En Komik Sözler

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Kısa Komik Sözler 2013

En Komik Sözler Kısa

Bazen seni kopyalayıp yanıma yapıştırasım var.

100 kişiye eski sevgilisi hakkında ne düşündüğünü sorduk, 10 popüler hayvan türü öğrendik. başı yine öküz çekiyor!

Bende bilirdim takdir,teşekkür almayı . Maksat ağaçlar kesilmesin

Arabada bebek var yazanlar, ne yapalım yani ışıklarda çeyrek altın mı takalım?

Bugün turkcell mesaj atmadı kesin başka birisi var

Erkeklerin romantizmi ;öpene kadar...Maçoluğu; nikaha kadar.. Kılıbıklığı;ölene kadar.

Elektriği edison buldu ama parasını babam ödüyor.

İlerde birgün gemim olursa adını rahatlık koyacam. Bi aksilik olurda batarsa rahatLık battı desinler

YOL gidenundur, peşunden ağliyamam; Yureğum AHIR değil, her ÖKÜZİ bağliyamam..!

Kadınların çantasından herhangi birşey çıkarırken yaptığı arkeolojik kazı çalışmasına HAYRANImmm..

Gerekirse kumarda kazanır aşkı satın alırız..

Şu Beckham gibi atkı bağlamayı bi türlü öğrenemedim iyi mi. Heh bu sefer oldu diyorum, aynaya bakıyorum, yine çiçek abbas yine çiçek abbas

5 yaşındaki Trabzonlu bir çocuğun dolmuşta annesine dediği gibidir belki de hayat ; "hem vuruysin hem ağlama diysin.."

Biz Türkler kimoo? sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz.

kadınlar için yüzyılın buluşu ne ipad ne iphone 3D TV filan değil. Tayt bence.. Tayt olmasaydı ne giyecektiniz çok merak ediyorum.

Kaçak kazı yaparken yakalanan Tokatlı dan mükemmel ifade;
-Ferhat dağları delerken aşk,biz delince suç oluyor herii..

-ashqıM On DoRt shub@tt@ NaaphaLmm?
+ türkçe çalışalım.

+Düştün mü evladım ?
-Yok asfaltla fantazi yapıyorum hocam...

Kırmızı ışıkta geçen bayana polis bağırır ;
- Hop bayan nereye ?
+ Eltime gidiyorum , kocamın haberi var sanane be .

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Komik Sözler - En Güzel Sözler
Espirili Komik Sözler
Eğlenceli Sözler Mesajlar

Seni, Tc kanunlarının Aşk maddesi gereğince izinsiz kalbime girmeden dolayı ömür boyu kalbime hapis ediyorum...

Deliye her gün sevgililer günü... Seni deli gibi seven delin...

Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur...

Aşk sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir...

Adamın biri komsuya gitmiş hamile kalmış. Çünkü komsu kapıya kadar geçirmiş...

Karın olmak istiyorum karın, ey benim kardan adamım...

Kendim için bi şey istiyorsam namerdin Allah’ım anneme güzel bi gelin nasip et!! Aminnnnn

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Onuncu köyden sesleniyorum, Seni çok seviyorum.

Atalarımız zamanında Orta Asya'dan çıkıp da ters yöne gitselerdi, şimdi Japon olurduk...

Gecen gün düşündümdü, evet dedim ben seviyorum umarım sende seviyorsundur. Öyle ya kim sevmez ki dondurmayı ben bayılıyorum ya sen.

Dertleşmek istiyorsan 1 tuşla, birisine sarılmak istiyorsan 2 tuşla, eğlenmek için 3 tuşla, mutlu olmak için 4 tuşla, hepsini istiyorsan benim numaramı tuşla

Sen sütlaç kadar tatlı, lahmacun kadar sıcak, çiğ köfte kadar yakıcı, dolma gibi çekici, bulgur gibi asıl ve içli köfte kadar mükemmel birisin...

