Nokia Lumia 630 çıktı

Nokia Microsoft İşbirliği İle Hazırlanan Lumia 630 Piyasaya Çıkıyor.Nokia Lumia 630 Kamerası Kaç Mp? Nokia Lumia 630 Ne Kadar? Nokia Lumia 630 4.5'' Ekran İle Geliyor.

BYxO98a.jpg

Beklenenden daha düşük fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken Lumia 630 Microsoft'un Windows Phone 8.1 işletim sistemini yayınlamasıyla beraber dahada öne çıktı.

İlk Bakışta Akıllı Telefonun Göze Çarpan İki Özelliği Mevcut Bunlardan birinci cihazın fiyatının 599 TL olması.İkinci özelliği ise Windows Phonee 8.1, yani Microsoft'un en yeni mobil işletim sistemiyle piyasaya çıkmış olması.

Cihazın sahip olduğu 1830 mAh'lik batarya, tam gününü bu telefonla geçirmek isteyen kullanıcılar için yeterli gelebilir.

Telefonun ön kamerası ve arka kamerasında da flaşı bulunmuyor. Kutu içerisinden kulaklık da çıkmadı. 5 Megapiksellik arka kamera, yeterli ışığın olduğu ortamlarda sosyal medyada paylaşmanız için uygun fotoğraflar çekebilmenizi mümkün kılıyor. Ancak ışığın az olduğu yerlerde fotoğraflardan memnun kalmayabilirsiniz.

Cihazın değiştirilebilir, renkli arka kapağı, modaya uyum sağlanmasına yardımcı oluyor. 512 MB RAM'i bulunan Nokia Lumia 630'ün 8 GB hafızası bulunuyor. Dilerseniz bu hafızayı microSD kart ile 128 GB'a kadar artırabilirsiniz.

Kablosuz bağlantı türleri arasında 802.11n ve Bluetooth 4.0 bulunuyor.

Teknik Özellikleri
  • Ekran:4.5 inç, IPS, 854*480 piksel, 221 ppi
  • İşlemci: Snapdragon 400, 1,2 Ghz
  • RAM: 512 MB, HD video kayıt,
  • Kamera: 5 Megapiksel
  • Hafıza: 8 GB + miroSD
  • Bağlantı: 802.11n, BT 4.0, USB 2.0,
  • Pil: 1830 mAh
  • Ağırlık: 134 gram

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
sonyden sonra gerçekten en iyisi lumia...iphone ekrandan kaybediyor benim yanımda,6'nın ekran büyük diyorlar ama bakalım...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Nokia el değiştirdi arkadaşlar. Microsoft 7.5 milyar $ ödeyip tüm haklarını aldı. Zaten kendi işetim sistemi ile piyasaya çıkarıyor artık. İşletim sistemi de Windosws mobile zaten.