreniyordum neden bizim paylastigimiz seyler yok diye Artik imrenmiyorum cunku her tasin biz altindan cikiyoruz.. Ve burda ayrica YORUMSUZ,a Tesekkürler hersey onun sayesinde oldu

Celal28-

Forum Gururu
aşkım bana bu siteyi gösterende tanıtanda sensin bizde bir iyilik yapalım dedik bütün arkadaşları buraya üye yaptık eee google'da telefonda konuştum hemen bizi ilk sıraya alıyorsun dedim kırmadı beni kerata aldı hemen :) nede olsa biz onunla eski dostuz seni kırıcam be dostum dedi:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
aşkım bana bu siteyi gösterende tanıtanda sensin bizde bir iyilik yapalım dedik bütün arkadaşları buraya üye yaptık eee google'da telefonda konuştum hemen bizi ilk sıraya alıyorsun dedim kırmadı beni kerata aldı hemen :) nede olsa biz onunla eski dostuz seni kırıcam be dostum dedi:)

Teşekkürler Celal28- :) Herzaman yerin başköşededir burada :)

Celal28-

Forum Gururu
eğerki başımızda sen olmasan abi ne cerezforum olurdu nede biz olurduk nede bu kadar sıcak bir aile ortamı gibi arkadaşlıklar dostluklar olurdu bilsen sana ne kadar borçluyuz...ömürümüz boyunca sana dua etsek belki zor öderiz borcunu....

NOT:BİRAZ YÜKSEKTEN ATTIM GALİBA:v

yesim434

AdminE
vay be eskiden goglede adimiz bile yoktu simdi :)))) 1 ci kosede yer aliyoruz :))))) insallah böyle hep devam eder :))))