Mert hava yollarına ait 4260 sayılı sevgi uçağı o güzel kalbinize inmek için izin istiyor. eğer izin vermezseniz bu sevgi uçağı kamikaze dalışı yapacaktır...

Ben seni, son Rondo bisküvimi verecek vede yolculuğa çıktığında arkandan Ülker çikolata yemeyecek kadar çok seviyoyum...

Kız dediğin İstanbul gibi olmalı.Fethi zor,fatihi tek!!!

Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin...

Oturarak başarıya ulasan tek varlık tavuktur...

Türküm, Doğruyum, Çalışkanım, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum...

Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti...

Tanrım kör oldum... Artık kusura bakamıyorum...

Seni sensiz de yasayabiliyorum..En azından kafamı dinliyorum...

Adama sormuşlar karınızla ortak bi özelliğiniz varmı ? demiş ki var aynı günde evlendik..

Ne yersen ye asit yapar ağzında FALIMA gerek yok zaten dişin yok ağzında.....

Erkekler neden kendileri ile ilgilenmeyen bayanların peşinden koşar ki ! Köpeklerin kullanamayacağı otomobillerin peşinden koşması gibi !..

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim...

Sen sen ol kapı önünde aşk yapma , aşkın gözü kördür ama komsununki asla :)

Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktım ama konturum bitti...

Paranın ne önemi var önemli olan miktarı...

Erkekler limona benzer baktıkça ağzın sulanır yedikçe miden bulanır...

Kadın hakkı diye bir şey yoktur,Çünkü hakkı erkek ismidir...

Oğlum müjde sana iş buldum! Nasıl iş ,büfede yedigün vereceksin...

Içme Aşk Şarabından Acıdır Aman Dikkat et Kızım Babası Hocadır..

Oyle yalnızdı ki Toplu Mezarlığa gÖmülmeyi vasiyet etti.

Tarihte 16 Devlet Kurmuş ve 15 Devlet Batırmış Bir Milletiz..

Size Yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapın çok zevkli oluyor...

Sana yaza yaza yaz geldi. Mesaja zam geldi. Daha yazacaktım ama kontürüm bitti...

Sen bir meleksin, dağda gezen ineksin, ot veririm yemezsin, Allah belanı versin...

Bataryası zayıf rüyalarımda , kapsama alanı dışında kalan sevgilime.. Şebeke hatası nedeniyle ulaşamadım, şimdi yüreğimde full çeken hattımla seninleyim...

Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir. Zekilerde hafıza kaybı aptallarda kısa süreli körlük kavşakta olanlarda ise bir anlık gülümseme yapar...

Aşk bir muz kabuğudur, dikkat etmezsen ayağın değil, hayatın kayar.

Doğa'nın kanunu varsa Arif Sağ'ın sazı var.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Onuncu köyden sesleniyorum. SENİ SEVİYORUM...

Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Hangisini seçsem diye hep ikilemdeyim.

Hayatta üç arkadaş vardır,biri ekmek gibidir har zaman ararsın ,biri ilaç gibidir gerektiğinde ararsın,biride mikrop gibidir o gelir seni bulur.

Dün rampada görmüşler seni, dagıtmışsın şanzımanı freni,bizde asla yok öyle arıza, haydi durma sende takıl Oto Aygaz'a!

Aşk bir sudur , iç iç kudur !!! Aşk bir vişne iç iç kişne!!!

Aşk havuzuna aptallar düşer, ama beni ittiler!...

Tanrı önce erkeği yarattı sonra erkek sıkılmasın diye kadını yarattı,sonra erkek canına kıymasın diye tütünü,esrarı,kokaini yarattı.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Güzel Anlamlı Komik Sözler

Anlamlı Komik Sözler

Sık sık ameliyat olun, içiniz açilir...

Ilahi Azrail sen adami öldürürsün

Yazilidan sifir aldim ama önemli olan katilmakti.

Iki tür insan vardir: "Iki tür insan vardir." diyenler ve demeyenler.

Insanlar üçe ayrilir: Saymasini bilenler, Saymasini bilmeyenler

1959 yilinda içilen kahvelerin hatiri dolmustur, duyurulur!

