Resim Yarışması Olsunmu..

resim yarışması başlasınmı?

• evet

Oy: 13 92.9%
  • hayır

Oy: 1 7.1%

• Toplam katılan
    14
  • Anket kapatıldı: .

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Üzülmemen isabet olur resimlere kimse oy vermiyor oy kullamıyor herkes kendi resmine oy veriyor yada yedek nick ile oy veriyor bu nedenle hayır dedim ben.
böyle düşünüyorsanız yarışmaya da oylamaya da katılmazsınız.
burada ASLA bir çıkar sözkonusu değildir. Ödül 1milyon tl bile olsa bu yarışmalara emek veren hiçbir güzel insan, en iyi fotoğraf kendininki bile olsa kendisine oy vermezdi. Zaten bunu düşünmek de konuşmak da beyhude.

daha önce de böyle ithamda bulunan birileri olmuştu yarışmamızda. Buradaki insanlara bu şekilde bakıyorsanız bir şey diyemeyeceğim de, yarışmalara katılmayarak tepkinizi gösterebilirsiniz.

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
yok sen yanlış anlama abi bu sadece bir varsayım kanıt unsuru olmadığı için sadece lafta kalır hani burda kişi yada kişilere ithafen söylenen bişey değil

Beyfendi

Kaf Kef
Özel üye
yarışmaya bikere katıldım birinci oldum :)) :D amacım ortalığı karıştırmak değil @dderya tepki göstermek gibi bir niyetimde yok evet hayır seçeneğinden hayırı kullandım buna itiraz ediyorsan değiştireyim oyumu ?

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
yarışmaya bikere katıldım birinci oldum :)) :D amacım ortalığı karıştırmak değil @dderya tepki göstermek gibi bir niyetimde yok evet hayır seçeneğinden hayırı kullandım buna itiraz ediyorsan değiştireyim oyumu ?
sevgili emrem konu hayır oyu kullanman değilki,konu yarışmalardaki oylama sisteminde yedek nickle oy kullanılarak birinci olunduğunu söylemen..ve gerçekten mevzu uzamasın kapatalım gtsin :)