Kocaeli Gölcük'teki Liseler

Suskun

V.I.P
V.I.P
Barbaros Hayrettin Lisesi
Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Barbaros Hayrettin Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Barbaros Hayrettin Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Barbaros Hayrettin Lisesi SBS taban puanları, Barbaros Hayrettin Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Barbaros Hayrettin Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: BARBAROS HAYRETTİN LİSESİ
Adresi: Kavaklı Mah. Sahil Cad. Gölcük Kocaeli

Değirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi
Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Degirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Degirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Degirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi SBS taban puanları, Degirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Degirmendere Hacı Halit Erkut Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: DEGİRMENDERE HACI HALİT ERKUT LİSESİ
Adresi: MERKEZ MAH. MİTHAT GÜRSES CAD.

Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu
Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: DEĞİRMENDERE UĞUR MUMCU İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: ATATÜRK MAH. UĞUR MUMCU CAD DEĞİRMENDERE KOCAELİ

Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu
Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu SBS taban puanları, Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ihsaniye Yazlık Ics-opel Uluslararası Dostluk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: IHSANİYE YAZLIK ICS-OPEL ULUSLARARASI DOSTLUK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Yazlik Yeni Mahalle Uluslararasi Dostluk ilköğretim Okulu

İHSANİYE LİSESİ
İhsaniye Lisesi Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; İhsaniye Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, İhsaniye Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, İhsaniye Lisesi SBS taban puanları, İhsaniye Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, İhsaniye Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: İHSANİYE LİSESİ
Adresi: Adnan Menderes Cad. Belediye Garajı Yanı ihsaniye Gölcük