Yasamaya ayri, yürütmeye ayri zaman mi ? Ben darbe kullaniyorum. Yikiyorum. Çikiyorum.

Bilmemek ayip degil, Yeter ki çaktirma...

Sizde bit sampuani var mi? Kirlendi hayvanciklar.

Size yapilmasini istemediginiz bir seyi baskasina yapin. Çok zevkli oluyor...

Abi beni niye anlamiyon. Sende idrak yollari enfeksiyonu mu var?

Ölüm korkusu sürekli degil mezarda biten geçici bir duygu

Siddete karsi savas açin! Siddet yanlilarini kursunlayin

Ayda 200 milyon kazanmak ister misiniz?... O zaman aya gidin.

Onbin kere söyledim abartmayi birak

Son gülen sen olacaksin, çünkü geç anliyorsun.

Eger turist sezonundaysak neden onlari avlayamiyoruz?

Bir seyleri hatirlayamama ihtimaliniz seye baglidir, seye, hmmmm, kahretsin!

Bu tüp bebek hatali; Hep gaz kaçiriyor...

Yes abicim, Türkçe egitime benden de okey!!!

Bir fil elektrik direginden daha yüksege ziplayabilir mi? Elektrik diregi ziplayamaz ki!..

Selam, ben Aydan Sener Hadi yaa... Ben de Dünyadan Neil Armstrong

Çocugun biri birgün kafasini islatmadan sampuanlamaya baslamis. Annesi de: -Olum hiç saç islatilmadan sampuanlanir mi? deyince çocuk: Ama anne bu sampuanda "kuru saçlar için" yaziyor!!!

Temel, Fransa'ya gitmis. Tabelada Fransa yaziyomus!! Oda "AAA! Burayi da mi Sabanci aldi?" demis!

Adamin biri birgün eczaneye sinek ilaci almaya gitmis ve eczaci ona "Sineginizin nesi var acaba?" demis.

Ege bir yunan gölü deeldir. -Ege bir Turk gölü de deeldir. -Binanaleyhh Ege bir göl deeldir.. (Kim söölemis bunu acaba)

Eger dünya delikanli olsaydi yuvarlak olmazdi

Gençligim aci veriyordu ameliyatla aldirdim

Ey yükselen yeni nesil... in ulan asagi

Atalararimiz zamaninda Orta Asya'dan çikip da ters yöne gitselerdi, simdi Japon olurduk...

Ask bir pencere gibidir. fazla açarsan havani alirsin...

le0lV.jpg

Kaynanami kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur...

Ask sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir...

Insanlar AY'a benzer... Kimseye göstermedikleri karanlik bir yüzleri muhakkak vardir...

Akilli olup dünyanin kahrini çekecegine deli ol dünya senin kahrini çeksin...

Oturarak basariya ulasan tek varlik tavuktur...

Türküm,Dogruyum, Çaliskanim, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum...

Saçimi sübürge yaptim elektirik sübürgesi çikti beni terk etti...

Tanrim kör oldum...Artik kusura bakamiyorum...

Seni sensiz de yasayabiliyorum..En azindan kafami dinliyorum...

Adama sormuslar karinizla ortak bi özelliginiz varmi ? demiski var ayni günde evlendik..

Bi uçurumun kenarindan düssem ve tek dalim sen olsan düsmemek için seni kökünden sökerim..

Ne yersen ye asit yapar agzinda, FALIMA gerek yok zaten disin yok agzinda.....

Erkekler neden kendileri ile ilgilenmeyen bayanlarin pesinden kosarki ! Köpeklerin kullanimayacagi otomobillerin pesinden kosmasi gibi !..

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim...

Sen sen ol kapi onünde ask yapma , askin gözü kördür ama komsununki asla :)

Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktim ama konturum bitti...

Paranin ne önemi var önemli olan miktari...

Erkekler limona benzer baktikça agzin sulanir yedikçe miden bulanir...

