• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Evde Düzgün Kaş Almak İçin Öneriler

Papatya

V.I.P
V.I.P

Evde Kaş Almak
Evde Düzgün Kaş Alma Önerileri
Evde Doğru Kaş Alma Önerileri

wg8wVjT.jpg

Kaş aldırmak için sürekli kuaföre gidecek vakit bulmak ve herkese güvenmek oldukça zor. Her defasında istediğinden fazla inceltilmesine artık tahammül edemeyenler ve bu işin üstesinden ben de gelebilirim diyen kadınlar kendi kendilerinin güzellik uzmanı olabilirler. Fakat bu işin sonu yeniden güzellik salonunda bitebilir. Kaşlarımızın şeklini bozmadan nasıl almamız gerektiğini öğrenmeden bu işe sakın başlamayın!

İşte Sırasıyla Anlatım

Birinci adım: Kaş alma işlemi sırasında daha az acı hissetmek için önce ılık suyla ıslattığımız makyaj temizleme petlerini kaşlarımızda bir süre bekletmeliyiz.

İkinci adım: Kaşlarınızı bir kaş tarağıyla yukarı doğru tarayın. Bu işlemi yapmadan kaş almaya başladığımızda daha açık renk olan kılların ucunu göremeyiz ve kaş alma işlemimiz oldukça zorlaşır.

Üçüncü adım: Yüzümüzün şekline en iyi yakışacak kaş şekline karar verip kıl köklerine yakın bir şekilde tuttuğumuz cımbızla, kaşlarımızın çıkış yönüne doğru almamız gerekir. Eğer ters yönde çekersek hem kıl kopabilir ikinci, bir işleme gerek duyabiliriz hem de yaşadığımız acı artabilir.

Dördüncü adım: Yüzümüzdeki kaş kıllarından kurtulduktan sonra ferah bir nemlendirici sürebilirsiniz.

Top Bottom