Resimleri Karikatüre Çeviriyoruz

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Artık fotoğreflarınızı karikatüre çevirebileceksiniz. Bunun için sitesini kullanacağız. Site maalesef Çince ama hemen korkmayın resimli olarak anlattıktan sonra birkaç tıklama ile işinizi halledeceksiniz.

Not: Bu programda moderatörlerimizden Celal_28 in resmini kullandım. umarım anlayışla karşılar. Eğer istemezse değiştirebiliriz.

Hemen anlatıma geçiyoruz.
-------------------------

1. İlgili siteye gitmek için tıklıyoruz.

Not: Yukarıda verilen linkte geçici bir sorun var. Alternatif olarak alttaki linki kullanabilirsiniz.

Bu siteyi kullanabilmek için ActiveX yüklemesi yapmamız gerekiyor. Alttaki ki resimde ilgili bölüme tıkladıktan sonra ActiveX yüklemek için bir pencere gelecek, cartoon.msi adında, yükleyin çalıştırın.

2. Alttaki resimde ilk kutucuğu seçip aşağıda ki butonlardan solda kini seçin ve lisans anlaşmasını kabul edin.

3. na gidin ve işlemleri tekrar yapın. İşlemlerden sonra, alttaki gibi pencerenin en üstünde ActiveX denetiminin yüklenmesi için bir bildirim gelecek, izin verin.

----------------------------------------

Artık istediğimiz resmi karikatüre çevirebiliriz.

1. Sayfaya girdiğinizde alttaki gibi görünen bir sayfa gelecek. Ok ile şaretli alana tıklıyoruz.

226740_5545992335_3045_n.jpg

2. Kurşun kalem şeklinde ilerleyen bir bar göreceksiniz. Sayfanın açılmasını bekliyoruz. Alttakine benzer sayfa açılacak. Ok ile işaretlenmiş alana tıklıyoruz. Açılan pencereden karikatüre çevirmek istediğimiz yüz görünümü net bir resim seçiyoruz.

3. Alttaki resimde ben resmi seçtim. Ok ile işaretli alana tıklıyoruz.

4. Alttaki şekil ekrana geldiğinde ok ile gösterilmiş alandan tarz seçiyoruz. Erkek, bayan, esmer vs. Resimde üstte bir çizgi görüyorsunuz. Bu sonuca ulaşmak için etabı gösteriyor. Seçimi yaptıktan sonra sağdaki ok ile gösterilmiş alana tıklıyoruz.

223560_5546007335_4150_n.jpg

5. Tarzı belirledik. Alttaki resimde asıl resmin altındaki işaretli yere tıklarsak önceki etaba dönebiliriz. Biz en sağdaki işaretli alan tıklıyoruz ve etabı geçiyoruz.

228705_5546012335_4422_n.jpg

6. Alttaki ekranda yine kendinize göre kriter beğenebilirsiniz. Asıl resmin altındaki simgelere tıklayarak denemeler yapabilirsiniz. Sağdaki işaretli alana tıklıyoruz.

7. Artık son aşamadayız. Burada otomatik olarak karikatürlerimiz oluşturulacak. karikatürlerinizi istediğiniz boyutu seçtiğinizde (okla gösterilen alanlar) zip formatında kaydetmeniz için bir dosya sunulacak. İçinde 14 adet değişik karikatür hazır :)

227760_5546022335_5064_n.jpg

Resimler pek benzemedi. Uğraşmadan hızlıca yapıldığı için :P Deneme yanılma ile çok güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kolay gelsin.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Vallahi süper olmus Tesekkürler ve Sanmiyorum Celal buna kizsin cok begenecek ve hosuna gidecektirr . Umarim yanilmiyorum bunukonuda

sherry

V.I.P
V.I.P
Eline sağlık güzel olmuş bunu öğrendikte ben Çince de öğrenmek istiyorum. Adminim bana Çince de öğret:P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bunu kullanmaya başladığınızda bir kazancınız daha olacak Çince öğrenmiş olmak gibi :PPPPP

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Durun yaa Ne yapiyorsunuz Ben önce Türkceyi ögreneyim sonra cinceyi düsüneyim :)) Nasilsa sizin Türkceniz Harika ya Ben Ne yapayim :(

sherry

V.I.P
V.I.P
Yok ya nesi varki senin Türkçe'nin anlaşıyoruz işte. Çince öğrenmeye gel sen de ben başlıyorum karar verdim. Hangi programı arasam çince bi site çıkıyor karşıma olmayacak böyle. Adminimiz ne güzel öğrenmiş bak takır takır çeviriyor siteleri:) Ne demişler bir lisan bir insan, iki lisan iki insan:P

pan_zehir

Üyecik
ben bi türlü beceremedim yaptığınız resimleride göremiyorum bunun için ne yapmam gerekiyo yardım edermisiniz lütfennnnn

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.