Kendim için bisey istiyosam namerdin Allah'im Anneme guzel bi gelin nasip et!!Aminnnnn

Eskiden toz pembe hayallerim vardi ;simdi pembesi gitti tozu kaldi

Dün gece seni o kadar aradimki, Soguk vucuduma dokunmani okadar istedimki , yataga sensiz ve ciplak girmek zorunda kaldim! Nerdeydin canim pijamalarim..

Su anda her 100kisiden 35i uyuyor,10u yemek yiyiyor,25i çalisiyor,15i sex yapiyor,10u araba sürüyor,4ü ders çalisiyor,1tane salakta elinde telefon sms okuyor!

Ey daglari taslari herseyi yaratan rabbim herseye ayri bir güzellik insanlara mantik,akil ve zeka verirken bu mesaja bakan bu kulunu niye unuttun

Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmis. Onuncu köyden sesleniyorum.

Karayollarinda degil, senin kollarinda öleyim...

Elimde Japon yapistiricim var ama yapistirmaya japonum yok!!!

Ben Aydan Sener bende Dünyadan Ufuk!!!

Erkekler ari gibidir,önce sokarlar sonrada Siskinlik gelir...

Ask bir muz kabugudur, dikkat etmezsen ayagin degil, hayatin kayar...

Yumurta sana dokunuyorsa sende git tavuga dokun!!!

uzun lafın kısası : UL Bebeğinizin altına yapmasını istemiorsanız çevirin üstüne yapsın.

Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi.

Bu erikson, başka erik yok.

Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir.

En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.

Allah'ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir gelin eyle.

Gerçekler acıdır, baklava tatlıdır. O zaman baklava gerçek değildir.

Yerin kulağı vardır, benimde kulağım var. Ben yer miyim ? Yemem!

Bilmemek ayıp değil yeterki çaktırma.

Tam öğrenmeye başlamıştımki okul bitti.

Yes abicim, Türkçe egitime benden de okey!!!

Ilahi Azrail sen adami öldürürsün

Bataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası nedeniyle 1 süre ulaşılamadı. Şimdi full çeken hattımla seninleyim.

Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok.

Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi?

Cok iyi halk oyunlari oynayan bir kazana ne deriz?...Iyi oynayan kazansin!..

Kendini mutlu hissediyorsan, bir yerde yine bir salaklik yaptin ve farkinda degilsin demektir.

Dokuz parmaginda dokuz marifet var.Bir parmagiyla hep burnunu karistiriyor

Mütevazi olun.Ben mükemmelligimi buna borçluyum

Sayin abone... Aradiginiz istikamete dogru bütün hatlar doludur. Lütfen baska istikamete dogru telefon ediniz

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
kısa komik sözler
komik kısa sözler
en komik sözler kısa

tamam düştüysek kalkarızda karizma yerlerde

ona kalbimi verdim saklasın diye, buzdolabına koymuş bozulmasın diye

ot yemek zayıflatsaydı inekler manken olrdu

ya olduğun gibi görün.yada gözüme görünme

okul bizi bozar yaşasın cumartesi pazar

Almanyada yaşayanlar Alman ise Sakaryada yaşayanlar sakar mı?

Ampulu edison buldu parasını biz ödüyoruz oh ne ala

ulvi coco cola almış kapağında tekrar deneyiniz yazıyormuş kapağı kapatıp tekrar acmış

Akıllı adam aklını kullanır.Daha AKILLI adam Başkalarının da Aklını kullanır

en güzel söz daha söylenememiş olan sözdür

bana takıl evden atıl

arkamdan konusup beste yapacaginiza, yüzüme konusun düet yapalim

hani derler ya kadındır adamı deli eden sen ne dersen de yine kadındır deliyi de adam eden

Aşkından oldum nezle burnumu siliyorum 3 metre bezle.

Dünyada her erkeğin başına 3 kız düşermiş kim benim hakkımı yediyse haram olsun

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Komik Sitem Sözleri

Kısa Sitem Sözleri Komik

Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak… Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak… Korkum Ölüm DeğilSenin Tarafından Unutulmak

Karın olmak istiyorum karın, ey benim kardan adamım...

