• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Show TV'yi yaktılar!

Düş

Özel Üye
Özel üye
Radyo Televizyon Üst Kurulu toplantısında, 17 Ocak 2014 gecesi yayınlanan "Makina Kafa" adlı program ele alındı.
Okan Bayülgen, programa katılan Asuman Krause'ye 'Seninle twitter'da ne olur benimle ol diyenler var mı?' diye sordu.

Krause de 'Bayıra karşı yatır beni, tırmala beni kaşı beni, diyenler henüz çıkmadı' cevabını verdi. Bayülgen programın bir bölümünde de stüdyo görevlisine "İster misin önümüzdeki programda aslan çiftleştirelim..." diye seslendi.

"CİNSEL İMALI DİYALOG VE BEDEN DİLİ" VURGUSU

RTÜK raporunda 'Program boyunca cinsel imalarda bulunularak çeşitli diyaloglar ve beden dili ile hareketler gerçekleştirilmiştir' denildi. RTÜK üyeleri de "Türkçenin, özellikleri ve kuralları bozulmadan doğru güzel ve anlaşılır şekilde kullanılmasını ihlal ve düzeysiz, kaba ve argo kullanım' nedeniyle Show TV'ye 151 bin 347 lira para cezası verdi.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Herkesin görüşüne saygı duyarım... Çeşitli kanallar, çeşitli programlar, çeşitli sunucular ve konuklar olabilir... Elbette... Farklı farklı konular ele alınabilir, elbette... Ama bir şey var ki... Etik kuralları hiçe saymamak... Biraz daha dikkat... Eğlenmek illa belden aşağı esprilerle mi oluyor... Tabi ki hayır... Reyting uğruna, bazen ne rezilliklere imzalar atılıyor... Elbette zevkler ve renkler tartışılmaz... Ama konu ulusal yayınlarla ilgili ise ve bu tür programlar izleyiciyle buluşuyorsa, elbette tartışılır... Yayın özgürlüğü, ahlak kurallarını hiçe saymamak olmamalı... Biraz daha dikkat !

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Okan Bayulgen'den cok kez ulkemizdeki tv izleme orani, tv izleyicisinin kalitesi, izleme oraninda Yunanistan'in ardindan 2.sirada oldugumuz, bizdeki normal yayinlarin Avrup ulkelerinde ancak sifreli kanallarda izlenebilecegi, tvnin yanlis kullanimla toplum ahlaki uzeinde olumsuz etkileri oldugunu dinledim. Aslinda adamun tarzini da seviyorum, herkese kak ettigi gibi davrandigi icin. Yillardir da firsat buldukca izlerim, gece kusundan beri.

Buradaki savunmasi da muhtemelen sadece yetiskinlerin izledigi bir saat oldugu seklinde olacaktirama soyledikleri ile programlari kesinlikle celisiyor. Guzel ulkemde bu siralar kimim ne dedigi de belli degil nedense :) Cezasi daha agir olmaliydi, bu miktarlar tv firmalari icin caydirici degil.

~meLek~

GalataSaray'ım
Az bile yapmıslar,daha sert bi tepki gösterilmeliydi.Milyonlarca insan izliyo neticede,kendilerini rezil etmeye bayılıyolar...töbest