İki doğru bir yanlişı götürür 😀

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
@Asi Kız Dünyanın en güzel cümlesi seni seviyorum diyorlar ya yalan dünyanın en güzel cümlesi bırak biraz daha uyuyayım.
@YoRuMSuZ Gözlerim kapanıyor birden usul usul, cerezforum.com geliyor aklıma bir bir konular gözlerimin önünden geçiyorlar,konularin sonu geliyor ama benim yine de uykum gelmiyor.

@KaderKatibi Hayatı uyku yapmışın uyuyormuşsun , alarmı duydukça horluyormuşsun, gececi diyorlarmış senin haline. Söylesene söyle inanayim mı?

@yilmaz27 Sabah uyandığımda yatağımdan kalkarken yastık ile ayrılırken çok duygusal anlar yaşıyoruz. Gitme kal gel başına üstüme koy der gibi bakıyor.

@yesim434 Canım uyku sana bu mesajı çok uzaklardan mı yazıyorum bilmiyorum. Neredesin ne yapıyorsun niçin benim yanıma hiç gelmiyorsun. Küstük mü yoksa?

@nazenin Sizde sürekli kendinizi yorgun ve uykusuz mu hissediyorsunuz? Sabahları uyanmakta zorlanıyor musunuz? Valla yapacak bir şey yok, erken yatsaydınız.

@CANISIKILANADAM IQ’su yüksek olan insanlar geceleri uyanık kalırlarmış, uykuları gelmezmiş. Neden uyku tutmadığını şimdi anlıyorum. Of Allah’ım akıllı olmak çok zor!

@Çağlayağmur Millet sevgililer gününde dans eder bizde burada nöbette serum takiyoruz

@Tatlı Cadı Bozuk para kalmadı, al sana bir cicoz daha.

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Uykuyu severim fırsat bulursam ancak öyle doyana kadar uyuyamıyorum. İşlerimin yüzünden düzensiz uykum vardır.