Ben, seninle sonsuzdan gelen iki ışın olup, ince kenarlı merceğin odak noktasında kesişebilme ihtimalini sevdim

Atalarımız zamanında Orta Asya'dan çıkıp da ters yöne gitselerdi, şimdi Japon olurduk...

Gecen gün düşündümdü, evet dedim ben seviyorum umarım sende seviyorsundur. Öyle ya kim sevmez ki dondurmayı ben bayılıyorum ya sen.

Dertleşmek istiyorsan 1 tuşla, birisine sarılmak istiyorsan 2 tuşla, eğlenmek için 3 tuşla, mutlu olmak için 4 tuşla, hepsini istiyorsan benim numaramı tuşla

Sen sütlaç kadar tatlı, lahmacun kadar sıcak, çiğ köfte kadar yakıcı, dolma gibi çekici, bulgur gibi asıl ve içli köfte kadar mükemmel birisin...

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş.

Kız dediğin İstanbul gibi olmalı.Fethi zor,fatihi tek!!!

Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin...

Oturarak başarıya ulasan tek varlık tavuktur...

Türküm, Doğruyum, Çalışkanım, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum...

Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti...

Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkahamda göz yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun...

Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek,gündüzleri görebilmek marifet, sevmek önemli değil, yıllarca vazgeçememek marifet!

Bir yolcu uğurladım yaşlı gözlerle arkasından bağırdım git güle güle o an dudaklarından döneceğim tüm gücümle haykırdım bekleyeceğim

Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim ki , yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım! Nerdeydin canim pijamalarım..

Karanlıktı,gözleri parlıyordu eğildim bacaklarını ayırdım,memelerini avuçladım.çok zevk alıyordum...çünkü hayatımda ilk kez inek sağıyordum.

Ey dağları taşları her şeyi yaratan Rabbim her şeye ayrı bir güzellik insanlara mantık,akıl ve zeka verirken bu mesaja bakan bu kulunu niye unuttun

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
komik kafiyeli sözler,
kafiyeli komik sözler,
komik kafiyeler

* Ye yağlığı iç suyu. dondurursa dondursun
Ye tatlıyı içme suyu, yandırırsa yandırsın.

* Söz bilirsen söz söyle, sözünden ibret alsınlar.
Söz bilmezsen susta, seni bir adam sansınlar.

* Dost sanma şanlı vaktinde dost olanı
Dost bil zor anında elinden tutanı.

* Gönül ne kahve ister ne kahvehane
Gönül sohbet ister kahve bahane

* Allah islerse bir kişinin işini
Mermere bile geçirir dişini
İstemezse bir kişinin işini
Muhallebi yerken kırar dişini.

* İçki yiğidi susturur, korkağı coşturur.

* Bak şu çeşmeye su içecek tası yok.
Kırma insan kalbini, yapacak ustası yok.

* Aptallarla tartışma, başkaları aranızdaki farkı anlayabilir.

* Dünya malı elde iken hep düşmanlar dost olur.
Elde bir şey kalmayınca dost bile düşman olur.

* Akıl bir gemidir, fikir dümeni
Kullandır kendini, göreyim seni

* Rakıya verip anırma
Tütünü verip savurma

* Ne kadar bilirsen bil,
Söylediklerin karşısındakinin anlayabildiği kadardır.

* İtimadı lütuf sanıp borca sarılma
Bir gün gelip istenecektir, sonra darılma

* Bana benden olur, her ne olursa
Başım rahat eder, dilim durursa.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Kısa Komik Sözler

En Komik Sözler

Dışarı zili çalınca koşa koşa çıkan! İçeri zili çalınca duymamazlıktan gelen öğrencileriz biz!

Baba, dünyanın en iyi çocuğuna sahip olmak nasıl bir duygu Ben nerden bileyim, git babaannene sor..

Justin Bieber sevgilisi için Disneyland’i kapatmış, gece kulübü kapatamaz tabi yaşı tutmuyo ergenin.

