• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Mutlu Son..:D

Üniversite öğrencisi Dilek bir gün okuldan çıkıp eve giderken aniden çok şiddetli bir yağmur başlar ve sığınacak bir yer ararken aniden önünde bir araba durur ve içindeki adam:
-Lütfen yanlış anlamayın. Bende kısa bir süre öncesine kadar öğrenciydim ve halinizi çok iyi anlıyorum lütfen gelin sizi gideceğiniz yere bırakayım der.
dilek önce biraz tereddüt etmiş sonra çocuğun ısrarına ve yağan yağmura dayanamayıp binmiş arabaya.
Arabada sohbet iyice koyulaşmış bu arada telefon numaralarını birbirlerine vermeyi de ihmal etmemişler. Çocuk Dilek'i eve bırakmış.
O hafta dilek her telefon çaldığında yüreği hoplamış bu benimki mi acaba diye.Ama çocuktan hiç telefon gelmemiş. Sonra Dilek dayanamayıp aramış ve telefonu bir kadın açmış.
Dilek biraz konuştuktan sonra annesi olduğunu anlamış.Kadın hüngür hüngür ağlıyor ve oğlunun kaza geçirip öldüğünü anlatıyormuş. Kadının anlattıklarına göre kaza Dilek'i bıraktıktan beş dakika sonra olmuş.Dilek ne yapacağını bilemeyip kendini suçlamaya başlamış..
-Beni bırakmasaydı bu kaza olmayacaktı diye.
Dayanamayıp çocuğun evine gitmiş.ziyaret gözyaşları içinde geçmiş tabi.dilek giderken kadına..
-Oğlunuzun bir eşyesını baa verebilirmisiniz hatıra kalmasını istiyorum demiş.
kadında içerden kaza günü oğlunu üstündeki kanlı gömleği getirmiş.dilek buna bi anlam verememiş ama kıramayıp almış..
O gece gömleğe sarılıp epey bi ağladıktan sonra gömleği yıkamış ve kurutup yastığının altına koymuş. sabah uyandığında daha iyi hissediyomuş kendini hemen gömleğe bakmış ama gördüklerine inanamamış.dün yıkadığı gömlek yine kanlar içindeymiş heralde dün iyi yıkayamadım deyip tekrar yıkamış ama nafile ertesi günlerde de bu böyle sürüp gitmiş.
Dilek durumunun mantıksal bi açıklaması olmadığını anlayıp bi hocaya gitmeye karar vermiş ve arkadaşlarının tavsiye ettiği Ömer hocaya gitmiş.
Hocaya derdini anlatmış hoca da neyle yıkadığını tekrar tekrar sormuş dilekte her seferinde deterjanla gayet temiz yıkadığını ama sabah tekrar kanlı olduğunu anlatmış...
Hoca iki eliyle dileğin başını tutup derdinin dermanını sölemiş:
-Aa benim salak kızım hiç kan lekesi normal deterjanla çıkarmı renklilerde ve beyazlarda ariel kullanacaksın..:):D