Sentinus'un Fanatik Beşiktaş Hikayesi

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Sentinus, daha küçük bir çocukken Beşiktaş'ı izlerken kalbi siyah-beyaz renklere tutulmuş bir fanatikti. Futbol onun için sadece bir spordan öteydi, adeta bir din gibiydi. Beşiktaş'ın her maçını heyecanla izler, her golde sevinçten havalara uçar, her yenilgide ise gözyaşlarına boğulurdu.
Sentinus, Beşiktaş'ı sadece tribünden desteklemekle yetinmedi, formasını giyip sahalara da indi. Yıllar boyunca amatör liglerde Beşiktaş formasıyla ter döktü, her maçta sahanın en hırslı ve mücadeleci oyuncusu oldu. Beşiktaş'a olan sevgisi sahadaki performansına da yansıyordu.
Sentinus, Beşiktaş'ın sadece futbol takımını değil, diğer branşlardaki takımlarını da destekliyordu. Basketbol, voleybol, hentbol, masa tenisi, kürek... Hangi branşta olursa olsun, Beşiktaş'ın logosunu gördüğü her yerde onu desteklemek için hazır bulunurdu.
Sentinus'un Beşiktaş sevgisi sadece Türkiye ile sınırlı kalmadı. Beşiktaş'ın Avrupa kupalarındaki maçlarını da takip etmek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdı. Uzak şehirlere seyahatler, pahalı biletler, zorlu hava şartları... Hiçbiri Sentinus'u Beşiktaş'ı desteklemekten alıkoyamazdı.
Sentinus için Beşiktaş sadece bir spor kulübü değildi, adeta bir aile gibiydi. Beşiktaş sayesinde birçok dost kazandı, unutulmaz anılar biriktirdi. Beşiktaş'ın sevinçlerini ve hüzünlerini paylaşarak hayatına anlam kattı.
Sentinus'un Beşiktaş sevgisi ölene kadar devam edecekti. Beşiktaş'ın her zaman yanında olacak ve onu her zaman destekleyecekti. Onun için Beşiktaş sadece bir kelime değil, bir yaşam biçimiydi.
Sentinus'un Beşiktaş sevgisi sadece onu etkilemedi, etrafındaki insanları da etkiledi. Oğlu ve kızı da Beşiktaşlı oldu ve onunla birlikte maçlara gitmeye başladılar. Sentinus, Beşiktaş sevgisini aile geleneği haline getirdi.
Sentinus, Beşiktaş'a olan sevgisiyle birçok insana ilham kaynağı oldu. Onun hikayesi, Beşiktaş'ın sadece bir spor kulübü olmadığını, aynı zamanda bir sevgi ve tutku olduğunu gösteriyor.
Sentinus, uzun ve mutlu bir hayat yaşadı. Beşiktaş'ın birçok başarısını gördü ve her sevincinde gözyaşlarına boğuldu. Beşiktaş'a olan sevgisi ölene kadar devam etmekte inatlasiyorr:))

Sentinus'un Fanatik Beşiktaşlı Hikayesi​

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Bak bu olmadı canısım ya neden Galatasaray lı olmadın 😉
Galatasaray benim çocukluk travmam olabilir 😁 en büyük kuzenim aşırı baskı yapardı hepimize herkes Galatasaraylı olacak diye 😁 büyüyene kadar kabul ettik sonra isyan 😁 Şu an eşim ve ailesi( neredeyse tüm sulülale )hatta benim yavrular bile Galatasaraylı 😁 Ben herkese rağmen Beşiktaş 😍

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Galatasaray benim çocukluk travmam olabilir 😁 en büyük kuzenim aşırı baskı yapardı hepimize herkes Galatasaraylı olacak diye 😁 büyüyene kadar kabul ettik sonra isyan 😁 Şu an eşim ve ailesi( neredeyse tüm sulülale )hatta benim yavrular bile Galatasaraylı

bu saydiklarin dogru yolda dilerim sende dogruyu bulur her yil sevinirsin :-))