Bugün saçını ütüleyen kız yarın çamaşır makinasında yıkanır.

Elin oğlu uzayda yaşamı araştırıyor bizimkiler sigaranın külünü hiç dökmeden sonuna kadar içebilmenin peşinde.

Otobüste arkaya doğru yürüyelim diyen adama yürümek isteseydik otobüse binmezdik diyen genci tebrik ediyorum.

Bazı insanları ALLAH’a havale etmek yerine; Ağzını burnunu dağıtıp HAVALE” geçirmesini istiyorum!

Sevgilisine taksitle hediye alıp taksiti bitmeden ayrılan adamın dramını film yapsam milyonları ağlatırım gibime geliyor.

Fırıncı sıcak diye ekmeği eliyle zıplata zıplata getirince utanmıyor musun milletin ekmeğiyle oynamaya” diyip kaçtım.

Alo oğlum nerdesin? +Otobüsteyim anne geliyorum. -Çıktın mı okuldan? +Yok anne otobüsü okula soktum içinde bekliyorum.

Bazen evi arabayı satıp şöyle bi deniz kenarına yerleşeyim diyorum, tabi bunun için önce ev ve araba almam gerek.

Anneme bugün işe gitmicem dedim, ütü yaptık, bulaşık yıkadık şimdide Dest-i İzdivaç izleyip fasulye kırıyoruz, Not: Pişmanım!

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum..

Eğer bir kızın profil fotoğrafları belden yukarı ise kısa boylu, omuzdan yukarı ise şişman, sadece gözleri görünüyorsa kaçın!

Arabayla yolda giderken eski sevgilimi gördüm yine yol verdim. Mutluyum..

Hap yazma yutamam, şuruptan miğdem bulanır, iğneden de korkarım.. diyen ergene Muska mı yazayım?” diyen doktora saygılar.

Türk kızına beyin nedir?” diye sormuşlar, o da beyim evimin direğidir” demiş.

Sevgilin mesaja 10 veya 15 dakika sonra cevap veriyorsa ve sen bekleyen taraf isen küfür etmeye hakkın vardır.

Fareye deney yapmışlar; Viski, votka vermişler hepsinde oynamış zıplamış. Rakı vermişler elini masaya vurmuş o kedi buraya gelecek demiş.

Otobüste ayağa kalktığımda yanımdakinin inecek misiniz?” sorusuna yoo donumu düzelticem” deyip tekrar oturmak istiyorum.

Hani dilimizin ucuna gelipte söyleyemediklerimiz var ya; Allah o cümlelerin yolunu açık etsin!

Flört ettiğim kız ilişkimizin adını koyalım mı artık!? deyince Ethem olsun bari dedim; dedemin adı.. kızıp gitti. bence güzeldi oysa..

Derste Hep aynı parmakları görüyorum diyen hocama; Değişik olsun diye, orta parmağımı kaldırdım. Dersten attı, mağdurum!

Bankamatikten para çekince sayan vatandaş; para eksik çıksa ne yapacaksın çok merak ediyorum.

Sivrisinekleri anlamıyorum. Direk gel, sok ve git. Kulağıma gelip de Nasıl soktum ama, hahah” şeklinde vızıldamana ne gerek var?

Kasımda aşk başka değildir. Kasımda aşk yoktur. Okul vardır, sınavlar vardır, stres vardır, soğuk vardır.

Erkek milletine susuzluktan öldüm bir bardak su ver desen kalkmaz, halısaha maçı var de kıta değiştirir.

Beni çekemeyenlere tavsiyelerim; Halay, mekik, fön, yada kafa çeksinler! Baktılar olmuyor; Sabır çeksinler!

Eski zamanlarda trip yapan kız da hiç çekilmezmiş ha. Sen günlerce mektup bekle, cevap peki.” olsun. İnsan katil olur valla.

Annemin damatları için yorumu: Bütün öküzler de bizi buluyor nasıl ot yetiştirdiysem artık!

Tv’de heyecanlı bişey olduğu zaman nefesler tutuldu deniyor. Kim bu nefesinı tutan beyinsiz anlamıyorum.

Bir kadının fotoğrafını çektiğin an ile dur bir bakayım nasıl çıkmışım demesi arasında geçen süreye ışık hızı denir.

Merdivenlerden düştüğümü gören ve buna rağmen düştün mü? diye soran mal. Yok, düşmedim. Benim iniş tarzım böyle..

Ne çok gezen bilir, ne çok okuyan.. Her şeyi Anneler” bilir ne gezer nede okur.. İtirazı olan!?

Kıza; Seninle ciddi düşünüyorum.” dedim, İspatla” dedi. Takım elbise giyip oturdum karşısına, ülke sorunlarını konuşuyoruz.

Baba ben arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum. +Kızım yıllar önce annende bana ders çalışmaya gelmişti otur oturduğun yerde!

Otuz yaşındaki heriflerin lise üniforması giyip kolej öğrencisi rolü oynadığı dizilere lütfen artık bir son gelsin.

Kadın kamyon şöförü duvar yazısı: Torpidomda aseton yoksa da güzelim, ben ojemi mazotla da silerim” Cuts!

Fön çektirdikten hemen sonra yağmura yakalanan kadın kadar tehlikeli çok az şey var bu dünyada. Yanaşmayın derim.

Millet ruh ikizini buluyo, ben 15 dakikadır çorabımın diğer tekini bulamadım. Nerde yanlış yapıyorum acaba.

Beyinsiz insan kaç yıl yaşar Aşkım? -Bilmem ki kaç yaşındasın? Hayvan!

İzdivaç programları çok ilginç. 60 yaşında teyze elektrik alamadım ben” diyebiliyor.bence sen nefes aldığına dua et.

Doktor neyin var çocuğum diye sorduğun da; Söyleme yavrum bırak kendi bulsun, işi ne doktor değil mi? diyen teyze canımsın.

Sen giderken ben dönüyordum! Diyen Şahsiyet doğru dürüst ilerleseydin de dönmek zorunda kalmasaydın! Bak ben hala gidiyorum!

Kopya düzenine göre oturan öğrencilerin; yerlerinin değiştirilmesi sonrası bakışması, en hüzünlü ayrılık sahnesinde bile yok.

Erkek ulaşamadığı kadına telefonu duymadı galiba der, Kadın ulaşamadığı erkeğe, aradığımı görüyorda açmıyor” pislik der.

Hayatta iki şeye dikkat edin. Bir, Yolda yürürken kavşaklara.. Bir de yüzünüze gülen yavşaklara..

Şu arabesk rap yapanlar sevdiklerine kavuşsalar da bizde huzura kavuşsak.

Anne ben niye kimseyi sevemiyorum, bu şanssızlık genetikmi? Dedim, O senin bireysel mallığın bizi karıştırma” dedi, hemen sustum.

Babaanne, sen evlenirken dedemden elektrik aldın mı? Babannem; Yok yavrum bizim zamanımızda gaz lambası vardı..

Elalemin çocukları 1.nci oluyor” diyen anneme, Bak analar neler doğuruyor, sende iş yok dedim” ardindan terlik..

Cennet annelerin ayakları altındadır..! Demek ki annem Seni ayağımın altına alırım!” derken hep iyiliğimi düşünüyormuş.

12 yaşındaki yeğenim face durumuna hala bıraktığın yerdeyim” yazmış. Hemen ablamı aradım, nerede bıraktın bu çocuğu?” diye kızdım.

Sevgilim olduğunda, birden bire artan kısmetler için çok acayip küfürlerim var. Yalnızlıktan ölürken neredeydiniz? Laann!

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Yer değişikliğini yaşamayan öğrenci varmı! Vah canlarım vah ?

Kopya düzenine göre oturan öğrencilerin; yerlerinin değiştirilmesi sonrası bakışması, en hüzünlü ayrılık sahnesinde bile yok.